Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. december 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A válogatott lipidek és az E vitamin segítségével visszaadja a bőr hidratáltságát, a seavaj pedig a zsírtartalmát. Véd a szabadgyökök káros hatásaitól. Könnyen felvihető és gyorsan beszívódik.

karolinakovacs87

2019. november 14.

Sűrű állagú, de jól kenhető-valóban a Nivea krémek illatára emlékeztet. Zuhanyzás után a nedves bőrre szoktam kenni, könnyen beszívódik és kellemes érzést hagy maga után! Epilálás, borotválás után a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Nicu

2019. április 14.

Nagyon sűrű krém, ami a Nivea illatára emlékeztet. Az én száraz bőröm nagyon jól hidratálja, igaz, kicsit lassan szívódik be, és hagy egy fura filmréteget a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

uhuka

2019. január 9.

Egy idő után nem szívódott be és morzsálodott, műanyag hatás, nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Egy idő után nem szívódott be és morzsálodott, műanyag hatás, nem hidratál.

orafka

2018. augusztus 10.

Nagyon szeretem, az extra száraz bőrömre tökéletes! Szerintem a nivea testápolótejjel verekszik. Ár érték arányban tökéletes. Újra vevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vadaszokutambolkotrodj

2018. június 29.

Nem volt az ureás csodám,de kellett valami ami kicsit többet táplál,mint a sensitiv testápolóm. Gondoltam baleás termékben még nem csalódtam,lekaptam a polcról.
Este ki is próbáltam,hajmosás után bekentem magam. Kb sírni tudtam volna,szivem szerint lezuhanyoztam volna még egyszer olyan rossz érzés volt. A hajam beletapadt,ragadtam tőle,egy picit se szívott be belőle a bőröm,pedig amúgy csak szippantja be a krémeket. És reggelre se volt semmi hatása,ugyanúgy ki van száradva a bőröm,csak most már viszketek is tőle :(
Hatalmas csalódás.
Tanulság: MINDIG nézz rá a Krémmániára,mielőtt új terméket próbálnál! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Hatalmas csalódás.
Tanulság: MINDIG nézz rá a Krémmániára,mielőtt új terméket próbálnál! :D

Dinus95

2018. március 25.

Régebben nagyon szerettem ezt a testápolót, de egy idő után megváltozott az illata a flakonban, már már büdösnek kezdtem érezni. Nem szívódott be rendesen, viszont a száraz bőrömet megfelelően hidratálta. Végül egy flakonnal sem sikerült elhasználnom, kidobtam az illata miatt meg mert idő közben lejárt a szavatossága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Nihan

2018. március 4.

Nagyon zsíros az tény. Mivel nem száraz a bőröm, így nekem túl sok. Elég nehéz elkenni, viszont nagyon finom az illata. Inkább valami light-osabbat keresek helyette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

mkksznd

2018. február 26.

Nagyon száraz a bőröm gondoltam megveszem és az illata is tetszett, de sajnos nagyon nagy csalódás volt. :/
Ragacsos, nehezen szívódik fel és engem ez a csillogás is miután felkenem zavar. Az ára és az illata miatt adtam 2 csillagot, de nem hiszem hogy el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

pinkprincess112

2018. február 23.

Egyiknap tesztelős kedvemben voltam és gondoltam megveszem, miért is ne?
és úristen leírhatatlan mennyire utáltam, ragacsos, nem ért semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Egyiknap tesztelős kedvemben voltam és gondoltam megveszem, miért is ne?
és úristen leírhatatlan mennyire utáltam, ragacsos, nem ért semmit.

Marcsi66

2017. december 16.

Első Baleás testápolóm,,,,,nagyon mellényúltam,2 napja vettem,hát nem tudom hogy fogom elhasználni,még az esti tusi után sem jó,Iszonyatos zsíros,fénylik ragad ,Igaz száraz bőröm van,de ez akkor is sok,,, extra szárazsággal vannak megáldva,lehet h jó működik,Sűrű állag,nehézkes időigényes ,egy kisebb masszírozásnak felel meg ,kenegetni 10 perc legalább????????Macerás,,,az illata valóban finom Níveás,ára ellenére is 3 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!