Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Limitált kiadás

Tisztítókendők alkohol nélkül. Vízálló smink eltávolítására is alkalmas.

vvivien

2019. november 28.

Jó illatu, kellően nedves és tökéletesen tisztit

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 28.

Jó illatu, kellően nedves és tökéletesen tisztit

birobarbara85

2019. szeptember 16.

A sminket munka vele levakarni, több darab is kell egy laza sminkhez. Viszont tiszta arcra jó. Kellemes málnás illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

sassar

2019. május 28.

Alapvetően semmi szükségem nincs rá, magam sem tudom, hogy miért vettem, de egy két db-ot elhasználtam belőle smink törlésre, ami viszont nem volt túl sikeres, így továbbra is a szekrényben áll...Ettől még lehet jó, de nekem valahogy nincs mire alkalmazni...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Szilviams0118

2019. május 24.

A csomagolása zseniális, utazáshoz hasznos lehet, másra nem való. Nekem a sminket nem szedte le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

96viktoria

2019. május 22.

Mostanában imádom ezeket a kutyás cuccokat amikkel elő rukkolnak, ma jártam a DM-be a szokásos bevásárlásomon és megláttam ezt a kendőt és azonnal vettem belőle a csomagolása miatt egyrészt és mert szeretem az ilyen smink eltávolító kendőket és mert gazdája vagyok egy fekete kis mopsznak is 😊 illata ugyanolyan mint az ugyanilyen csomagolású tusfürdőjének, igaz a matt rúzsommal meggyűlt a baja de összeségében jól eltávolítható a smink vele, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

mautika

2019. május 7.

Azért a Balea elég profi benne, hogy olyan dolgokat vásároljak meg a csomagolás miatt, amire alapból semmi szükségem nem volt. Teljesen átlagos kis kendő, nyáron napközben tökéletes lesz arcot törölgetni. Sminket is szépen leszedni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 7.

Anita97

2019. május 6.

A csomagolás fogott meg. Összességében nem volt rossz termék, de nem is lett a kedvencem.
Ár- érték arányban jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Ár- érték arányban jó

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Uborka kivonat, uboka lé. Lásd uborka kivonat.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.