Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Cintia89, Módosítva: 2019. január 2.

Kategória:   Tusfürdők

A Balea Totes Meer Salz tusfürdő Holt-tengeri sóval és ásványi anyagokkal megakadályozza a bőr kiszáradását és kellemes citromfű illatú. Megőrzi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát. Gyengéd gyümölcsös élményt nyújt tusoláskor, minden bőrtípusra optimális a napi zuhanyozáshoz.

MesMess

2020. július 15.

Ezt meg a kék teás verzióját imádtam. Nagyon sajnálom, hogy már nincs, mundkettő bevált nekem, friss érzet, jó illat, átlag tusfürdő “képességek”( jól tisztít, nem szárít stb.) A Pennyben lehet kapni egy hasonlót, ha más is hiányolná.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

pilleriin

2019. május 29.

Szuper illatú tusfürdő volt, nem szárított. Remélem még lesz hasonló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Szuper illatú tusfürdő volt, nem szárított. Remélem még lesz hasonló.

dorakrem

2019. január 26.

Olcsó és jó, kicsit "zselés" állagú de szeretem és az illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Olcsó és jó, kicsit "zselés" állagú de szeretem és az illata is finom.

eilthyr

2018. november 26.

ebből szeretnék betárazni, ha lehetőségem lesz rá! nagyon kedveltem, szívesen újravenném négyévszakos tusfürdőnek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

levendula5

2018. július 7.

Nem szeretem használni. Sajnos nincs olyan jó, mint a Nivea citromfüves tusfürdője. Annak valóban van frissítő hatása, ennél csak azt a frissességet érzem,amit maga a zuhanyzás okoz.Az illata valóban citromos, de csak nagyon rövid ideig érezni. A Nivea ebben is jobb. Persze ez olcsóbb, de a bőrömet is szárítja sajnos. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Luna11

2018. június 30.

Nagyon megszerettem, jó kis tusi. :) Picit féltem, hogy majd szárítani fogj a bőrömet, de hála istennek nem így lett. Az illata nagyon kellemes így nyáron, és most valahogy jobban is tetszenek az ilyen jellegű illatok. Egy kicsit talán többet használok belőle, mert úgy jobban habzik, és fürdés után nem érzem olyan sokáig az illatát, de ilyen ár mellett ez nem akkora probléma, ettől függetlenül nagyon szeretem, és szerintem újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lovecreams

2018. április 12.

Szerintem télen-nyáron kötelező darab, az egyetlen Balea tusi, amit már újravettem, mert rászoktam. Isteni illat, nem szárít és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

dottya

2018. április 4.

Update: nyáron szuper, de télen szárította a bőrömet.

Nagyon jó kis tusfürdő, az ára szuper, jól habzik, jól tisztít, nagyon bejön a géles állaga. Nem kell belőle sokat használni ahhoz, hogy az egész testemre jusson, ráadásul a hátamról és a karomról leszárította a pattanásokat, a bőröm sokkal szebb és tisztább, mint eddig valaha. Az illata kellemes és nem túl erős. A párom is nagyon szereti az illatát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Update: nyáron szuper, de télen szárította a bőrömet.

Bogica92

2018. március 16.

Nyári limonádè a bőrnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Nyári limonádè a bőrnek :)

Evie

2017. december 27.

Az egyik kedvenc illatvariációm a Baleától. A sósságát nagyon lehet érezni a bőrön, nyáron egy-egy napozás után felemelő :) Nem szárít!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate