Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. április 5.

Kategória:   Hajformázók

Erős tartás 24 órán keresztül. Nem ragad, nem hagy nyomot. Extrém gyorsan szárad. Színtelen, átlátszó, izzadságálló gél.

d.krisztina

2013. november 9.

Én is szeretem ezt a zselét. Szintén rövid de növőfélben lévő hajam van,minden héten máshogy áll,bizony számít havonta az az egy centi... A régebbi zseléknél ez gond volt,egyik héten még jó volt,másik héten már nem tartott sehogy. Ez a zselé képes követni a változásokat,kevésbé rakódik le a hajon mint a többi és nem csinál kezelhetetlen tüskéket. Én először porozok (az nagyon bejött!) ezután jön egy borsónyi-babnyi zselé,elrendezem és lakkozom. Se többet-se kevesebbet nem ad,mint amit várok tőle. Pont jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 9.

bandita

2013. április 6.

Ez az első hajzselém, amiről csak hosszas töprengés után merek véleményt írni, értékelni pedig szinte lehetetlen lesz, de azért megpróbálok korrekt jellemzést adni.

Alapvetően a páromnak szántam, az ő kényes ízlését kívántam kielégíteni. Rövid, vastag szálú, igazságtalanul dús hajzattal rendelkezik, emiatt igényli az extra erős tartást, amely reggel felapplikálva 24 órán át megbízhatóan tartja a sündisznó tüskéit.
További elvárás részéről, hogy a zselé ne képezzen lerakódásokat a hajszálakon, valamint ne peregjen igénytelen fehér korpaként a fekete pólójára.

Az én hajam viszont 5 cm-rel hosszabb, mint az övé, vékony szálú, lapulós, de vágyik a rendezett stabil tartás után. Én is díjazom az erős fixálást, de éppen ennyire megkövetelem, a könnyű, nyomtalan kifésülhetőséget is.

Ez a zselé NEKI 1 csillagos, NEKEM 5 csillagos termékként mutatkozott be.

Erős, vastag szálú hajzatot nehéz vele formában tartani, az én vékony szálúm ezzel szemben imádja a rugalmas, nem ragacsos, kristálytiszta tartását.

Ő napközben belematat a tüskéibe, tapasztalja, hogy pereg, "korpás kucu fekete pólóban"-életérzést sugározva :D
Én nem macerálom a frizkót, nálam nem pereg.

Én este szépen kifésülöm-kefélem a hajamból, Ő dühösen konstatálja, hogy NINCS MIT KIFÉSÜLNI, haja lapos, tiszta.

Az öt csillagot azonban most ÉN adom a terméknek. Ő kap másik zselét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 6.

Ez a zselé NEKI 1 csillagos, NEKEM 5 csillagos termékként mutatkozott be.

Én nem macerálom a frizkót, nálam nem pereg.

Az öt csillagot azonban most ÉN adom a terméknek. Ő kap másik zselét.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.