Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Gyalogkakukk

2020. október 1.

Nos, nekem elég haszontalannak tűnik ez a termék. Szerencsére nem volt drága, és persze elhasználom. Egyébként kevés kell belőle, nem habzik, jó illata van (talán van akinek túlzás is lehet), amolyan citrusos - mint oly sok Balás kence-fice, a geraniol és citronellol adalékoknak köszönhetően, amit előszeretettel alkalmaznak. A benne lévő szemcsék nem sok vizet zavarnak. Az esti zuhanyzás közben használom, napi 1 alkalommal. Az elején a bevizezett arcomat átmosom vele, és általában a tusolás végéig hagyom rajta, aztán öblítem le. Többszöri használat után az egyetlen dolog, amiről be tudok számolni, hogy - rendszerint a mosakodás utáni néhány percet követően - a homlokom bezsírosodik, olajossá válik. Szárító érzést nem tapasztaltam. Egyébként kombinált bőröm van (néhol zsírosabb, máshol szárazabb, pattik is előfordulnak és tágabb pórusok is). Irritációt nem okozott. Újravenni biztosan nem fogom, és igazából azt sem tudom, kinek, illetve milyen bőrtípusra lenne alkalmas, így nagyon ajánlani sem fogom a kipróbálását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

nikk00

2020. június 28.

Az arcradírokról szerettem volna áttérni a kémiai hámlasztókra, így elsősorban nem pont ilyen terméket kerestem, de végül nem bántam meg a választást. Ez a termék a kettő kombinációja, van benne néhány szemcse, amik radírozzák a bőrt, de mégsem olyan durván, így mindennap reggel és este is merem használni. Esténként a sminklemosás második lépéseként szoktam lemosni vele az arcom és jól eltávolítja a maradék szennyeződéseket, tisztának érzem utána a bőröm. Az illata friss, citrusos. Lemosni viszont valóban kicsit nehéz, de ezért nem vonok le csillagot, szerintem egy klassz terméket kapunk ezen az áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Verena

2020. május 25.

Kicsit szárít. A benne levő gyöngyök száma elég kevés ahhoz, hogy radírozó hatást igazán ne tudjon kifejeteni, viszont néha kicsit megkarcolnak. Ez egy kicsit kellemetlen benne, de ezt leszámítva mégis kedvelem valamiért. Az illata jó, kellően habgzik, az arcomat tisztának érzem. Hosszabb távú hatásait pedig majd még meglátom :) Egyenlőre legyen felfelé kerekítve egy négyes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Trixi88

2020. április 15.

Volt egy időszakom, amikor gondoltam kipróbálom a drogériás arcápolókat. Hiba volt, főleg ez a lemosó. Csodát nem vártam, de szárított, feszült a bőröm utána, és extra módon zsírosodott is. Ma már nem venném meg, igaz próbálok kerülni mindent, amiben alkohol és parfüm van. Nem használtam el, most került elő a szekrény mélyéről és landolt is a kukában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Talus

2020. január 14.

Én szeretem vegyes bőrre.Finom az illata,állaga is jó,könnyen le lehet mosni és nekem megfelelően tisztít is.Érezhetően felfrissül és megtisztul tőle a bőröm.Annyi,hogy a radírozó ereje szerintem kicsit gyenge,így én előtte néha pluszban még radírozok.Nekem újravevős,így megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

virumiru

2020. január 11.

tetszik az illata és az állaga is, picikét szárít, de nem vészes. igazából egy sima lemosó... amiért 4 csillagot adok, az az, hogy brutálisak benne a szemcsék, nagyon szúrnak:( és emelett a radírozáshoz kevés van benne, így értelmetlennek találom, random megcsikar itt-ott mosakodás közben, brr nem bírom😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

bvlgari pour femme

2019. október 7.

Azt írja, bambusszemcsék vannak benne radírozás céljából, na most a valóságban ez olyan érzet, mintha kaktusztüskékkel sikàlnád az arcod. 🌵😱

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

NikoS

2019. augusztus 14.

Nekem teljesen jól teljesít. Esti zuhanyzárkor használom a sminket szépen eltávolítja, és utána friss, tiszta és üde az arcom. Már 2-3x a kosaramban landolt. A párom is szereti, mert nem lesz annyi miteszere.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

reirasama

2019. március 31.

Nem először próbáltam ki ezt a terméket, de többet biztosan nem fogom. Kerestem valami olcsóbb lemosót, mivel az előzőm egy kicsot borsos árú volt, viszont ezzel nagyon mellényúltam. Nem tetszik sem az illata, az állaga borzalmas, egyedül zuhanyzás közben tudom minden gond nélkül eltávolítani, reggelente a csapnál görnyedve ez nem mondható el.
Az arcom nem lett tisztább, sőt, zsírosabb lett és még több pattanás jelent meg rajta mint azelőtt. Persze nem biztos, hogy pont ez okozta, de nem tett jót az arcomnak az biztos.
Van ennél sokkal jobb radír hatású lemosó, ezt biztos nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Van ennél sokkal jobb radír hatású lemosó, ezt biztos nem fogom újravenni

olizbo

2019. március 25.

Minimálisan szárítja a bőröm,de ettől eltekintve teljesen meg vagyok vele elégedve.megfelelően tisztít,és a T zónám sem fényesedig annyira,mint ezelőtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate