Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: szaboanita1991, az összetevőket feltöltötte: Klare, Módosítva: 2022. február 1.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

2021-ben megújult összetétel!

• Olajos 2in1 szemfestéklemosó
  • Vízálló sminkhez
  • Ápolja a szempillákat
  • Parfümmentes
  • Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

fehergitta

2024. május 14.

Nekem nem érzékeny rá a bőröm, ár-érték arányban jó, csupán szempillaspirál lehozására használom, de sokkal jobb mintha micellás vízzel mosnám le, hihetetlen

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 14.

grwmbeauty

2024. április 21.

Ár-érték arányban egy jó választás. Csodaszernek nem mondanám, de egy nem túl erős sminket könnyen lehoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 21.

ansc

2024. április 18.

Nekem nem igazán lett a kedvencem :( Alapvetően lehozza a sminket de a szempillaspirállal nagyon meg kell küzdenie. Pedig még csak nem is vízállót használok... jó sokat kell a vattakorongra tennem, hogy kicsit gyorsabban menjen vele a dolog, de úgy tocsogósra. Viszont ekkor óvatosnak kell lennem mert könnyen szembe megy és az bizony csíp.
A két fázis baromi gyorsan válik szét, engem kicsit zavar is. Felrázom de mire kinyitom és tenném a korongra már látom, hogy válik szét. Ez látszik is a vattán mert néhol sötétkék, néhol meg teljesen áttetsző foltos lesz. Nem egy egységes világoskék jön már ki belőle. Elképzelhető, hogy ez is csökkenti a hatásfokát.
Pozitívum, hogy elég sokáig elég ez a kis flakon még úgy is, hogy nem spórolok, teszek belőle bőséggel. Ja meg persze az ára. Bár én nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 18.

HVivien07

2024. április 15.

Szuperül távolítja el a vízálló szempillaspirált, nekem ez a kis flakon sokáig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 15.

Gabee94

2024. március 23.

Nagyon szeretem. Abszolút hatásos, nem okoz irritációt és érzékeny bőrre is használható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 23.

fanni200005

2024. február 24.

Nagyon csípte a szememet, és a szempillaspirált sem hozta le valami könnyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 24.

Nagyon csípte a szememet, és a szempillaspirált sem hozta le valami könnyen.

Hester

2024. február 21.

Külföldön vettem, nyaralás során, amikor rájöttem, hogy a vízálló sminket nem fogom tudni micellás vízzel és vizes lemosoval alaposan eltüntetni. Az ara alapján arra jutottam, hogy nagy kockázatot nem vállalok a vásárlással.
Tökéletesen működik. Nem vásároltam újra. Nem szeretem a kétfazisu lemosokat, de nem kizárt, hogy nyáron újra ezt fogom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 21.

andreaxoxo

2024. február 13.

Nagyon jó termék lehozta a sminket mint a mese. Nem hagyott furcsa érzetet maga után, mondjuk egyből követte a skincare rutinom🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 13.

Fragolina

2023. október 8.

Többször újravettem már. Vízálló szempillaspirált jól oldja. Irritációt nekem eddig sosem okozott. Amivel elégedetlen vagyok az a csomagolása. Mivel minden használat előtt fel kell rázni, sajnos a folydék a kupak mellett szivárog, igy állandóan a flakon olajos. Utazáshoz nem is merem bedobni a neszeszerbe, mert minden olajos lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 8.

Klau16

2023. augusztus 17.

Nem rossz kis termék, de azért bőven vannak nála jobbak a piacon. És nekem a szemetet is eléggé csípte. Elhasználom, de újra nem fogom venni az biztos!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.