KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

tátombák

2018. július 17.

Alapjáraton barna szárazsampont használok, de azokból nincs illatosított verzió. És valóban, a legnagyobb kérdés az illatos szárazsamponokkal kapcsolatban az, hogy fújjam a büdös barnát ami láthatatlan, vagy az illatosat, aminél fennáll a veszélye, hogy foltos marad. Mert ez a cucc simán elmegy hajparfümnek is, a nap végén is érzem az illatát. Nekem megér plusszban pár percet reggelente, hogy jobban beledolgozzam a hajamba. Tuti kipróbálok még másfajtát is

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Shinejuci

2018. július 7.

Az ara jo,egesz hatekony cucc lenne, de sajnos nem birom elviselni magamon. Minden szarazsampon eleg fojtos szagu,de ez elviselhetetlen szinte. Mert a “poros”szag utan a maga a sray szaga is szornyu. Hajban maradva is eroteljes nagyon muanyag szaga van. 3csillag ,mert tudja a dolgat,de minusz 2mert a szaga megbocsathatatlan.

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

blondie0310

2018. június 25.

Jobban szeretném, ha tiszta kókusz illata lenne, viszont nagyon jól működik a hajon.

Korábban kb 10-12 évvel ezelőtt próbáltam egy-két száraz sampont, azok nem értek semmit.

blondie0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

sztinke

2018. június 19.

Batiste-ot szoktam használni, azok közül több is bevált, viszont más, olcsóbb és a drágább kategóriás szárazsamponokkal is jártam már rosszul, így kicsit félve vettem meg ezt, de muszáj volt, ez volt a drogériában éppen. :D
És azt kell, hogy mondjam, elégedett vagyok vele! Gyakorlatilag ugyanazt a hatást érem el vele, mint a Batiste-al, viszont fele annyiba kerül. Pont jól porlaszt, bár én eleve úgy használom az összes szárazsampont, hogy este fújom be vele a hajam és nem is fésülöm ki, hanem csak reggel, készülődéskor. Így semmi fehér maradvány nincs, és nem is lesz túl matt a hajam. A hatása megfelelő, 1 nappal simán ki tudom tolni a hajmosást vele. Hosszabban nem szeretem, mert (pláne újra fújás esetén) akkor már viszket tőlük az érzékeny fejbőröm.
Az illata ennek valóban elég intenzív és inkább mű, mint kellemes kókusz, de vállalható, sőt volt, hogy meg is dicsérték a kókuszos illatom. :D (Kívülről azért kevésbé intenzív és mű, mint a saját fejünkön, közel az orrunkhoz.) :D
Egyébként az összes szárazsamponnak elég intenzív illata van, amiket próbáltam, úgyhogy ebben sem tér el ez a Balea más márkáktól.
Egy szó, mint száz, teljesen elégedett vagyok vele, úgyhogy simán újravevős.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Egy szó, mint száz, teljesen elégedett vagyok vele, úgyhogy simán újravevős.

Malachite

2018. június 14.

Sajnos elég zsíros a hajam, és izzad is a fejbőröm kissé, így nálam elképzelhetetlen, hogy ne legyen otthon szárazsampon, ezért kíváncsiságból jött velem haza amikor elsőzör megláttam. Meglepően finom az illata, ha nap végén belesimítok a hajamba, az ujjaimon még érzem a kókuszos-ananászos illatot. Ez is tud fehér lenni kifújáskor, de ha alaposan felrázom előtte és közben si (!), és nem csak 1-2 másodpercekre nyomom meg hanem picit hosszabban, akkor gyönyörűen porlaszt és nem hagy számottevő fehér réteget a hajon. Ha mégis, szépen kifésülhető. Abszolút jó termék, nem mondom hogy a legjobb a piacon, de nyári kedvenc! Az illata miatt felfelé kerekítek.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 14.

Emics

2018. május 16.

Az ára miatt vettem meg, de egyáltalán nem vált be. Nem igazán hatékony. Az illata pedig nagyon erős, kicsit mű is.

Emics
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

CzFru

2018. május 11.

Teljesen jól működik. Ár-érték arányban kiemelkedő, de nehezebb kifésülni, mint a batisteot és sokkal porosabb.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 11.

Kodi

2018. május 4.

Ez nem száraz sampon, hanem egy borzadály. A dolgát nem végzi el, nem igazán szedi le a zsírt. Én úgy szoktam szárazsamponozni, hogy befújom, majd kis idő elteltével babahajkefével kikefélem, a jobbakkal ez működik is. Na ezzel nem, a hajam undorító poros marad, ha hozzáérek a porosságot kukacos galacsinná lehet gyúrni az ujjaim között. A fejem pedig továbbra is mosatlan benyomást kelt, mintha semmi sem történt volna. Az illata fullasztó műdinnye, műkókusz. Ettől még az olcsóbb, szőke hajra való sprayje is jobb a Baleának.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 4.

Petravagyok

2018. április 27.

En nem tudom, hogy velem van-e baj, vagy mi van, de rosszul vagyok ettol a szagtol... Megvettem, mert olyan jokat olvastam itt rola, meg havi "leg" is lett, gondoltam hatha lecserelhetem a draga batisteot. De nem gyozott meg. Csak akkor nyulok hozza, ha mar nagyon muszaj. Szeretem a furi szagu dolgokat, de ez egyszeruen undort kelt bennem. Nalam nem mukodik amugy jobban sem, mint a batiste. Es az legalabb finom illatu :(

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

panka987

2018. április 21.

A szerelem teljesen elmélyült közöttünk :D ám az illata tényleg nagyon erős :((( de ha este befújom, reggel már nem érződik annyira. +2 napot is ad!

Azt hiszem, a Balea a legjobb, ha szárazsamponról van szó. Sokat kipróbáltam már. A Batiste-ből rengeteg kell, hogy egyáltalán hasson, fehérít is, drága is, borzalmas, büdös is, de nagyon. A got2be is kaka, szebb a hajam, ha inkább be se fújom azzal, hanem inkább zsíros marad. :D A hajam tapintása valami katasztrófa tőle és büdös is, drága is szintén.
Az Isana termékekből is nagyon sok kell, szinte semmi hatása, a zsírosodás legeslegeslegeslegeslegkezdetén segít csak, ami amúgy még nem is látszik, max én kezdem érezni... ja, és büdös is. :D
A Balea termékek ugyan fehér nyomot hagynak, de nem nehéz eltávolítani, én be szoktam fújni a töveket 3 vonalon kb, bemasszírozom, utána jól áttörlöm törölközővel, utána megfésülködöm, és azért én össze szoktam fogni, vagy befonni még ilyenkor is, de a hajam friss, és nyoma sincs zsírosodásnak, egész nyugodtan le is engedhetném. Nem akartam egy csillagot levonni ezért, de valóban lehetne visszafogottabb az illata, ahogy előttem is írják. Egyébként tényleg frankó, jó az ára, tartós, sokáig elég.

panka987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride