Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat

Intenzíven tisztítja és nyugtatja a bőrt:a holt-tengeri iszapot, ásványi anyagokat, cinket, algakivonatot tartalmazó Balea arctisztító maszk hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, rendszeres használatával megelőzi a pattanások és mitesszerek kialakulását. Sárgabarackmagból és bambuszból származó peeling szemcséi gyengéden tisztítják meg a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri iszap és a kaolin felszívja a felesleges faggyút. Panthenol és kamillakivonat összetevője bőrnyugtató hatású. Az eredmény: letisztult, ápolt és selymesen puha arcbőr.

virumiru

2020. január 3.

érdekes, azt hittem hogy teljesen haszontalan lesz, de lemosás után (ami elég nehézkes procedúra) egészen picinek tűntek a pórusaim, egy időre:DD de az egységes arcszín és kisimultság még másnap is látszódott, nekem tetszett:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Saranhuone

2019. december 22.

Az én bőrömre túl erős de az ember zsíros pofázmányával csodákat tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

Az én bőrömre túl erős de az ember zsíros pofázmányával csodákat tesz.

SzigetiOrsi

2019. december 7.

A legrosszabb helyzetekben is rendbe hozta eddig az arcom, úgy érzem minden szennyeződést eltávolít :) Nagyon puha, sima lesz tőle a bőr, mintha a pórusok is össze húzódnának tőle, illetve a faggyú termelésre is jó hatással van. Kicsit csípős érzete van miközben száraz az arcon, de nagyon kellemes! Napokkal a felvitele után is szép a bőr. Abszolút újra vevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

blackrainbow

2019. december 7.

Csípett, száradáskor feszült a bőröm.
A hatása nem rossz, de egy maszk ne csípjen. 4

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Csípett, száradáskor feszült a bőröm.
A hatása nem rossz, de egy maszk ne csípjen. 4

Melina93

2019. december 1.

Ha van tökéletes arcmaszk akkor ez az! Nekem a pikkelysömöröm miatt, a holt-tengeri termékek általában jók. Puhává tette a bőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Betti8993

2019. november 21.

Ez a kedvencem a BALEA arcmaszkjai közül. Az én arcbőrömnek nagyon jót tesz. Igaz, hogy felkenés után összehúzza a bőröm, de én nem bánom, mert tágak a pórusaim. Használata után sokkal tisztábbnak érzem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Kriszta1988

2019. november 21.

Ideig-óráig puha a bőröm tőle, de ez hamar elmúlik. Sajnos nem is tisztít a legjobban. Nem veszem újra.

Luska

2019. november 15.

Puha lett tőle a bőröm de semmi mást nem csinál. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Puha lett tőle a bőröm de semmi mást nem csinál. Nem fogom újravenni.

vitezviki

2019. november 1.

Nagyon szeretem. Már többször újravettem, és bár az utóbbi időben nagyon csíp mikor felviszem (olyan kb. fél percig), a lemosás utána mindig puha a bőröm. Ezt szoktam mindig használni, amikor 1-1 pattanás váratlanul előjön, hamar eltűnnek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

zsjudit

2019. október 20.

Jó termék. Puha, üde lett a bőröm tőle, szépen negtisztította. Lehetne nagyobb kiszerelésben is, így tényleg nem gazdaságos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0