Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2019. május 10.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kombucha és matcha kivonatot tartalmazó tonik a ragyogóbb, tisztább bőrképért. Gyorsan beszívódik. Vegán termék.

Ár: 700 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
patvik

2019. december 9.

Update: egy ideig nem használtam, mert lusta voltam, és nagyon csúnya is volt a bőröm, egyszerűen nem kellett még ő is ezredik lépésként a rutinomba. Azóta már "meggyógyult" a bőröm és gondoltam újra használni kezdem. Aha.. nagyon apró pattanásszerű dudorokat okozott a homlokomon, valószínűleg előtte is ő volt a ludas az arcbőröm egy részének elrontásán. Szerencsére egyből akneroxidért nyúltam és most már nincs baj. Szerettem volna szeretni, de sajnos kuka..

Alapvetően kombinált bőröm van, ami sajnos borzasztóan érzékeny is, így nagyon megörültem mikor láttam hogy nincs benne alkohol.. Már csak a fránya parfümöt kéne kiszedni belőle, de az szerencsére nem okoz irritációt. A fő szempont az alkoholmentesség volt, illetve a lactic acid, mivel nem erős hámlasztó, és szüksége van a bőrömnek rá. Eddig én nagyon szeretem, ad egy plusz tisztaság érzetet, pár napja használom csak, remélem az ígért "glow" hatást is elérem majd vele. Ha nem gyártják már addig szerezzétek be, amíg van a polcokon! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Nemesene

2019. október 12.

Nagyon vegyes a véleményem ezt a terméket illetően. Alapvetően nagyon jó illata van, valóban hamar beszívódik a bőrbe, viszont hagy maga után egy enyhén ragacsos érzetet. Néhány hét használat után valóban frissebbnek tűnt a bőröm, viszont a szokásos irritációra utaló piros foltjaim visszatértek és egy két pattanás is megjelent az arcomon, ami nálam egyáltalán nem jellemző probléma. Valószínűnek tartom, hogy ebben az esetben tényleg velem és a bőrtípusommal van a gond, száraz, érzékeny arcbőrű felhasználóknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

ReiHUN

2019. május 17.

Normál, kicsit száraz bőröm van, ezért örültem meg neki, hogy ez a tonik hidratáló fajta, gyorsan meg is vettem. Rengeteg van benne, egyszer egy nagyobb mennyiséget kiöntöttem egy kis spriccelős flakonba és sajnos hamar megromlott. Szóval egy része kuka lett, de még a többinek nincs baja, ami eredeti flakonjában van és még így is nagyon régóta megvan, sokáig elég. A csavaros kupak nem igazán tetszik, sokáig tart tekergetni, de az adagolója jó. Az illata... Hát.. Inkább szag. Egy nagyon erőteljes valami, kicsit csipős, fűszeres, rózsaszerű illat. Már elég régóta használom, ezért már teljesen megszoktam, de az elején még borzalmas élmény volt minden alkalom. De ár-érték arányban nagyon jó tonik, tényleg nem szárítja a bőrt és még egy kis csillogás is van benne! Könnyen beszívja a bőröm, nem okozott nálam irritációt. Azt nem tudom, hogy hogyan érdemesebb használni, én néha a csupasz kezeimmel, néha vattakoronggal viszem az arcomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

Ginatural

2019. április 13.

Update: sajnos megváltam tőle mert kiderült, higy allergiás vagyok némely glycolra... többek között enyhébb formában a propylene glycolra is. Hosszabb távon észrevettem ennél a terméknél, hogy használat után az arcom "kereténél" kipirosítja, ami nem nagyon múlt el semmire sem. Így megváltam tőle.

Roppant jó kis tonik szerintem, bizsergeti a bőröm, ami utána kicsattan olyan friss. Szerintem az arcképet is javítja. Nálam bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

macooka

2019. április 13.

Valóban egészen erős illatanyagot tartalmazó tonik, de nekem nagyon bejön. Kicsit olyan, mintha a kedvenc Lipton zöld teámat kenegetném a fejemre. :) Az én bőröm könnyen beszívja, a használata után az arcom mindig olyan friss, szerintem a bőrképet is javítja valamelyest. Ha véletlenül az arcomon maradt egy kevés smink, azt is könnyen eltünteti, de nyilván nem erre találták ki egyébként. Nem csak reggel, hanem este is használom és semmi problémát nem okoz, ezért azt gondolom, hogy valószínűleg a tejsavtartalma elég kicsi.
Egyetlen negatívum a csavaros kupak és a cseppentő rész. Jobban szeretem a pattintós kupakot, a termék szája pedig önmagában nem enged át elég anyagot, ha kicsit rásegítek, akkor viszont könnyen túlzásba lehet vele esni.
Több, mint valószínű, hogy újra fogom venni, ha elfogy, mivel ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Ennie86

2019. március 21.

Nekem nem jött be annyira. Ragadt az arcom egy csomó ideig miután felkentem. Az istennek nem akart beszívódni. Az illatával se voltam megelégedve, pedig nem vagyok finnyás. :) Ha valakit érdekel, akkor felraktam eladásra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

natasa

2019. február 2.

Nincs benne alkohol, viszont cserébe van benne jó erős illatanyag. Emiatt kicsit kellemetlen használni. Pedig jó lenne, mert nem szárítja szét az arcbőrömet, és a teakivonat miatt a szemkörnyéken is jóleső érzés pacsmagolni a kis tonikos vattalappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

cattitude

2019. január 26.

úgy vetettem rá magam, mint gyöngytyúk a tak...armányra, olcsó hámlasztó tonik, amit nem kell megrendelni? sign me the fuck up!
sajnos kipattogok tőle, tele van az arcom pici gennyes pattanásokkal a használata után és nem értem, hogy miért. ennyi vacak utoljára tinikoromban volt a fejemen, most meg gyógyíthatgatom csiganyállal meg a pattanásokat száríthatom szalicillel. többször is próbáltam, hátha valami másik termék a ludas, de sajnos nem. nagyon finom teás illata van egyébként, de hát ezzel nem vagyok kisegítve. a lábaimra azért el fogom használni, a rinocérosz sarkaimon talán csak nem pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Sztellaaaaa

2019. január 18.

UPDATE: Sajnos pár használat után nagyon kipirosodott tőle a bőröm, gyanítom a sok illatanyagtól :(
Szerettem volna szeretni de emiatt kénytelen leszek végleg felfüggeszteni a használatát, és igen, én leszek a fekete bárány, aki lepontozza.

Végre egy alkoholmentes tonik :'D.
Féltem hogy már sehol se fogok a közelben ilyet találni, de szerencsére találtam a dm-ben baráti áron.
Az összetevői nem rosszak, bár szerintem még lehetne mit szépíteni, mindenesetre tesztelni jó, aztán majd meglátjuk hogy hosszabb távon hogy szuperál.
Első pár használat után számomra megfelelő, szép üde lesz használata után az arcom, nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Végre egy alkoholmentes tonik :'D.

random

2019. január 11.

mi a fene? az összetevőlista alapján elég minimális dologra számítóttam... de eskü, ez a legjobb tonikom a vitaminos bourjois óta. alkoholmentes, isteni illata van, és nem hogy nem irritál (még jó hogy), de arcmosás után megnyugtatja a bőrömet. tökéletesen előkészít a szérumra és a krémre. nekem hámlasztó hatás nem tűnt fel, de ahogy nézem, a tejsavtartalma elég alacsony, na meg ugye én emellett két különböző hámlasztó szérumot is használok, plusz a hétvégi nagygenerálkor enzimes peelinget... szóval amellett nem hiszem hogy ez a kicsike még feltűnne. de azért az én rapszodikus rutinomba ügyesen becsempészte magát, nem kell félnem attól, hogy nem fogy el. emellett ár-érték arányban szerintem tökéletesen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid