Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

SEmr

2019. március 31.

Gyakorlatilag megújítja a hajamat, csak jókat tudok róla mondani, sokkal több csillagot adnék rá, ha lehetne. Ha kezd kicsit zsírosodni, lapulni a hajam, pillanatok alatt helyreteszi, ráadásul a sárgulást is megszünteti - külön hamvasító nélkül. Ritkán fordul elő, de már megtörtént, hogy sokáig nem tudtam hajat mosni, és 2-3-szor is ezt használtam egymás után, és minden alkalommal szép volt utána a hajam. Mindezek mellett az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Csipetke

2019. március 29.

Kellemes illata van. Szeretem használni. Nem nagyon hagy nyomot maga után azt a kicsit amit meg hagy könnyen eltűnik. A szórófejére vigyázni kell mert ragacsos lesz és olyankor nehezen jön ki belőle. Én tűvel megpiszkáltam és működik tovább. Egy napot biztosan kitolja a hajmosást. De ha úgy van kettőt is kibír simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

dunaimano

2019. március 10.

Sok jó vélemény hatására gondoltam kipróbálom, hiszen a rossmann sajátmárkását is szerettem, annál rosszabb nem lehet. Általánosságban véve teszi a dolgát: Szépen felszívja a zsírt, a hajam kis életet kap utána, dúsabbnak tűnik és kevésbé lapul le. A flakonban jó a nyomás, elég messziről is fújni. A hajamon nem lesznek fehér foltok, de ha túl közelről fújom, akkor is hamar eltűnik. Egyébként a hajam gyorsan zsírosodó, vállig érő. Az illata nekem nagyon erős, talán ez a legnagyobb negatívum. A Batistéhez viszonyítva... hááát azért kevesebbet tud, a hatása rövidebb ideig tart valamivel. Vissza fogok térni hozzá szerintem.

UPDATE: A tubus elfogyasztása után megváltozott a véleményem kicsit. Nem fogom újravásárolni, szerintem a Balea száraz samponjaival nem kísérletezem többet. Nagyon sokat kell a hajamra fújjak, hogy a hatásával elégedett legyek. És azért annyira sajnos nem tartós... Egy munkanapot nem mindig bírok ki vele. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

ziza27

2019. február 22.

Nekem bevált! Két nappal sikerült kitolni vele a hajmosást, szépen felfrissíti a hajamat. Az illata nagyon erős az első kb. fél-egy órában (utána enyhül), de nekem ez tetszik, parfüm használata nélkül is finom illat leng körül egész nap. :) Tipp: ha pár fújás után nem jön sampon a flakonból, szedjétek le a fúvókát és öblítsétek ki vízzel. Először kétségbeestem, hogy elfogyott a hajtógáz és lehet kidobni a tele flakont, de szerencsére ez megoldotta a problémát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

mujerconfused

2019. február 10.

Első szárazsamponom és teljesen elégedett vagyok vele. Én harmadnapos hajra szoktam fújni, és látványosan dúsabb lesz és a zsírosodás nagy részét is felszívja. Ezen az áron szuper vétel, az illata tényleg nagyon erős, nekem személy szerint tetszik, de érthető ha valaki nem szeretné ezt érezni magán egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Brina1208

2019. február 7.

Teszi a dolgát, és az ár-érték arányt is megfelelőnek tartom. Nem kell tőle csodát várni, ám gyors segítségnek tökéletesen megfelel.
Nekem az erős illata is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

Nekem az erős illata is tetszik :)

Brazilparty

2019. január 31.

Ár-érték arányban szuper. Teszi a dolgát, nekem max 1-2 nappal tolja el a hajmosást. Néha, ha sietek, én is bénázok vele, nem rázom fel eléggé és akkor valóban hagy egy adag fehér port a hajamban, de ezt pár másodperc alatt el lehet dolgozni. Megéri ennyi macera, hatásra nekem a Batiste nem tudott többet, viszont 3 x ennyibe kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Lilko95

2019. január 28.

Hát nem a legjobb cucc, amit próbáltam, de ennyi pénzért tökéletes.
Az illatát én bírom, viszont sötétebb hajon kicsit nehéz eldolgozni, hogy egyátalán ne maradjon fehér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Hát nem a legjobb cucc, amit próbáltam, de ennyi pénzért tökéletes.

viktoriasnt

2019. január 19.

Ár értek áranyban nagyon jó, bár nekem erős az illata. Akár 2 napot is kibír még vele a hajam mosásig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Afrocska

2019. január 10.

Megpróbáltam ... de semmit sem segített. Az illata sokáig érződik a hajamon, ez az egyetlen ami csillagot érdemel. :( pedig nagyon akartam szeretni, de nem lettünk barátok, ráadásul bosszantóan hamar elfogyott (kb. 4-5 használatra volt elég...) és a fésüm folyton mosásra szorul miatta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride