Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: cation, Módosítva: 2020. január 23.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Q10 ránctalanító zselés tapasz vitalizálja és hidratálja a szemkörnyéki területet. Q10-koenzimmel, omega-zsírsavakkal és növényi lipidekkel gazdagított formulája érezhetően simábbá és puhábbá varázsolja az érzékeny szem alatti bőrt.

edinaa225

2019. november 30.

Sajnos egyetértek az előző véleményekkel... semmi érzete nincs, semmi negatív semmi pozitív, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

HDorina

2019. november 4.

Műszempillázáshoz alátétnek vettem kipróbálás céljából, de nem vált be, így elhasználtam a hétvégi arcápolási rutinomhoz. Letisztítottam, radíroztam a bőrömet, majd szem alá felragasztottam. Ha a szemhez közel ragasztottam zavaró volt, de kicsit távolabb tőlük nem. 20 percig hagytam fent. Hidratáló, ápoló hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

arcoiris

2019. március 19.

A hűtőben tartom-ezért talán minimálisan leviszi a duzzanatot de se nem ápol, se nem hidratál. Nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Agnyecko

2019. február 8.

Nem tudom, mikor hagytak fel baleáék ennek az igazán semmirevaló terméküknek a forgalmazásával/gyártásával (remélem, végleg beszüntették), mert én a múlt héten kaptam le egyet belőle a DM polcáról. Mentségemre szóljon, hogy éppen szemápolás megszállottság ül rajtam. Ja, a termék maga meg á, szóra sem érdemes, egy vicc. Formás ragasztócsík szem alá hatóanyag nélkül. Abszolút átverés, de abból az arcpirítóan felháborító fajtából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

cation

2018. szeptember 26.

Most vettem egy hete a DM-ben, valószínűleg újra gyártják.
Se látványra nincs változás, se érzetre, de legalább nem irritál, cserében nem is csinál semmit. Hosszútávú hatásról nem fogok tudni beszámolni, mert nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Most vettem egy hete a DM-ben, valószínűleg újra gyártják.

Divuska

2018. március 21.

Én beszoktam tenni a hűtőbe és többször újrahasználom. A puffadságot nekem leviszi. Bár nem tart sokáig a hatása ezért csak 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Lylien

2018. március 18.

A Balea Beauty Effect Augen Gel-Pads-szel versenyeztettem.
A csomagolás és a párna minősége sokkal jobb, mint a másik, könnyen kezelhetőbb. A leginkább szembetűnő dolog a használat után, hogy némileg feszesíti a bőrt. A karikák eltüntetését, ránctalanítást viszont ne várja senki, a duzzanatot picit leviszi. Gyorssegélynek megfelel.
Ár-érték arányban ez jobb, mert 1 000 Ft-ért 12 darab kis párna jut, vagyis hat alkalomra elég, míg a másik csak háromra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

A Balea Beauty Effect Augen Gel-Pads-szel versenyeztettem.

gioia

2018. január 22.

Semmilyen hatást nem éreztem, csak kellemetlen feszülést. Lehet, hogy selejtes volt az enyém, de olyan volt, mintha semmi nem lenne rajta hatóanyag vagy nedvesség. A másik Balea szemtapaszhoz képest ez egy nagy nulla számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Lili28

2017. december 5.

Semmit nem érzek, hogy jobb lenne miután felraktam. Nem érzem azt, hogy hidratáltabb lenne a szemkörnyékem. Kipróbálásnak jó volt, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Rita

2017. október 1.

Ez az első szemtapaszom, de mostmár mindig lesz itthon. Nekem eléggé száraz a bőröm a szemem körül, ezért szeretem extrán hidratálni. A tapaszt estére teszem fel, és reggelre sokkal kipihentebbnek tűnök :) ó és nem irritált egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propanediol, Prunus Mume Fruit Extract, Betaine

Sorbitol h 1 1

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.