Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Balea testápoló krém egzotikus vanília illattal kényezteti és akár 24 órán át hidratálja és bársonyosan puhává varázsolja bőrét. A könnyedén olvadó formula E-vitaminnal, ápoló sheavajjal és értékes olajokkal ápolja és nedvességgel látja el a száraz bőrt.

abicicaaa

2020. április 17.

A tegelyben tomeny, vanilia puding illata van, boron kicsit enyhul, de a pizsimen atvaltozik egy undorito, romlott vanilias tejszagga, amit keptelen vagyok elviselni.
Atlagosan hidratal, az en nagyon enyhen szaraz boromet nem nehez rendbe raknia. Viszonylag hamar felszivodik. De emiatt a szag miatt nem tudom tobbre ertekelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Candy21

2019. október 20.

Tetszik ez a termék tényleg nagyon tömény édes mű vanília illata van, de engem ez nem zavar kifejezetten bejön. Viszonylag gyorsan beszívódik kellőképpen hidratál. Az illata nem marad meg soká ami lehet nem is baj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

ChinchillaLover

2019. szeptember 2.

Tömény vanília illat, én imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Tömény vanília illat, én imádom! :)

Evelin123

2019. augusztus 21.

Eleinte fincsinek találtam ezt az erős ( nagyon erős) vanilia illatot, ami nagyoooon édes. Estére használtam, elég nehezen ivódik be, nem hidratál túl jól de azért nem is mondom,hogy semmit sem ér. Olcsó és hatalmas adag. Azonban engem ez a szag fullaszt. Iszonyatosan erős és akkor lehet,hogy csak rajtam de nagyon sokáig tart, nemhogy estére képtelenség elviselni, mindig képtelenség. De nappalra túl sűrű és nehezen ivódik be. 2 hét használat után feladtam. Én ezt nem bírom elviselni, de senkinek nem tudtam elajándékozni. Ha továbbra sem sikerül, ki fogom dobni. Nagyon nem szavazom le, mert ennyiért egy próbát megérhet, másoknak. Én egy ideig illatos testápolóra is nehezen tudok ránézni, szívem szerint ezek után teljesen illatmenteset használnék, annyira sok volt. :D Pedig pl. az Ureásnak tetszik a kis enyhe illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

lichtnori

2019. május 15.

Nagy mennyiséget kapunk nagyon olcsón. Az állaga könnyedebb, pudingosabb, mint mondjuk a Body Shop testvajai. Könnyen, gyorsan beszívódik, felkenés után azonnal lehet öltözni. Jól hidratál, selymes, puha lesz tőle a bőröm és az INCI-je sem borzasztó.
És az illata! Hát az mennyei! Igazi mű vanília puding - talán a Danone-nak volt ilyen illatú vaníliás pudingja. :-) Az Yves Rocher bourbon vaníliás termékcsaládját is szeretem, de azok illatában van számomra valami zavaró. Ezt viszont nagyon szeretem. A Baleának ebből a vaníliás termékcsaládból van sampontja, hajbalzsama és tusfürdője is - bár ez utóbbi kókuszos is. Az első kettő illata teljesen megegyezik a testápoló illatával, a tusfürdő azonban köszönő viszonyban sincs vele. Ezt csak azért írom le, mivel - nagyon helyesen - a testápoló tégelye le van fóliázva, ezáltal nem lehet megillatolni. Viszont a sampont és a balzsamot igen, így el tudjátok dönteni, hogy tetszik-e annyira az illata, hogy megvegyétek. Egyetlen negatívuma, hogy bőrről hamar illan az illata, nem valami tartós. Ennek ellenére megadom az 5 csillagot, mert szeretem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak