Balea  Tagelang Glatt-Spray
Balea  Tagelang Glatt-Spray

Balea

Balea Tagelang Glatt-Spray

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 29.

Kategória:   Hajformázók

A korábbi Trend It Up hajsimító spray új változata.

Kollagén tartalmának köszönhetően ezzel a spray-vel simává lehet varázsolni a hajat, miközben erősíti és védi is az

Aquila

2019. október 8.

Illatra jó, viszont az sajnos igaz, hogy nehézzé és ragacsossá teszi a hajat. Persze vitatkozhatunk arról, hogy mit is jelent a simító hatás, de valljuk be, ha a babahajakat úgy szünteti meg, hogy a fejemhez tapasztja az nem túl kellemes. Szóval se így se úgy nem jó termék. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 8.

flamika

2019. március 4.

Hajvasalás előtt fújom a hajamra. Sokáig kitartott, pedig nagyon hosszú a hajam. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Egyenesebb és szép fényes csillogású lesz a hajam tőle. Már kifogyóban volt, amikor a pumpája elkezdett rosszalkodni és nem fújt már olyan egyenletesen. Simán újra vevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Nikk89

2018. december 1.

Nagyon rossz vélemények vannak erről a termékről...mondjuk érdekes, mert én azt a szót, hogy "hajsimító" nem úgy értelmeztem, hogy hajegyenesítő, hanem, hogy puhább (úm. simább lesz tőle a haj, és nem összevissza (sz)álló szalmaszerű) és egészségesebbnek látszó hajat varázsol, és ezt a dolgát termék teszi is. Én szeretem, nekem fényesebb és szebb a hajam tőle, nyilván nem egyenesebb, de szerintem ez egy spray-től nem is várható el..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

dundicat

2018. május 30.

Rettenet állapotba kerül tőle a hajam. Nehéz, gubancos szalma lesz, és nem szép egyenes, hanem girbegurba göcsörtös. Alapvetően nagyon hullámos a hajam, és mindig vasalom, de egy sima hővédő spray többet segít, mint ez a szer. De az illata fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Kesudio

2017. november 22.

2016.12.09.
Semmire sem jó, maximum hajat illatosítani, meg a flakont hasznosítani más célra, miután kiürült.

Update 2017.11.22.
Sokáig nem használtam, mert, hogy úgysem jó semmire. A flakon viszont kellet másra, úgyhogy nekiálltam ezerrel fújni, és mivel szerettem volna, ha minél hamarabb elfogy, egy-egy alkalommal kicsit többet tettem a hajamra, mint első próbálkozásaim alkalmával. Tenyerembe fújtam és úgy maszírozgattam be nedves hajamba, és láss csodát hajszárítás után úgy néztem ki, mint ha kivasaltam volna hajvasalóval a hajam. Szóval be kell vallanom, elsőre tévedtem a megítélésben. :) Korábbi egy csillagot felemelem 4-re ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

2016.12.09.

Update 2017.11.22.

Beya93

2017. szeptember 10.

Nekem kiegyenesítette a hajam, igaz csak éppen hullámos néhol,valóban egyenesebb lett már ahogy szárítottam, viszont szörnyen gubancos ragacsos lett tőle a hajam...alig tudtam szétszedni,akadt a fésű benne. A flakon is borzalmas egy pontra fújja a cuccot. Egyedül az illata jó,mintha tömény almalét öntenék a fejemre :D Minden másban viszont csalódás. Valószínűleg én is wc illatosítónak fogom elfújkálni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

berniponi

2017. június 18.

Hát, csodát nem vártam, nem is történt. Arra vettem, hogy a rövid hajamat (amit szinte lehetetlen néhol vasalni olyan hozzáférhetetlen) "hátha kiegyenesíti". Az Illata nagyon tetszik (engem dinnyére emlékeztet), de maga a termék szörnyű. Próbáltam mindenhogy, szárítgattam mindenhogy, fújtam belőle mindenféle mennyiséget de semmi. Pedig az én hajam nem mega göndör, csak a vége kunkorodik kifelé :D Talán hosszú hajon jobb lehet.

Update: Újra hozzányúltam, de hosszabb hajon sem működik. Csak a flakonért érte meg megvenni, ahhoz meg drága. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

lovecreams

2017. június 13.

Teljesen haszontalan pénzkidobásos termék, sajnos vétel előtt nem néztem meg a véleményeket. Nem teljesíti amit ígér, tehát semmit nem egyenesít, ugyanakkor kárt sem tesz. Az illata kezdetben nagyon alkoholos, majd gyümölcsös. WC illatosítónak jó lesz, de a flakon marad:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

3366

2017. május 5.

Csatlakoznék az előttem szólokhoz: ez a hajegyenesítő tulajdonképpen arra jó, hogy elméleti síkon egyenesítsd a hajadat. Lélekben megnyugszol, hogy bizony Te megvetted és rá is fújtad, viszont a többi már nem rajtad múlott. Kvázi lélekápoló - az illata miatt is.Bár az igazság az, hogy nagyon nem is vártam semmit sem tőle, mivel olcsó is és Balea is. (viszont a flakont tuti megtartom más felhasználásra!) :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

kismadár

2017. április 11.

Borzasztó! Rettenetesen összetapasztja, kócolja a hajat! Száraz és ragacsos lesz tőle a hajam, és nem hogy egyenesítené, totál begöndöríti az amúgy is göndör hajamat. Arról nem beszélve, hogy szó szerint rásül a hajvasalóra, úgy kell lekapargatni róla.. Az illata jó lenne, bár nagyon alkoholos, de egyébként finom málnás rágógumi illatú, viszont ez csak addig a pillanatig tart, amíg ráfújjuk a hajra, aztán nyomtalanul eltűnik.. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol