KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 28.

Kategória:   Samponok

Extra frissesség minden hajtípusra. Villámgyors száraztisztítás a hajnak: másodpercek alatt a haj ismét friss, jó fogású és dús hatású lesz, víz nélkül. Hatékony a zsíros hajtövek ellen, könnyen kifésülhető. Friss, trópusi illattal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zsizmo

2018. április 20.

Furcsa, nekem ennek is nagyon bejön az illata. Valóban fullasztó amikor reggel telenyomom a fürdőszobát vele, sőt néha konkrétan köhögve jövök ki, de semmiért nem adnám :D A hajam töve nagyon zsírosodik, reggel megmosom, este pedig már érzem hogy lapul rá a fejemre..ezzel a száraz samponnal én két napot is tudok tolni a hajmosáson, igaz kiengedve nem tudnám ezzel sem megoldani, de felkötve egészen tűrhető marad.

zsizmo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

kkinga07

2018. április 18.

A szaga az olyan, mint a régi, fenyőfa alakú autó légfrissítőknek. Erős, tolakodó, mű, fullasztó. Mindent elnyom, egész nap beleng. A munkahelyemen rendesen cikinek érzem, hogy ezt megérezhetik rajtam. Jó szárazsampon amúgy, de a felsoroltak miatt nagyon haragszom rá.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Szisszka

2018. április 17.

Nagyon jó kis száraz sampon, a kedvencem lett. 1 éve használok ilyeneket, eddig ez a legjobb amit próbáltam. Szeretem az illatát is. Előtte a dinnyés változata volt meg, az is jó csak durva az illata.
1 napot simán de inkább 2-t is ki lehet vele húzni hajmosásig. Jól el kell dolgozni a hajon így nem marad fehér. Nekem dúsít is.

Szisszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Noncs

2018. április 16.

A hatása tényleg nagyon jó, nem ragad, nem lesz fehér tőle a hajam, egy nappal simán ki lehet tolni a hajmosást vele. Dúsítani sajnos nem dúsít, ebben a Batiste jobban tetszik.
Viszont a vélemények alapján kókuszos illatot vártam, ehelyett nagyon erős trópusi illata van. Sajnos tényleg még a parfümöt is elnyomja, annyira erős. Emiatt biztos h nem veszem újra.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

nicolebunny

2018. április 6.

Miuán a dinnyés elfogyott, gondoltam, kipróbálom ezt is. Hatásában azt mondom, ez jobb annál, ugyanis ettől tényleg frissen mosottnak tűnik a hajam. Alaposan fel kell rázni és nagyon könnyen ki is lehet fésülni. Én a szagát borzasztó fullasztónak érzem, és a köhögés is elkap, mikor használom. Erős és émelyítő, semmi köze a kókuszhoz. A dinnyés illata nekem nagyon bejött, ez viszont nagyon nem... Már gondolkodtam rajta, hogy esetleg lehet arra esély, hogy a dinnyés került a kókuszos csomagolásába??? :D Már csak a vélemények alapján... Hatása miatt viszont megy az 5 csillag, az eddig próbált szárazsamponok közül ő a legjobb. Még estére sem tocsog a zsírban a hajam, pedig más szárazsamponoknál tapasztaltam, hogy estére még sokkal sokkal zsírosabb lett a hajam, mintha nem használtam volna.

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

monyavari

2018. április 2.

A szárazsampon nálam alapkellék, gyorsan zsírosodik a hajam, viszont nem szívesen mosnám naponta-kétnaponta. Ezzel lehet nyerni némi időt. Nekem jobban bevált, mint a Batiste, meg a Swiss-O-Par, ár-érték arányban abszolút veri ezeket, és a klasszik (szőke) Baleánál is mintha lassabban fogyna. Sajnos nagyon tolakodónak találom az illatát, ha nem fésülöm át elég alaposan, szabályszerűen húzom magam után egész nap ezt a kommersztrópusi kamukókusz-romlottbaracklé illatfelhőt. De vannak, akiknek bejön (jó nekik :D)

monyavari
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

zorica85

2018. április 2.

Hétfőn vettem meg az itteni véleményeken felbuzdulva, ma már volt is alkalmam kipróbálni mert tegnap képtelen voltam este hajat mosni. Alapvetően naponta moshatnám annyira hamar zsírosodik sajnos, mostanában kísérletezek hogyan tudnám kitolni ezt az időt. Második nap összefogva még vállalható, de harmadik nap már elég gáz. Szóval reggel befújtam, törülközővel átdörzsöltem, kifésültem és azért befontam, de egyébként szuper lett. Nyilván nem frissen mosott hatás, de sokkal jobb mint volt. Nem hagyott fehér nyomot a vörös hajamon, az illata pedig fantasztikus. A batiste cherryben csalódtam, de ez abszolút újravevős lesz!

Abszolút imádás, az életemet menti meg, hogy ki tudom vele tolni végre a hajnosások között eltelt napokat. Hálás vagyok, hogy rátaláltam a krémmániát olvasgatva. Holnap megyek veszek még belőle pár flakonnal tartalékba.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

dorinajung

2018. április 2.

A régebbi Balea szárazsamponokat utaltam, mivel kellemetlen szagú volt az összes, mindamellett hogy csomókban állt tőle össze a hajam. Nagyon nagyon fincsi illata van, imádom!
Minőségben talán veri a Batiste-ot, az ár pedig feleannyi.
Nagyon tudom ajánlani.🙂
Szerintem limitált kiadás a jó időre való tekintettel, szóval ha valakinek bejött, érdemes feltankolni belőle, én is ezt teszem.

dorinajung
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

Minőségben talán veri a Batiste-ot, az ár pedig feleannyi.
Nagyon tudom ajánlani.🙂

sieszter

2018. március 29.

Kényelmes használni és jó a hatása, de nem adok neki 5 pontot, mert borzasztóan erős a szaga, elnyomja a parfümömet és órákon át illatozik. Persze ez is jobb, mintha vkinek büdös fejszaga van. Értékelném, ha kevésbé lenne erős az illata.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 29.

tittus

2018. március 25.

Számomra a Batiste-hoz képest gyengébb a hatása, nem szívja fel annyira jól a zsírt, több kell belőle. Zavar, hogy nagyon intenzív az illata, ami egyébként nagyon fincsi lenne, csak így nekem túl sok. Egyébként ár-érték arányban megéri, hiszen azért működik, szépen "eltűnik" a hajban, nem szárítja, nem ragasztja össze a tincseket, és egész sokáig elég.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Cetrimonium Chloride