Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vkata96

2018. szeptember 6.

Imádom a trópusi illatokat a kozmetikumokban, de ez még nekem is kicsit sok :D Használgattam nyáron, de még mindig sok van benne. Azt hiszem, így az ősz közeledtével inkább hanyagolom, már nem nagyon illik a hétköznapokba ez az illat (Ami egyébként egész nap megmarad, teljesen elnyomva a pardümöt is) A hatása egyébként szuper, erős tartást ad, és ki lehet tolni vele a hajmosást, de egyszerűen megfulladok tőle :'( :D Most a Balea sötét hajra való szárazsamponjára váltottam, ami ugyanezt tudja, de az illata visszafogottabb.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

csakeeen

2018. szeptember 2.

Még jó, hogy nem első használat után írtam véleményt.
Legelőször "másnapos" hajon használtam (éppen egy picit zsíros a hajtő, de látszik), akkor befújtam és tökéletes volt, gyönyörű, el tudtam menni kiengedett hajjal bárhová.
Viszont most kipróbáltam tényleg vészhelyzetben, hát nem sokat segített. Konkrétan nem csinált semmit (jó, mondjuk 600 Ft-ért nem várom el azt, hogy 6 napos hajból frissen mosottat varázsoljon).
Tapintásra jó, mert nem érzem a zsírosságot, az illatát kedvelem/elviselem.
Lehet, hogy újraveszem, hiszen kezdődik a 'minden második nap hajmosás' időszak, 600 Ft-ért pedig egész vállalható.

csakeeen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Még jó, hogy nem első használat után írtam véleményt.
Tapintásra jó, mert nem érzem a zsírosságot, az illatát kedvelem/elviselem.

Bonjourbeauty

2018. augusztus 26.

Isteni illata van, nekem mindig a nyaralást juttatja eszembe. A hatása is megfelelő , nekem a batiste szárazsampon se tudott többet, ellenben 3×annyiba kerül. Érdemes kipróbálni .

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Roxxy

2018. augusztus 13.

Nagyon szeretem,hogy hatékony, elég egy picit fújni a hajra, és máris olyan,mintha hajmosásból jöttem volna. Persze kifésülni azért ki kell.Jó illata van :)

Roxxy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

KittyLady

2018. augusztus 6.

A hatása szerintem jó, dúsit, nem ragad,nem lesz fehér tőle a hajam az illata egy kicsit mű de nem zavar különösebben. Ár- érték arányban baráti.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Maxina

2018. augusztus 3.

Röviden , tömören nekem borzalom .

Maxina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Röviden , tömören nekem borzalom .

sugarcane

2018. augusztus 3.

Mint szárazsampon nem lenne rossz, de az illata nagyon mű és intenzív, csíkhúzós, mindenen átérződő. Konkrétan kínosan éreztem magam miatta a munkahelyemen.
Azért elhasználom, de nem veszem újra.

sugarcane
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Azért elhasználom, de nem veszem újra.

brigi50c

2018. augusztus 1.

A dinnyés (undorító) testvérével szemben isteni az illata, és nagyjából a funkcióját is ellátja, viszont én konkrétan hajparfümként használom, mert egész nap a hajban marad a cukros-vaníliás illat. Akinek a tömény nem jön be, az ívben kerülje.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Dottus

2018. augusztus 1.

Mivel egyébként sem egy nagy durranás -hisz a hajmosás utáni, hajtöveknél jelentkező lelapultságot, zsírosságot nemigen tudja eltüntetni-, és még a szaga is gyomorforgató, ezért nálam 1 csillag. Hihetetlen, milyen erős, émelyítő szaga van, amit napközben is érzek, és mivel olyan nagyon édes, ezért tényleg hányingerem van tőle.

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Sipor

2018. július 27.

A sima világos hajra való Balea szárazsampont én imádom. De ennek annyira intenzív illata (szaga?) van, hogy alig vártam, hogy vége legyen a munkaidőmnek, és hajat moshassak. Valahogy a fehérséget sem sikerült olyan jól eldolgozni, mint más szárazsampon esetén. Biztos nem venném újra, hiába van ilyen trópusi-nyári hangulatú, madaras csomagolása. Maradok az illatmentes Balea szárazsamponnál.
A dolgát egyébként tette.

Sipor
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

A dolgát egyébként tette.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride