KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Orchydea

2018. december 11.

Hatását nézve igazán jó, szép dús hajat eredményez. Igaz ebből is jó sok fehér por jön, amit én kicsit távolabról fujok a hajamra és hagyom állni pár percet rajta igy szépen kifésülhető lesz. Egyetlen egy hátránya van az a rettentően erős ilatta amit kicsit nehéz elviselni. Túl édes és túl sokáig érezhető ( egész nap még parfüm nélkül is )

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

nagy.karolina.0723

2018. december 7.

Valóban erős az illata, nem érdemes mellé egy liter parfümöt is magunkra fújni :D Furcsa módon hosszú hajon nem tudtam eredményesen használni, de most a vállig érő hajamon igen könnyen elértem vele azt az eredményt, hogy hajmosás előtt ne nézzen ki zsírosnak.

nagy.karolina.0723
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Doryen

2018. december 4.

Életmentő barátom a mindennapokban. Az illata durva, de egy idő után elillan. :)

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Bradshaw

2018. december 3.

Csodaszer. Csak ezt használom. Kevés is elég belőle, és frissen mosott haj kinézete van. Mindenkit rászoktattam. Az illata az tömény, már messziről is lehet érezni. De ha kicsit szellőzik, nagyon fini kókuszos illata lesz. A barátom is imádja. Kókuszos szárazsampont mindenkinek!!!!!! :)

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

szeretlek

2018. november 27.

Megvettem, de képtelen vagyok használni, mert borzasztóan zavar az illata.

szeretlek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

Megvettem, de képtelen vagyok használni, mert borzasztóan zavar az illata.

angelavaradi

2018. november 24.

Kitolható vele hajmosás, finom illat! :)

angelavaradi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Kitolható vele hajmosás, finom illat! :)

Birgo

2018. november 21.

Maximálisan elégedett vagyok, nem hagy fehér foltokat a hajamban, nekem utána még napokig bírja mosás nélkül, az illata csak bónusz :)

Birgo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 21.

yukari99

2018. november 10.

Az illata jó, de semmi hatása, néhány fújás és már az a fehér por se jön belőle. :(

yukari99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Normajean

2018. november 6.

Tartós zsírmentesség, kellemes illat, ajánlom!

Normajean
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Tartós zsírmentesség, kellemes illat, ajánlom!

zorica85

2018. november 2.

Hétfőn vettem meg az itteni véleményeken felbuzdulva, ma már volt is alkalmam kipróbálni mert tegnap képtelen voltam este hajat mosni. Alapvetően naponta moshatnám annyira hamar zsírosodik sajnos, mostanában kísérletezek hogyan tudnám kitolni ezt az időt. Második nap összefogva még vállalható, de harmadik nap már elég gáz. Szóval reggel befújtam, törülközővel átdörzsöltem, kifésültem és azért befontam, de egyébként szuper lett. Nyilván nem frissen mosott hatás, de sokkal jobb mint volt. Nem hagyott fehér nyomot a vörös hajamon, az illata pedig fantasztikus. A batiste cherryben csalódtam, de ez abszolút újravevős lesz!

Abszolút imádás, az életemet menti meg, hogy ki tudom vele tolni végre a hajnosások között eltelt napokat. Hálás vagyok, hogy rátaláltam a krémmániát olvasgatva. Holnap megyek veszek még belőle pár flakonnal tartalékba.

November 2.: Az azért csak jelent valamit, hogy április óta töretlen lelkesedéssel használom? Nem tudom hányadik flakonnal vettem ma belőle, most már ott tartok, hogy heti két hajmosással elvagyok. Néha valóban fullasztó az illata, köhögni is szoktam tőle ha elfelejtek ablakot nyitni a fürdőszobában amikor használom. Remélem soha nem vonják ki, mert nehezen tudnám nélkülözni.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride