Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 27.

Kategória:   Testápolók

A Balea Tattoo színmegtartó testápoló speciálisan a tetovált bőr ápolására lett kifejlesztve. A panthenolnak és nyírfakivonatnak köszönhetően ápolja és nedvességgel látja el a bőrt. Felerősíti a színhatást és véd az UV-sugárzástól. Könnyű eloszlatni a bőrön és hamar beszívódik. Allantoint és bisabololt tartalmaz, amik nyugtatják a bőrt.

adrika0417

2019. július 31.

Én lassan 1 éve használom és időnként kenem be vele a tetkómat. Én szeretem, mert amikor "fakónak" tűnik, bekenem és sokkal intenzívebb lesz tőle a színe. Nehéz testapolo, lassan szívódik be, viszont remekül hidratál. 😃 Ha elfogy biztosan újra veszem. 😃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 31.

shaddix

2019. január 13.

Nekem bevált, szépen ápolja a tetoválásaimat:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Nekem bevált, szépen ápolja a tetoválásaimat:)

Saranhuone

2018. szeptember 5.

Kaptam egyet miután elfogyott az addig használt avonos kakaós testápolóm. Nekem tetszik az illata és az is hogy gyorsan beszívódik. Mivel a tetkóim nem régiek (az egyik kicsivel több mint egy éves, a másik 5 hónapos), nem fakók, szóval a színmegújításáról nem tudok nyilatkozni, viszont tény hogy szépen hidratál és nem okozott semmi irritációt. Az egyetlen dolog ami zavar, hogy nem tüntették fel rajta hogy hány faktoros az a bizonyos uv-védelem. Jó lenne tudni mert amúgy napallergiás vagyok, így a biztonság kedvéért 50 faktorossal kenem a tetkóimat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

gabryella69

2018. július 2.

Hááát...Megvettem mert 3tetoválásom is van(ebből egy 30cm comb és egy 20cm alkaros) amiket egyszerűbbnek véltem telibe kenni a testem többi tagjával.A tetoválásaimon rücskös lett a bőröm,a tintátlan felületeken pedig semmi hatása nincs,ezt értsd úgy,hogy nekem semmi hidratálás nem tapasztalható! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

mersi

2018. július 1.

Tetoválóművész tanácsa alapján miután már nem kellett Bepanthen-nel kennem a felületet, kerestem egy krémet. Gondoltam tökéletes lesz egy erre kitalált krém. Hetekig szomorkodtam milyen fakó a tetoválásom. Egyik utazásom alkalmával elfelejtettem eltenni a krémet, így egy sima arckrémmel hidratáltam. Azon a héten végre elkezdett szép színe lenni. Mióta nem használom egyáltalán nem fakó a tetoválás.
Emellett nehezen szívódott fel, nem volt kellemes rákenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Emellett nehezen szívódott fel, nem volt kellemes rákenni.

Zsofiii07

2018. június 30.

Nem rég kezdtem el használni, az illatát annyira nem szeretem, de gyorsan beszívódik és hidratálásnak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lecsapaketchup

2018. június 25.

Nagyon jó kis termék, remekül hidratál, és szerintem is felélénkíti a tetoválásomat. Nemrégiben a nagy meleg és a napsugárzást követően sajnos az egyik tetoválásomon kijöttek apró pici, pattanásszerű pöttyök, olyan volt, mintha felhólyagosodott volna az egész(tetoválóm szerint napallergia, ami lehet, hogy valóan így is van, mert a testem tetoválatlan pontjain is kijött ez a probléma). Gyereknap alkalmából megkaptam ezt a csodát anyukámtól, és azonnal el is kezdtem használni. Minimum egy hónap kellett, hogy regenerálódjon a bőröm, és szerintem ezzel a termékkel sikerült elmulasztanom a problémámat. Az illata számomra kellemes, egyben semleges is. Újra fogom venni, ha elfogy! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

kottazur

2018. április 23.

Az uv-védelemről nem tudok nyilatkozni, a tetoválások színét valóban frissíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Az uv-védelemről nem tudok nyilatkozni, a tetoválások színét valóban frissíti.

CoolLittleFox

2018. február 20.

Szerintem igenis élénkíti a színt, és elég jól is hidratál. Az illata tényleg borzalmas, ilyen tipik nagyis, de egy ennyire hiánypótló termék a drogériában(!) szerintem ezért nem érdemel pont levonást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

goracka

2017. december 20.

A testem jelentős része tetovált. Eddig elégnek találtam babaolajjal ápolni a bőröm, de a kritikus részeken (pl. lábfej és sípcsont) ez nem volt elég. Kíváncsiságból megvettem, és meglepő módon élénkültek a színek, pedig több éves mintákról beszélünk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Urea, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.