Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

dunaimano

2019. február 17.

Sok jó vélemény hatására gondoltam kipróbálom, hiszen a rossmann sajátmárkását is szerettem, annál rosszabb nem lehet. Általánosságban véve teszi a dolgát: Szépen felszívja a zsírt, a hajam kis életet kap utána, dúsabbnak tűnik és kevésbé lapul le. A flakonban jó a nyomás, elég messziről is fújni. A hajamon nem lesznek fehér foltok, de ha túl közelről fújom, akkor is hamar eltűnik. Egyébként a hajam gyorsan zsírosodó, vállig érő. Az illata nekem nagyon erős, talán ez a legnagyobb negatívum. A Batistéhez viszonyítva... hááát azért kevesebbet tud, a hatása rövidebb ideig tart valamivel. Vissza fogok térni hozzá szerintem.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

mujerconfused

2019. február 10.

Első szárazsamponom és teljesen elégedett vagyok vele. Én harmadnapos hajra szoktam fújni, és látványosan dúsabb lesz és a zsírosodás nagy részét is felszívja. Ezen az áron szuper vétel, az illata tényleg nagyon erős, nekem személy szerint tetszik, de érthető ha valaki nem szeretné ezt érezni magán egész nap.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Brina1208

2019. február 7.

Teszi a dolgát, és az ár-érték arányt is megfelelőnek tartom. Nem kell tőle csodát várni, ám gyors segítségnek tökéletesen megfelel.
Nekem az erős illata is tetszik :)

Brina1208
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Nekem az erős illata is tetszik :)

Brazilparty

2019. január 31.

Ár-érték arányban szuper. Teszi a dolgát, nekem max 1-2 nappal tolja el a hajmosást. Néha, ha sietek, én is bénázok vele, nem rázom fel eléggé és akkor valóban hagy egy adag fehér port a hajamban, de ezt pár másodperc alatt el lehet dolgozni. Megéri ennyi macera, hatásra nekem a Batiste nem tudott többet, viszont 3 x ennyibe kerül.

Brazilparty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Lilko95

2019. január 28.

Hát nem a legjobb cucc, amit próbáltam, de ennyi pénzért tökéletes.
Az illatát én bírom, viszont sötétebb hajon kicsit nehéz eldolgozni, hogy egyátalán ne maradjon fehér

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Hát nem a legjobb cucc, amit próbáltam, de ennyi pénzért tökéletes.

viktoriasnt

2019. január 19.

Ár értek áranyban nagyon jó, bár nekem erős az illata. Akár 2 napot is kibír még vele a hajam mosásig.

viktoriasnt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Afrocska

2019. január 10.

Megpróbáltam ... de semmit sem segített. Az illata sokáig érződik a hajamon, ez az egyetlen ami csillagot érdemel. :( pedig nagyon akartam szeretni, de nem lettünk barátok, ráadásul bosszantóan hamar elfogyott (kb. 4-5 használatra volt elég...) és a fésüm folyton mosásra szorul miatta :D

Afrocska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Orchydea

2018. december 11.

Hatását nézve igazán jó, szép dús hajat eredményez. Igaz ebből is jó sok fehér por jön, amit én kicsit távolabról fujok a hajamra és hagyom állni pár percet rajta igy szépen kifésülhető lesz. Egyetlen egy hátránya van az a rettentően erős ilatta amit kicsit nehéz elviselni. Túl édes és túl sokáig érezhető ( egész nap még parfüm nélkül is )

Orchydea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

nagy.karolina.0723

2018. december 7.

Valóban erős az illata, nem érdemes mellé egy liter parfümöt is magunkra fújni :D Furcsa módon hosszú hajon nem tudtam eredményesen használni, de most a vállig érő hajamon igen könnyen elértem vele azt az eredményt, hogy hajmosás előtt ne nézzen ki zsírosnak.

nagy.karolina.0723
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Doryen

2018. december 4.

Életmentő barátom a mindennapokban. Az illata durva, de egy idő után elillan. :)

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride