Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. július 4.

Kategória:   Hajápolás

Kellemes virágillattal fríssíti fel a hajat.

Laura

2018. július 13.

Szerintem ez tipikusan egy olyan termék amit ha nem látok meg, nem jut az eszembe, hogy nekem ilyenre szükségem lehet. De megláttam. Megvettem. És rájöttem! DE IGENIS KELL! Mert hasznos, higgyétek el. Elég tartós az illata főleg ahhoz képest hogy ez egy DM saját márkás cucc. Imádom az illatát, nálam egyértelmű az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Fabi95

2017. május 3.

A baráti társaságom fele dohányzik..én nem dohányzom, nem zavar, de a hajamon sose tudtam elviselni a cigaretta szagát. Folyamat mostam a hajam, ha vhova kiültünk (mikor még a kocsmákban, szórakozóhelyeken lehetett dohányozni na az katasztrofa volt számomra), sokat kerestem ezt a terméket mert nem akartam elhinni hogy nem létezik a hajparfüm. :D Aztán mikor megláttam a dm-ben nem is volt kérdés hogy vegyek-e avagy sem. Nem csalódtam benne, csak bulik után használom mikor tudom hogy büdös lehet/lesz a hajam a cigitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Evelin123

2016. december 23.

Az itteni vélemények miatt vettem rá magam a vételre, hát én megbántam.
Az első problémám vele, hogy pocsék az illata. Valami 300 Ft-os kínais parfümre hasonlít semmiféleképp sem virágra.
Továbbá ha frissen mosott hajon, ha zsírosabban használtam az illata kb fél órát, ha kibírt.
Bár még azt nem teszteltem a konyhai szagokat mennyire gátolja meg, hogy átvegye a hajam egyelőre egy csillag.
Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Az itteni vélemények miatt vettem rá magam a vételre, hát én megbántam.
Nekem nagyon nem jött be.

AnnamariaGigi

2016. október 25.

Nagyon cuki illata van és egész nap érezni. Alapvetően azt mondanám, hogy totál felesleges termék, de én nagyon szeretem, feldobja a kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Vanília

2016. június 7.

Klassz ötlet a hajparfüm, ez a Baleás portéka szerintem pont az a "frissítő-virágos-nyárias általában tetszik mindenkinek"-illat. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert jó volt kipróbálni, DE teljesen jól ellennék nélküle és azt veszem észre, hogy nagyon ritkán nyúlok érte, csak hordom a táskámban. De ez biztos azért is van, mert sűrűn mosok hajat és nem érzem, hogy frissítenem kellene, ráadásul lelkesem használom a kedvenc parfümjeimet, amelyeknek az illatára nem kívánok mást "rápakolni". Szóval a jó véleményem ellenére sem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

lauraaaa555

2016. május 1.

Az illata mennyei és sokáig megmarad :-) nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Az illata mennyei és sokáig megmarad :-) nagyon szeretem

vikcsikosik

2016. április 27.

Finom illat kell ennél több.Az én hajamba sokáig megmarad

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 27.

Finom illat kell ennél több.Az én hajamba sokáig megmarad

szandra058

2015. december 11.

Hát hátrány hogy a dm-ben nem szagoltam meg ugyanis, az illata szerintem nem hasonlít virágra inkább valami műanyagra. És a hajon se tartós. Viszont a minden napokra azért elhasználom de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 11.

wifey

2015. november 29.

az egyetlen Balea termék, amitől nem ráz a hideg. tök jó illata van, elég sok van a flakonban, ha sokat fújok, akkor sem lesz túlzás a hatás. természetesen ez sem kap 5 csillagot, ugyanis a tartóssága gyalázatos, egy óránál többet nem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Zsildom

2015. november 20.

Kellemes illat, de én nem is emiatt kedveltem meg. Olyan vendégeket vártunk, akik a frissen sütött rántott husin kívül nem hajlandók belekóstolni másba. Rendbe tettem hát magam, befújtam a hajam és beálltam az olajgőzbe pácolódni. Az illatát nagyon enyhén lehetett érezni a későbbiekben, viszont egyáltalán nem volt konyhás néni aromám. Nálam ötösre vizsgázott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol