Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. augusztus 7.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Csobanka

2020. június 15.

Ugye ezt csak nagy ritkán szabad használni mert tönkreteszi az ember fejbőrét és a hajnövekedésnek sem tesz jót ez az alkoholos, erősen parfümös dolog. Aki gondolkodik szárazsamponon, először próbálja ki a hintőport, nekem jobban bevált, mint ez.

Előny: egy nappal kitolhatjuk a hajmosást, ha lusták vagyunk reggel de csak nagy ritkán, nem folyamatos használatra. Nagyon olcsó a többi szárazsamponhoz képest.

Hátrány: büdös mint a fene, igazi "olcsó" szaga van, mint egy 80 éves néninek, aki magára kent egy jó félévszázados rákosi/kádár-pacsulit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

brbara

2020. április 15.

Ha jól emlékszem, nagyon hamar fullasztóvá vált az illata, a hatása átlagos, egyszer ki lehet próbálni, de én nem maradtam meg ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

Masnilány

2020. január 22.

Életem első szárazsamponja. Egy év alatt fogyott el, csak akkor használtam, amikor ébredés után totál menthetetlen volt a hajam és már nem volt idő megmosni.
Hiába ráztam fel minden fújás előtt, mindig hagyott egy szürkésfehér, "őszítő" réteget, amit mondjuk ha belemasszíroztam picit, eltűnt. Hatásra nekem bejött, egész napot kibírt, viszont az az illat... Bocsánat: ordenáré szag. Fullasztóan erős és borzasztó, hiába trükköztem vele, hogy készülődés előtt fújtam, egy órával később a metrón ugyanúgy döglesztettem vele az embereket. Parfümözni ezeken a napokon meg aztán főleg nem is mertem, mert még a padló is feltekeredett volna.
Minden tökjó, az ára meg főleg, de ez a buké... Motiváló tényező volt, hogy mindig mossak időben hajat, mert különben ezt a förtelmet kell szagolnom.
Ha számomra csak egy zavaró tényező van a dologban, egy csillagot vonok le, de ez alsó hangon kettő mínuszt ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Doori61

2020. január 20.

Ritkán használom, de az émelyítő ananászkókuszlégfrissítő (+valami felismerhetetlen?) szagát, “illatát” bárhol felismerem. Igazából nem rossz, egészen elviselhető, ha egy keveset fúj magára az ember lánya. Nem mondanám csodaszernek, de az tuti, hogy +1 napot kibírsz hajmosás nélkül vele. Talán a szárazsamponok iránti szeretetem nem elég mély, ezért nem vagyok tőle elájulva, de a célnak (ha az ár-érték arányt figyelembe vesszük) megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

LanaRose

2019. december 4.

Ezt nagyon szerettem, a hatásával és az illatával is elégedett voltam, most egy másik illatban vettem meg az is szuper, ha száraz sampon akkor nekem mindig balea, ez vált be eddig a legjobban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

kicsikocsi

2019. október 28.

Nekem nagyon tetszik az illata, ugyan frissen mosott hajat nem csinál de nem érzem sokkal kevesebbnek, mint a batiste rózsaszín termékét 3x ennyi pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

moncsii

2019. augusztus 16.

Az első szárazsamponom és nagyon megvagyok vele elégedve. Szépen felfrissít és még két napot kibír vele a hajam, az illata is fantasztikus.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

Imádom az illatát!! Amint a hajamon észreveszem, hogy már nem olyan a tartása mint hajmosás után rögtön befújom vele és mintha akkor mostam volna ki, nagyon szépen helyreteszi azt. Akár 3 napig is tudom húzni ezzel a termékkel a hajmosást, több Balea szárazsampont kipróbáltam már, de nálam ez a top.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

SEmr

2019. március 31.

Gyakorlatilag megújítja a hajamat, csak jókat tudok róla mondani, sokkal több csillagot adnék rá, ha lehetne. Ha kezd kicsit zsírosodni, lapulni a hajam, pillanatok alatt helyreteszi, ráadásul a sárgulást is megszünteti - külön hamvasító nélkül. Ritkán fordul elő, de már megtörtént, hogy sokáig nem tudtam hajat mosni, és 2-3-szor is ezt használtam egymás után, és minden alkalommal szép volt utána a hajam. Mindezek mellett az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Csipetke

2019. március 29.

Kellemes illata van. Szeretem használni. Nem nagyon hagy nyomot maga után azt a kicsit amit meg hagy könnyen eltűnik. A szórófejére vigyázni kell mert ragacsos lesz és olyankor nehezen jön ki belőle. Én tűvel megpiszkáltam és működik tovább. Egy napot biztosan kitolja a hajmosást. De ha úgy van kettőt is kibír simán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride