Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Hajformázók

Hővédő funkcióval.

nikiam97488

2019. február 24.

szerettem, kár hogy már nem kapható. A hajam sokáig tartotta az illatát, illetve nehezebben göndörödött vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

Lilluska

2016. június 3.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a krém formulát hatásosabbnak érzem nedves hajon, mintha csak befújkálnám (bár lehet ezt csak beképzelem)
Nem zsírosít,jó az illata, és szép puha, fényes a hajam utána :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Nem zsírosít,jó az illata, és szép puha, fényes a hajam utána :)

angry

2016. április 27.

Nagyon jó kis termék volt, nekem még van belőle itthon. Nagyon sokáig elég és teljesen egyenesre tudom szárítani a hajam már nem is tudom mikor vettem elő a hajvasalót. Sajnálom, hogy már nem kapható. Aki szeretne hasonló hatást annak a Lisap hajvasaló folyadékot ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

BogyooTomoko

2015. február 10.

Nekem egyáltalán nem használt. Igaz, könnyebben tudtam kivasalni a hajam, de ugyan olyan hamar visszagöndörödött mint használat előtt. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

szaboszaffi

2014. szeptember 27.

Régóta használom, eddig ezzel vagyok a leginkább megelégedve az eddig kipróbált hajegyenesítők közül. Mikor utoljára kifogytam belőle, hetekig kutatgattam utána, aztán valahol a kb huszadik Dm-ben bukkantam rá 6-7db leárazottra. Fél áron volt, gyorsan be is pakoltam az összeset a kosaramba. Gyanítom kivonhatták a forgalomból, mivel azóta se láttam egy darabot se, mindegy melyik város üzletében fordultam meg. Sajnálnám, ha így lenne, jó kis termék. Az én hullámos hajamnak pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

love_cinderella

2014. július 4.

Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg. Közepesen göndör hajam van és hiába vasalom ki, 10 perc múlva áll mindenfele :( Nagyon sok egyenesítőt próbáltam már, a got2b krémje vált be a legjobban, abból 5-öt is elhasználtam de úgy néz ki hozzászokott a hajam, nem mellesleg 2000 forint...Gondoltam ez megér egy próbát 400-ért :) Amint kipróbáltam update-lek :)

Update: száraz hajra kentem vasalás előtt. Már vasalásnál érezhetőbb volt a különbség, de sajnos ez sem tartotta szögegyenesen a hajam. Ennyiért mindenképp megérte.

Update: Ez a csomagolás nem a legpraktikusabb, nem lehet vele eltalálni azt a mennyiséget amire szükség van. Tegnap nyomogattam össze-vissza, alig akart kijönni, aztán egyszercsak kiömlött egy csomó... Kárba se akartam h vesszen, rákentem nedves hajra, kb olyan volt mint egy hajpakolás... Megszárítottam majd kivasaltam és csodák csodájára még ma is szép egyenes a hajam. Nekem egyáltalán nem zsirosította, eléggé száraz hajam van. +1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

viktoriacsoke

2014. május 10.

Ez az eddigi legjobb hővédőm,teljesen elégedett vagyok vele sokkal puhább, jobb illatú és kevésbé károsodott a hajam. Egyedül az adagolóját nem szeretem de egy régi syoss-os hővédő krém tetejére kicseréltem és tökéletesen illik rá, így mikor újraveszem mindig átteszem ezt a kis pumpás fejet rá így nekem ez nem okozott nagy gondot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 10.

Laura

2014. március 4.

egyenes hajamat szög egyenessé teszi de nem lehet túl hatékony mondjuk egy hullámos hajnál...nagyon el kell találni a mennyiséget, ami nehéz.
tetszik, hogy egy hajegyenesítőben-nem univerzális hajformázóban-hővédővan.
nem csúcsszuper, de nem rossz. féláron vettem DMbe úgy meg végképp nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

tetszik, hogy egy hajegyenesítőben-nem univerzális hajformázóban-hővédővan.
nem csúcsszuper, de nem rossz. féláron vettem DMbe úgy meg végképp nem.

jégvirág

2014. február 24.

Én nem vasalom a hajam, mert már így is töredezett és szalmaszáraz (hiába szedek hajerősítő vitaminokat, hiába használok balzsamot, pakolást, hajolajat, hiába vágatok a hajamból, hiába használok vaddisznósörtéjű hajkefét, a végeredmény ugyanaz: töredezett, sprőd, kezelhetetlen haj. Múltkor maga a fodrász mondta, hogy fölösleges sokat levágni a hajamból, csak fölöslegesen rövid lesz és úgy is eltörik.) Hallottam már sokszor, hogy a töredezett haj igénytelenségre vall, de könyörgöm mihez kezdjen az, aki bárhogy is próbálja kímélni, ápolni, de még sincs látszata? Ezt a terméket azért vettem, hogy a hajszárító ne károsítsa még jobban a sörényem (igazából nem gyakran használok hajszárítót) és kicsit rendezettebbé tegye. A hajamat nem simítja (nem várok tőle szögegyenes hajat), szerintem a hőtől, párától sem védi. A jó benne, hogy nem látszik meg a hajban, nem is zsírosít kimondottan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 24.

francais

2014. február 5.

Abszolút hővédő hatás, a hajszárítás dupla annyi ideig tart. Nem egyenesít, bár én emiatt is vettem meg, nagyon jó puha a használata után a hajam. Nekem nem zsírosít, nem ragacsosít. Sőt, inkább azt vettem észre, hogy nehezebben zsírosodik tőle a hajam.
A dm-ben jelenleg 400 Ftra van leértékelve, eredeti áron 600 Ft.
Szerintem ez egy professzionális termék, és csodák csodája, de egy olyan Balea , ami nem büdös.
Közvetlenül hajmosás után, törölközőszáraz hajra szoktam felkenni.
Nekem az összetevői is megfelelnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

A dm-ben jelenleg 400 Ftra van leértékelve, eredeti áron 600 Ft.
Közvetlenül hajmosás után, törölközőszáraz hajra szoktam felkenni.
Nekem az összetevői is megfelelnek.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid