Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém maracuja és ananász illattal. Óvja a kezeket a kiszáradástól és egzotikus illatélménnyel ajándékoz meg. Sheavajat és panthenolt tartalmaz. Vegán termék.

HDorina

2019. augusztus 16.

Fincsi ananász illatú kézkrém. Könnyed, vizes az állaga, gyorsan beszívódik. Nyárra szupi termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

butterfly99

2019. április 17.

Szintén a csomagolása miatt vettem meg.Az illata magamon egyáltalán nem tetszett, de ez még a kisebb problémám volt vele. Egyáltalán nem szívódott fel, egy ideig csúszós volt aztán utána elkezdett ragadni is a bőröm tőle..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Byush

2019. április 7.

Csomagolása miatt vettem meg,kár volt. Émelyítő az illata egy idő után kifejezetten zavaró. Lassan szívódik be, én inkább éjszakára használom el mert ragacsos érzetet hagy,nem hidratál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

orsipanka

2019. január 8.

A kicsi kiszerelést vettem meg, mert akkor még csak az volt kapható a dm-ben, így nem mondható olcsónak. Hidratálása gyenge-közepes, de nyárra végül is elég, viszont a szaga szerintem borzalmas. A csomagolása vidám, nyárias és csak kis helyet foglal, így az utazós neszeszerem állandó darabja, de a nagy kiszerelést eszembe sem jut megvenni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

dynah13

2018. október 30.

Imadom az illatat! Sajat tubusom sajnos nem volt, mert a limitalt kiadasban valahogy lemaradtam rola, de egy kolleganom hasznalta, es tole kaptam ajandeokba a tubus veget. Az illata es a csomagolasa melett a hidratalasaval is meg voltam elegedve, kellemes krem :)
Csak nagy kar, hogy mar nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Csak nagy kar, hogy mar nem lehet kapni :(

aalexaa

2018. július 4.

Megtetszett a cuki csomagolása meg tubusból szagolva az illata, úgyhogy megvettem. Kb háromszor használtam, azóta csak áll a polcon, mert nagyon zavarónak érzem az illatát (ez mondjuk nem jelenti azt, hogy büdös, mostanában nagyon érzékeny vagyok a szagokra), émelyítő, cukros-ananászos illatú, ami ráadásul sokáig erősen megmarad. Az ápolása szinten tartásra elég lehet, de szerintem hagy egy zavaró réteget. Összességében ez most nekem egy nagy nem, bánom hogy megvettem. a csillag az elbűvölő csomagolásért jár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

mersi

2018. július 1.

Kolléganőmnek volt a polcán a munkahelyen. A csomagolása nagyon tetszett, így kipróbáltam. Illata először nagyon kellemes, úgy gondoltam veszek majd én is, de egy idő után mégsem tetszett az illata, sőt kifejezetten zavart, hogy ezt érzem. Nem hidratál és nehezen is szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

rocknrose

2018. május 21.

Update: Kicsit fel kell, hogy pontozzam. Hideg időben tényleg gyenge, de ebben a melegben pont megfelelő. Munkahelyemen tartom, kolléganők is mindig rájárnak az illata miatt.

2018. február 16.: Megvettem kiárusításon kb 200 forintért, mert pont elfogyott a kézkrémem. Hát. Nem sokat ér :) Balea meg cuki csomagolás: 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Era88

2018. március 1.

Az illata először nagyon megtetszett, olcsó, és a csomagolás is cuki, ezért landolt a kosárban. Egy idő után azonban azt vettem észre, hogy zavar az illata és nem is nagyon hidratál.. :\ Bent hagytam a kocsiban "vészhelyzet" esetére, de a táskámba mást vettem helyette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

ildi95

2018. február 16.

A csomagolása és az illata nagyon megnyerő, ám annyira sajnos nem hidratál, bár sokáig elég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak