Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nissi, Módosítva: 2016. március 29.

Kategória:   Hajformázók

Gyorsan szárad. Extra erős tartást ad.

dandy

2015. július 15.

Nagyon szeretem, kisfiam hajára vettem. Szuper tüsiket lehet csinálni vele, gyorsan szárad, tartós, illata is jó és könnyen kimosható. A pumpás adagoló már csak plusz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

stenonis

2013. február 25.

Ilyet használtam régebben, és bár nem vettem újra, mert állandóan kísérleteztem a hajzselékkel, nagyon szerettem. Az extrém az nem kifejezés, ezzel tudtam a legdurvább tüskéket kreálni magamnak, enyhén nedves hajon használva, kb mint a beton. Bejött a pumpás csomagolás is, az illat, állag, minden. Egyetlen hátránya, hogy kiimádkozni a hajból iszonyatos munka volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Hidratálók: Sorbitol, PEG-40

Sorbitol h 1 1

PVP 0 0

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.