Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   12 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: cation, Módosítva: 2020. január 23.

Kiszerelés:   12 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Q10 ránctalanító zselés tapasz vitalizálja és hidratálja a szemkörnyéki területet. Q10-koenzimmel, omega-zsírsavakkal és növényi lipidekkel gazdagított formulája érezhetően simábbá és puhábbá varázsolja az érzékeny szem alatti bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vikofrivia

2021. május 14.

Nem várok tőle semmi extrát, nincsenek sötét karikáim, se hatalmas ráncaim, szimplán egy kis luxusérzést nyújt arra 20-30 percre míg felteszem, események előtt tervezem jobban használni. Most a vizsgaidőszakban mondjuk jól jön reggelente a pufi, kialvatlan szemekre is. Elég érzékeny és ekcémára hajlamos a szemkörnyékem, szerencsére nem irritál és annak is külön örülök, hogy nincs benne parfüm. Mindenképp újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

LauraLabancz

2021. március 29.

Instant hatásnak nagyon jó, ha mennem kell valahova smink előtt felteszem 10-15 percre és látványosan szebb, simább a szemkörnyékem, hosszabb távú hatását én nem vettem észre, de nem is azért használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

GKrisz

2020. december 27.

Teljesen rendben van a termék. A szem alatti ráncokat mérsékli, a bőrt feszesebbé teszi és a tekintet fiatalosabb lesz. Ez a hatás egy idő után eltűnik, de jó kis segítség. Ár érték arány tekintetében 5 pont. Az ára miatt nem versenyeztetném a hatásátát drágább termékekkel, mert jelen esetben a kedvező ár mellett nem lehet szó nélkül elmenni. Én fogok még venni, egészen biztos. Még annyi megjegyzést írnék, hogy 20 percet ír felhelyezésnek, nekem egyszer le kellelt kapnom 10 perc után és kell az a 20 perc. Ami egy picit megzavart elsőre, hogy olyan, mint ha ki lenne száradva a termék, szóval nem találkoztam még ilyen technikával, de működik. Amit még magamban eldöntöttem, hogy nálam nappali ápolás része lesz, mert egyszer feltettem estére, azt hiszem (látványra) felesleges volt másnap reggelre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

bongi

2020. augusztus 30.

Meglepődve olvasom a sok negatív véleményt. Nyilván nem csodaszer és a szemkörnyékápolót nem helyettesíti, de nekem gyorssegélyként bevált. Reggel szoktam használni, ha nem alszom eleget, ami sajnos gyakran előfordul egyetem és munka mellett. Zuhanyzás után felteszem és ameddig öltözöm, kávézom, hagyom hatni. Nekem csökkenti a szem alatti karikákat és feszesebb lesz tőle a bőröm. Használat előtt kicsit beteszem a hűtőbe, ha eszembe jut és belefér az időmbe, és akkor még frissítőbb. Egy szemkörnyékre való maszk nyilván többet segít, csak arra reggelenként nem igazán van időm. Ennek az az előnye, hogy fel lehet ragasztani és közben lehet készülődni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

pilisifanni

2020. augusztus 26.

Semmi kb.. talan egy nagyom enyhe puhitas.....biztosan nem veszem ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Semmi kb.. talan egy nagyom enyhe puhitas.....biztosan nem veszem ujra

kaposztamester

2020. június 24.

Páromnak nagyon tetszett . Engem kifejezetten irritált . Húzta nagyon a bőrt . Nem hinném hogy bármi jótékony hatással rendelkezne .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

edinaa225

2019. november 30.

Sajnos egyetértek az előző véleményekkel... semmi érzete nincs, semmi negatív semmi pozitív, nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

HDorina

2019. november 4.

Műszempillázáshoz alátétnek vettem kipróbálás céljából, de nem vált be, így elhasználtam a hétvégi arcápolási rutinomhoz. Letisztítottam, radíroztam a bőrömet, majd szem alá felragasztottam. Ha a szemhez közel ragasztottam zavaró volt, de kicsit távolabb tőlük nem. 20 percig hagytam fent. Hidratáló, ápoló hatást nem vettem észre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 4.

arcoiris

2019. március 19.

A hűtőben tartom-ezért talán minimálisan leviszi a duzzanatot de se nem ápol, se nem hidratál. Nem fog hiányozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Agnyecko

2019. február 8.

Nem tudom, mikor hagytak fel baleáék ennek az igazán semmirevaló terméküknek a forgalmazásával/gyártásával (remélem, végleg beszüntették), mert én a múlt héten kaptam le egyet belőle a DM polcáról. Mentségemre szóljon, hogy éppen szemápolás megszállottság ül rajtam. Ja, a termék maga meg á, szóra sem érdemes, egy vicc. Formás ragasztócsík szem alá hatóanyag nélkül. Abszolút átverés, de abból az arcpirítóan felháborító fajtából.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propanediol, Prunus Mume Fruit Extract, Betaine

Sorbitol h 1 1

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.