Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált

Kifejezetten a vegyes, problémás bőrtípus számára fejlesztették ki. Gyengéden és alaposan távolítja el a sminket, a faggyút, és más szennyeződéseket. A gyümölcssavak antimikrobiális és enyhe bőrradíros hatással tisztítják a pórusokat. Az édesgyökér kivonat bőrnyugató hatású, a panthenol pedig hidratálja a bőrt. Használatával bőre frissebb és tisztább lesz.

Talus

2020. január 14.

Én szeretem vegyes bőrre.Finom az illata,állaga is jó,könnyen le lehet mosni és nekem megfelelően tisztít is.Érezhetően felfrissül és megtisztul tőle a bőröm.Annyi,hogy a radírozó ereje szerintem kicsit gyenge,így én előtte néha pluszban még radírozok.Nekem újravevős,így megérdemli az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

virumiru

2020. január 11.

tetszik az illata és az állaga is, picikét szárít, de nem vészes. igazából egy sima lemosó... amiért 4 csillagot adok, az az, hogy brutálisak benne a szemcsék, nagyon szúrnak:( és emelett a radírozáshoz kevés van benne, így értelmetlennek találom, random megcsikar itt-ott mosakodás közben, brr nem bírom😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

bvlgari pour femme

2019. október 7.

Azt írja, bambusszemcsék vannak benne radírozás céljából, na most a valóságban ez olyan érzet, mintha kaktusztüskékkel sikàlnád az arcod. 🌵😱

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 7.

NikoS

2019. augusztus 14.

Nekem teljesen jól teljesít. Esti zuhanyzárkor használom a sminket szépen eltávolítja, és utána friss, tiszta és üde az arcom. Már 2-3x a kosaramban landolt. A párom is szereti, mert nem lesz annyi miteszere.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

reirasama

2019. március 31.

Nem először próbáltam ki ezt a terméket, de többet biztosan nem fogom. Kerestem valami olcsóbb lemosót, mivel az előzőm egy kicsot borsos árú volt, viszont ezzel nagyon mellényúltam. Nem tetszik sem az illata, az állaga borzalmas, egyedül zuhanyzás közben tudom minden gond nélkül eltávolítani, reggelente a csapnál görnyedve ez nem mondható el.
Az arcom nem lett tisztább, sőt, zsírosabb lett és még több pattanás jelent meg rajta mint azelőtt. Persze nem biztos, hogy pont ez okozta, de nem tett jót az arcomnak az biztos.
Van ennél sokkal jobb radír hatású lemosó, ezt biztos nem fogom újravenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 31.

Van ennél sokkal jobb radír hatású lemosó, ezt biztos nem fogom újravenni

olizbo

2019. március 25.

Minimálisan szárítja a bőröm,de ettől eltekintve teljesen meg vagyok vele elégedve.megfelelően tisztít,és a T zónám sem fényesedig annyira,mint ezelőtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

miele

2019. február 13.

Megvettem kíváncsiságból, nem igazán tudok mit írni róla. Nem tett semmi rosszat, de semmi jót sem. Elhasználtam, de nem fogom újra keresni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Ramada86

2019. február 3.

Nem szeretem.
Alig várom, hogy elfogyjon.
Taknyos állaga miatt alig lehet levakarni az arcról és nem érzem a tisztító hatását se

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Nem szeretem.
Alig várom, hogy elfogyjon.

Majida

2019. február 2.

Nekem tökéletes szemcsés eltávolítja az elhalt hámsejteket puhább az arcom és tisztít is rendesen 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Bkini

2018. december 26.

Nem sok Balea arcápolási terméket szeretek, ez az arctisztító az "elmegy" kategória. Nem fogom újravenni, de nem is dobtam ki az első néhány használat után. Enyhén csíp, közepesen jól tisztít (kíváncsiságból használat után egy arclemosó vizes vattával áttörölve a bőröm még jött le róla szennyeződés), de az illata friss, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate