Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. november 28.

Kiszerelés:   300
Kategória:   Tusfürdők

Holt-tengeri sót tartalmazó tusfürdő.

Kiszerelés: 300 ml

Keresem!!!:)Balea Totes Meer Salz Dusche Blauer Tee Duft Tusfürdő
Ár: Megegyezes szerint , Eladó: MesMess
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --
pilleriin

2019. május 29.

Nagyon szuper ez az illat, csak sajnos hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nagyon szuper ez az illat, csak sajnos hamar elillan.

sailorluna

2018. augusztus 9.

tetszik az illata, kissé férfias, szóval elsősorban fiúknak ajánlom. picit szárít, nem irritál, tök olcsó. teljesen jó tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Evie

2017. december 27.

Nagyon meglep, hogy ez az illat ennyire nem jött be sok embernek, talán lehet,hogy egy kissé férfias? Nem tudom, én nagyon kedvelem magamon. A No.1. napozás utáni tusfürdőm. Egyébként a férfias illatban mégis lehet valami,mert a párom mindig mondja, hogy vegyek még belőle ("a sósból" :D), mert egyszer csak elkezdte használni, és nagyon megkedvelte. Így talán erről tudok a leginkább pozitívan nyilatkozni, mert úgy 10-15 flakonnal elhasználtunk már az évek alatt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

MesMess

2017. május 22.

Nagyon friss, teás, kékes illatú tusfürdő. Mindenét szerettem, a színét, a hatását, az illatát és persze az árát is. Sajnos, mostanában nem láttam a boltokban. Ha esetleg valakinek van eladó belőle, szívesen megvenném!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Ella

2017. április 24.

Férjemnek sokáig a kedvence volt, nekem viszketést okozott. Az illata semleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Férjemnek sokáig a kedvence volt, nekem viszketést okozott. Az illata semleges.

Vyvcsyke

2016. június 11.

Nagyon jó az illata, se nem szárít se nem puhít :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Nagyon jó az illata, se nem szárít se nem puhít :D

szakszil

2015. szeptember 18.

nekem nem jön be de anyumnak meg nagyon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

nekem nem jön be de anyumnak meg nagyon

blilla91

2015. július 28.

Nagyon jó illata van, direkt úgy vettem, hogy a pasim is tudja használni és én is, mert tusfürdőkben amúgyis jobb szeretem a pasisabb illatokat (ami érdekes, mert parfümben csak az édes gyümis-virágos illatok jönnek be :D ) Elhasználtuk, de az én bőrömet jobban szárította mint a sima baleák. Ettől a baba tengerisós tusija vmivel jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

platinakuka

2015. július 21.

érdekes, h többen férfiasnak találtátok, nekem meg sem fordult a fejemben :D
nagyon szeretem ennek is az illatát, az állaga kicsit másabb (elképzelem, hogy a só miatt), nekem nem szárított

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

érdekes, h többen férfiasnak találtátok, nekem meg sem fordult a fejemben :D

Jucushh

2015. május 17.

Szeretem a Balea tusfürdőit, de számomra ez szörnyű választás volt. Bár az én bőröm nem szárította, ahogy a többi megjegyzésben olvastam... az orrom szerint teljesen férfias illata van, mintha egy Nivea for Men-t vagy valami hasonlót használnék. Nehezen habzik és ami mindennél jobban zavart, hogy nincs tőle az a "tiszta érzés", egyszerűen mintha sima vizet folyatnék magamra. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.