Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2021. február 15.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megújult változat

Intenzíven tisztítja és nyugtatja a bőrt:a holt-tengeri iszapot, ásványi anyagokat, cinket, algakivonatot tartalmazó Balea arctisztító maszk hatékonyan távolítja el az elhalt hámsejteket, rendszeres használatával megelőzi a pattanások és mitesszerek kialakulását. Sárgabarackmagból és bambuszból származó peeling szemcséi gyengéden tisztítják meg a bőrt. Az ásványi anyagokban gazdag holt-tengeri iszap és a kaolin felszívja a felesleges faggyút. Panthenol és kamillakivonat összetevője bőrnyugtató hatású. Az eredmény: letisztult, ápolt és selymesen puha arcbőr.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Beautypink

2021. június 16.

Különösebben semmit sem csinált az arcommal, de használat után mindig frissebbnek éreztem. Így nap végén néha tökéletes volt ha kis én időre vágytam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 16.

marshmellow

2021. május 23.

Annyira szerettem, a legmakacsabb gyulladásokat is lehúzta, üde, friss volt utána a bőröm. És pont ezt nem gyártják már :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

itsnotvanessza

2021. január 31.

Pattis lettem:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 31.

Pattis lettem:(

Csokiskeksz

2021. január 19.

Szépen tisztítja és mattítja az arcbőrt, nekem a T vonalamat látványosan rendbehozta.
Heti egy alkalomnál azonban nem érdemes gyakrabban használni, mert eléggé szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

vikimezey

2020. október 21.

Nagyon nagyon szerettem ezt a maszkot. A pattanásosabb időszakokban nagyon sokat segített. Bár kicsit nehéz lemosni, számomra egyáltalán nem volt zavaró. Ár-érték arányban tényleg szuper volt, csak sajnos már sehol nem találom ezt a terméket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

aniko_farago

2020. október 15.

Én nem látom azt,hogy segítene a bőrömön bármilyen hatásával és még csípte is az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Juccimo

2020. augusztus 30.

Én a régi, "sárszerű" változatát nagyon szerettem, és most hosszú kihagyás után vettem egy tasakkal a megújult változatból.
Hát, ha létezik, akkor ezt még nehezebb felkenni, mint az előző változatot: az potyogott az arcomról, ez meg majdnem szilárd, tényleg olyan, mint az agyag, alig lehet kinyerni a tasakból, és jól be kell vizezni az arcot, hogy szét lehessen kenni rajta. 10-15 perc alatt rászárad a bőrre, lemosni ismét nem egy egyszerű menet. Viszont a régivel ellentétben engem nem csípett, nem irritált. A nyakam, vállam, mellkasom most nagyon csúnyán kipattogzott, oda is kentem belőle, és szerintem kicsit nyugtatja, egységesíti a bőrt ott is, tehát a hatására nincs panasz.
Mindazonáltal a nehéz felkenés-lemosás miatt még nem tudom, hogy szeretném-e újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2020. augusztus 12.

Ennyi pénzért szerintem nem igazán lehetne jobbat találni,én ráteszem az egészet ami egy kis tasakban van,igaz így tovább tart mire megszárad de néha belefér ha ennyi időt szánunk magunkra,nekem nem csípte az arcom.Nem nehezebb lemosni mint a felhőmaszkot.Szerintem megéri a macerát,használat után kevésbé látszanak a pattanások és a piros foltok.Mellesleg a bőröm nagyon puha lesz tőle.De öcsém megjegyezte hogy szerinte büdös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Ninnie

2020. augusztus 7.

Borzasztó szerintem A valaha használt arcpakolások egyik legrosszabb terméke, a saját márkájában is. Az egy dolog, hogy az összes közül nehéz lemosni, de nem segít tan meg rosszabb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Andrea456

2020. június 24.

Néha még az én arcomon is megjelenik egy-két pattanás, olyankor mindig ezt használom. Az esti zuhanyzás előtt kenem fel, így van ideje kifejteni a hatását. Eleinte az én bőröm is picit csípi, de hamar elmúlik. Ha megszárad, akkor kicsit továbbtart leszedni. szépen tisztít és másnap reggel már nyomuk sincs a pattanásoknak. Újra alapdarab lett nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Silt, Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Iszap, melyet a kozmetikumokban hidratáló, szövet összehúzó és mattító (képes a bőrről a felesleges olajat felszívni) tulajdonságai miatt használnak. Az iszap ez utóbbi tulajdonsága miatt segíthet a pattanások kezelésében is. Az iszap rendszerint kis részben (10% körül) tartalmaz agyagot is.

Kaolin 0 0