Balea

Ár:   550 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kétfázisú szemfestéklemosó amely gyorsan és kíméletesen távolítja el a vízálló sminket. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas. A B5 provitamint tartalmazó formula ápolja az érzékeny szemkörnyéket és a szempillákat. Nem tartalmaz alkoholt és etanolt.

tric

2021. november 11.

Fú, ez gyilkos. A sminket szépen leszedi, na de a "mellékhatásai"... Olyan olajos, hogy az ég világon semmi le nem szedi, ha belemegy a szemembe, könnyezek alvásig, alig látok tőle. Alig várom, hogy elfogyjon:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 11.

reginaqueen

2021. augusztus 23.

Egyik legjobb sminklemosó, már évek óta használom, kb mindent le tud szedni, kár, hogy nem gyártják nagyobb kiszerelésben is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

Bambi80

2021. április 13.

Itteni vélemények alapján szereztem be .Makacsabb szemsminkre szoktam bevetni .Nekem nem a kedvencem.Nem elég egyszer önteni a kis vatta korongra , kétszer..de háromszor is öntöm rá,de még így is sikálni"kell.Olajos réteget hagy habár a végén,de nem azonnal egy mozdulatra,hanem többszöri nekifutásra,megoldja a gondot .A vízálló spirált lemosni vele rémálom.Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

Kamea

2021. március 1.

Az itteni vélemények hatására akartam kipróbálni. Jó sokat locsolok belőle a vattakorongra, így nem kell nyúznom a szemkörnyéki bőrömet, és ez azért se zavar, mert legalább nem horror-áron árulják. Viszonylag jól és hamar lehozza a szemsminkemet, drágább termékek is jóval gyengébben teljesítettek már. Nem csípi, nem irritálja a szemkörnyékemet. Ha elfogy, akkor viszont visszatérek az Isana-hoz, mert nekem azzal komfortosabb a sminklemosás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 1.

Dyana91

2021. február 26.

Könnyedén sikerült vele eltávolítanom a szempillaspirálom, bár az nem volt vízálló. Ami pozitív, hogy nem irritálja a szemem, viszont marad a bőrön egy zavaró olajos réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 26.

Fehereszti

2020. december 19.

Számomra tökéletes, arra amire vásároltam. Hipp hopp lekapja a vízálló spirált és makacs sminket is, nem irritál, nem csíp, aztán úgyis mosom le a habzó lemosóval a duplatisztításkor. Az ára konkrétan annyira alacsony, hogy tutira újra fogom venni, amire használom jobbat nem tudnék elképzelni. 👌🏼

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

vmarti

2020. november 10.

Szeretem,nagyon gyorsan lehozza a sminket,de azért adok neki 4 csillagot mert a rossmann sajátmárkás ugyanilyen lemosó tényleg hatékonyabb és abban sincsen semmi piros pöttyös összetevő. Ettől függetlenül nagyon klassz szerintem (és hál istennek nincsen benne alkohol)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

nasyaeszter

2020. november 10.

Hiperérzékeny a bőröm, a szemkörnyékem pedig aztán pláne! Meglepően olcsó és jó termék, piros összetevők nélkül. EGYÁLTALÁN NEM csípi a szemem. Évek óta ezt használom, pedig nem vagyok híve a drogériás, alacsony árú kozmetikumoknak. Mázli, hogy még kamaszkoromban véletlen ezt emeltem le a polcról :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 10.

kesi

2020. augusztus 23.

Ár-érték arányban megéri, de nem ez a kedvenc szemfestéklemosóm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 23.

Ár-érték arányban megéri, de nem ez a kedvenc szemfestéklemosóm.

kismadár

2020. augusztus 13.

Szerintem kicsit nehezen szedi le a sminket és a két fázis aránya sem tökéletes, túl sok benne az olaj, amit nehéz lemosni a bőrről. A Rossmann-os szintén saját márkás kétfázisú lemosó klasszisokkal jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Vitaminok: Panthenol