Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea Aqua hidratáló arcápoló gél kékalga kivonattal és termálvízzel kifejezetten az érzékeny bőr igényeinek megfelelően készült. 24 órán át hidratálja a bőrt. Olaj-, parfüm- és alkoholmentes formulája ideálisan ápolja az érzékeny és száraz bőrt. Ideális sminkalapként. Vegán termék.

poragi

2019. július 5.

Jaj ezt annyira imádtam, filléres csodaszer volt, nem értem, miért kellett kivonni 😩 bezzeg az alkoholos krémzselé társa maradt... Pedig ez a verzió alkohol nélkül is könnyed volt, és így is alaposan hidratált, nem irritálta, sőt nyugtatta a bőrömet, vérzik érte a szívem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

dago21

2019. május 30.

Szeretem, könnyű gél állagú krém, gyorsan beszívódik és jól hidratál, olajos bőrre tökéletes. Egy Loreal gél krém helyett vettem meg, ami sajnos eltűnt a polcokról. Ár-érték arányban szuper, jól helyettesíti azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Fanni0306

Korcsoport: < 18
2019. május 24.

INCI nagyon szép ezért is választottam az érzékeny bőrömre hatalmas plusz pont hogy ninca benne parfüm, ennek ellenére:
-iritálja a bőröm (egy bizonyos ideig)
- rettenetesen ragacsos (de az egesz termekcsalád
- télre semmiképpen nem ajánlanám senkinek
- ára fantasztikus megéri kipróbálni
Összességében nem rossz de én nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 24.

-iritálja a bőröm (egy bizonyos ideig)
- rettenetesen ragacsos (de az egesz termekcsalád
- télre semmiképpen nem ajánlanám senkinek
- ára fantasztikus megéri kipróbálni
Összességében nem rossz de én nem venném újra.

zs.hencsi

2019. május 22.

Kérlek titeket, nyugtassatok meg valami jó hírrel, mert jelenleg kétségbe vagyok esve!
Pécsett eltünt a DM polcairól. Ha megszűnik és ez nem csak valami átmeneti riogatás, akkor nem tudom mit fogok csinàlni. Valaki tud esetleg róla valamit?

A legeslegjobb hidratáló az érzékeny, száraz, rosaceas arcomra. Mióta egyszer rátaláltam ez a “nappali krémem”. Sőt sokszor még éjszakára is. Mióta ezt használom sokkal szebb az arcbőröm és érzésre is nagyon kellemes. A konkurenciának van egy arcra valója még amit néha éjszakára beiktatok, de ez az alap és az állandó.
Hamar beszívódik, felkenni is kellemes érzés és a hatása nálam magáért beszél. Száz szónak is egy a vége, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Candy21

2019. április 11.

Nekem eddig tetszik nem irritálja a száraz érzékeny bőröm. Szép az összetevő lista hamar beszívódik hagy maga után egy pici ragacsos érzetet ezért tök jó smink alá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

zfruzsi

2019. március 24.

Erre akkor csaptam le nem túl sok utánajárással, amikor legutóbb megadta magát a bőröm és fájóan hámlani kezdett és a száraz foltok is újra és újratermelődtek és valami olyan hidratálóra vágytam, ami egyben kellemes érzés is ennek a fájó, égő, nagyon száraz bőrnek. Így életemben először megnéztem azt is, hogy ne legyen benne alkohol, mert elképzeltem ahogy az csípni kezdi az eleven részeket és az volt az az érzés, amire még nem vágytam pluszban... Így esett a választásom erre a termékre és bár bíztam benne, hogy be fog válni, azért kicsit szkeptikus voltam egyrészt az ára miatt, másrészt mert tudom, hogy ezzel az állapottal már nem minden tudja felvenni a harcot. Legnagyobb meglepetésemre 2 nap alatt teljesen eltüntette a száraz foltokat és a panaszaimat és onnantól kezdve egy jó hidratáltsági állapotban tartotta a bőröm végig a használat során. Egyszerű, de nagyszerű és számomra sokkal jobb, mint ahogy itt többen is kis semmilyennek írták le (utólag elolvastam azért), nekem elég nagyágyú volt és sokkal jobban szerettem, mint a legtöbb általam eddig használt arckrémet - mindenképp újra fogom venni a jövőben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

ferenczifanni

2019. március 8.

Up.: Másodszorra veszem újra, hihetlenül ápolja a bőrt hosszútávon, sminkalapnak még mindig kiváló, nem tudok megválni tőle és nem is akarok, ennyi pénzért ennél nincs jobb!

Én is az összetevői miatt döntöttem mellette, nappalra tökéletes, és tényleg jó sminkalap, bár azzal számolni kell, hogy esetleg a full matt alapozó nem lesz annyira matt, de én ezt abszolút nem bánom, sőt! Illata nincsen, finishét én szeretem, "tükrösen fényes" hatású, képez egy bevonatot az arcon, amit én nem bírok elviselni, de ez a bevonat nem olyan bevonat, mint más krémeknél. Hagyja a bőrt lélegezni, közben mégis úgy érzem, van egy "fal" a bőröm és a szennyezett külvilág között, megvédi a koszos levegőtől, nem is tudom, hogy írjam le ezt :D egy szó mint száz, ez egy remek nappali gél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

HarmonyBunny

2019. március 4.

Nagyon vizhiányos bőrömbe egyszerűen képtelen volt beszívódni és még fél óra, óra múlva is ragacsosnak éreztem az arcom. Azért kap 2 csillagot, mert szerencsére nem vészes az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

kecskesszuszu17

2019. január 31.

A Neutrogena Hydro Boostját váltotta nekem le a szebb INCI miatt, és ez után az állagán eléggé meglepődtem, mivel ez tényleg egy gél. Ennek ellenére nagyon tetszik, könnyű belemasszírozni a bőrbe, és ahogyan előttem is írták, képez egy réteget az arcon, ami először furcsa volt, ragacsos, kicsit lassan szívódik be, de utána egyáltalán nem érződik, hogy feltettem. Jól hidratál, nem kukacosodik sminkelés közben, és nem is irritált, a szememet sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

nussera

2019. január 6.

A szép összetevői miatt választottam nappali arckrémnek. Rétegzős rutinba szuperül beilleszthető alapkrém. Ennek ellenére nem valószínű, hogy újra fogom vásárolni, ugyanis engem zavar, hogy feltűnően fényes lesz a bőröm tőle. Ha hagyom pár percig teljesen beszívódni, nem marad ragacsos, de a csillogás marad.
Azoknak ajánlanám, akik szeretik a most népszerű dewy finist, ugyanis BB krémet / alapozót fölé kenve is átüt a fényessége a krémnek - legalábbis az én arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.