Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A válogatott lipidek és az E vitamin segítségével visszaadja a bőr hidratáltságát, a seavaj pedig a zsírtartalmát. Véd a szabadgyökök káros hatásaitól. Könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.

kisspotyi

2020. július 14.

Utazás során gyorsan kellett valami, mert iszonyatosan ki volt száradva a lábszáram és a kezeim. erre esett a választás, hiszen az ára elég jó. Az adott helyzetben "tűzoltásra" jó volt, hamar helyre tette a bőröm, de napi használatra én sem ajánlanám. nagyon sokáig "ragad" utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

linabellus

2020. május 12.

Sűrű a krém, ezért nehezen tudom eloszlatni, és lassan szívódik be. Ha egész testre viszem fel, mindennapi használat mellett ez sok idő. Érdemes nedves bőrön kipróbálni, úgy talán gyorsabb.
Átlagosan hidratál, de nem egy kiemelkedő krém.
Nálam nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

Átlagosan hidratál, de nem egy kiemelkedő krém.
Nálam nem újravevős.

karolinakovacs87

2019. november 14.

Sűrű állagú, de jól kenhető-valóban a Nivea krémek illatára emlékeztet. Zuhanyzás után a nedves bőrre szoktam kenni, könnyen beszívódik és kellemes érzést hagy maga után! Epilálás, borotválás után a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Nicu

2019. április 14.

Nagyon sűrű krém, ami a Nivea illatára emlékeztet. Az én száraz bőröm nagyon jól hidratálja, igaz, kicsit lassan szívódik be, és hagy egy fura filmréteget a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

uhuka

2019. január 9.

Egy idő után nem szívódott be és morzsálodott, műanyag hatás, nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Egy idő után nem szívódott be és morzsálodott, műanyag hatás, nem hidratál.

orafka

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, az extra száraz bőrömre tökéletes! Szerintem a nivea testápolótejjel verekszik. Ár érték arányban tökéletes. Újra vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vadaszokutambolkotrodj

2018. június 29.

Nem volt az ureás csodám,de kellett valami ami kicsit többet táplál,mint a sensitiv testápolóm. Gondoltam baleás termékben még nem csalódtam,lekaptam a polcról.
Este ki is próbáltam,hajmosás után bekentem magam. Kb sírni tudtam volna,szivem szerint lezuhanyoztam volna még egyszer olyan rossz érzés volt. A hajam beletapadt,ragadtam tőle,egy picit se szívott be belőle a bőröm,pedig amúgy csak szippantja be a krémeket. És reggelre se volt semmi hatása,ugyanúgy ki van száradva a bőröm,csak most már viszketek is tőle :(
Hatalmas csalódás.
Tanulság: MINDIG nézz rá a Krémmániára,mielőtt új terméket próbálnál! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Hatalmas csalódás.
Tanulság: MINDIG nézz rá a Krémmániára,mielőtt új terméket próbálnál! :D

Dinus95

2018. március 25.

Régebben nagyon szerettem ezt a testápolót, de egy idő után megváltozott az illata a flakonban, már már büdösnek kezdtem érezni. Nem szívódott be rendesen, viszont a száraz bőrömet megfelelően hidratálta. Végül egy flakonnal sem sikerült elhasználnom, kidobtam az illata miatt meg mert idő közben lejárt a szavatossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Nihan

2018. március 4.

Nagyon zsíros az tény. Mivel nem száraz a bőröm, így nekem túl sok. Elég nehéz elkenni, viszont nagyon finom az illata. Inkább valami light-osabbat keresek helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

mkksznd

2018. február 26.

Nagyon száraz a bőröm gondoltam megveszem és az illata is tetszett, de sajnos nagyon nagy csalódás volt. :/
Ragacsos, nehezen szívódik fel és engem ez a csillogás is miután felkenem zavar. Az ára és az illata miatt adtam 2 csillagot, de nem hiszem hogy el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin