Balea  Tagelang Glatt-Spray
Balea  Tagelang Glatt-Spray

Balea

Balea Tagelang Glatt-Spray

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Hajformázók

A korábbi Trend It Up hajsimító spray új változata.

Kollagén tartalmának köszönhetően ezzel a spray-vel simává lehet varázsolni a hajat, miközben erősíti és védi is az

babszem81

2020. november 7.

Több éve és többször újravevős. Szuper kis fújós flakon. Almalé illat. Száraz hajparfümnek használom leginkább. Vizes hajra is szoktam, szárítás előtt. Selymes, fényes, sima hajam lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 7.

nikool01

2020. március 6.

Az üvege miatt vettem meg, ez volt az utolsó ilyen szórófejjel, ezért lecsaptam rá. Jó illata van, bár hajra nem, még ha nem is tart sokáig. Nekem nem igazán csinált semmit a hajammal, néha használom, ha édesebb illatra vágyom, várom hogy elfogyjon, és használhassam az üveget másra. Már csak amiatt is megérte :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 6.

Aquila

2019. október 8.

Illatra jó, viszont az sajnos igaz, hogy nehézzé és ragacsossá teszi a hajat. Persze vitatkozhatunk arról, hogy mit is jelent a simító hatás, de valljuk be, ha a babahajakat úgy szünteti meg, hogy a fejemhez tapasztja az nem túl kellemes. Szóval se így se úgy nem jó termék. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

flamika

2019. március 4.

Hajvasalás előtt fújom a hajamra. Sokáig kitartott, pedig nagyon hosszú a hajam. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egyenesebb és szép fényes csillogású lesz a hajam tőle. Már kifogyóban volt, amikor a pumpája elkezdett rosszalkodni és nem fújt már olyan egyenletesen. Simán újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Nikk89

2018. december 1.

Nagyon rossz vélemények vannak erről a termékről...mondjuk érdekes, mert én azt a szót, hogy "hajsimító" nem úgy értelmeztem, hogy hajegyenesítő, hanem, hogy puhább (úm. simább lesz tőle a haj, és nem összevissza (sz)álló szalmaszerű) és egészségesebbnek látszó hajat varázsol, és ezt a dolgát termék teszi is. Én szeretem, nekem fényesebb és szebb a hajam tőle, nyilván nem egyenesebb, de szerintem ez egy spray-től nem is várható el..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

dundicat

2018. május 30.

Rettenet állapotba kerül tőle a hajam. Nehéz, gubancos szalma lesz, és nem szép egyenes, hanem girbegurba göcsörtös. Alapvetően nagyon hullámos a hajam, és mindig vasalom, de egy sima hővédő spray többet segít, mint ez a szer. De az illata fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Kesudio

2017. november 22.

2016.12.09.
Semmire sem jó, maximum hajat illatosítani, meg a flakont hasznosítani más célra, miután kiürült.

Update 2017.11.22.
Sokáig nem használtam, mert, hogy úgysem jó semmire. A flakon viszont kellet másra, úgyhogy nekiálltam ezerrel fújni, és mivel szerettem volna, ha minél hamarabb elfogy, egy-egy alkalommal kicsit többet tettem a hajamra, mint első próbálkozásaim alkalmával. Tenyerembe fújtam és úgy maszírozgattam be nedves hajamba, és láss csodát hajszárítás után úgy néztem ki, mint ha kivasaltam volna hajvasalóval a hajam. Szóval be kell vallanom, elsőre tévedtem a megítélésben. :) Korábbi egy csillagot felemelem 4-re ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

2016.12.09.

Update 2017.11.22.

Beya93

2017. szeptember 10.

Nekem kiegyenesítette a hajam, igaz csak éppen hullámos néhol,valóban egyenesebb lett már ahogy szárítottam, viszont szörnyen gubancos ragacsos lett tőle a hajam...alig tudtam szétszedni,akadt a fésű benne. A flakon is borzalmas egy pontra fújja a cuccot. Egyedül az illata jó,mintha tömény almalét öntenék a fejemre :D Minden másban viszont csalódás. Valószínűleg én is wc illatosítónak fogom elfújkálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

lovecreams

2017. június 13.

Teljesen haszontalan pénzkidobásos termék, sajnos vétel előtt nem néztem meg a véleményeket. Nem teljesíti amit ígér, tehát semmit nem egyenesít, ugyanakkor kárt sem tesz. Az illata kezdetben nagyon alkoholos, majd gyümölcsös. WC illatosítónak jó lesz, de a flakon marad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

3366

2017. május 5.

Csatlakoznék az előttem szólokhoz: ez a hajegyenesítő tulajdonképpen arra jó, hogy elméleti síkon egyenesítsd a hajadat. Lélekben megnyugszol, hogy bizony Te megvetted és rá is fújtad, viszont a többi már nem rajtad múlott. Kvázi lélekápoló - az illata miatt is.Bár az igazság az, hogy nagyon nem is vártam semmit sem tőle, mivel olcsó is és Balea is. (viszont a flakont tuti megtartom más felhasználásra!) :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol