Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 13.

Kategória:   Szappanok

Ápoló mandulaolajat tartalmazó habszappan a fehér jázmin és rózsa illatával. Gyengéden tisztítja a bőrt. Vegán termék.

Indira

2020. március 10.

Néhány nap után tönkrement a kinyomója, ez nagyon nagy mínusz nálam.
Egyébként az állaga jó, jól tisztít, az illata elég erős, de nem kellemetlen.

Összességében nem venném újra, nekem ezek a habszappanok pénzkidobásnak tűnnek, annyival kevesebb folyadék van bennük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.

Néhány nap után tönkrement a kinyomója, ez nagyon nagy mínusz nálam.
Egyébként az állaga jó, jól tisztít, az illata elég erős, de nem kellemetlen.

DianaS

2019. december 1.

Hm engem nagyon megfogott a külcsín, az illata elsőre odacsapós de igen is meg lehet szeretni, viszont ennél is az volt a bajom hogy jobban szárít mint az isanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 1.

Olív

2019. november 2.

Megmondom őszintén, a flakon miatt vettem meg, annyira tetszett. Feltételeztem, hogy a benne levő folyadékban sem fogok csalódni. Hát, sajnos de!: a szaga förtelmes, valami rózsa-utánzat. Alig lehet kinyerni a tubusból, ráadásul leragad az adagoló. Legalább 3-4 nyomás kell, hogy megfelelő mennyiség kijöjjön, és a hatás is borzalmas: nagyon szárítja a bőröm. Miután legalább a fele elfogyott, egy másik folyékony szappannal kevertem össze, így elnyomja az eredeti hatását és szagát. Nagyon melléfogtak ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Qwerty

2019. március 18.

Kuka! Torokkaparó szag (rózsa töményen...ez mitől tropic?), és úgy húzza szárazra mosás után a kezemen a bőrt, ahogy a legolcsóbb filléres vacak sem. Kiöntöttem belőle a löttyöt, tettem bele higított krémtusfürdőt, így legalább a flakont nem kellett kidobni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

silence

2019. február 17.

Szeretem a Balea habszappanokat, ezért gondoltam, kipróbálom ezt az új kiadásút is.
Hozza az eddig megszokott könnyed, laza, krémesen lágy hab állagot, aminek nagyon kellemes és kényelmes a használata, és abszolút nem szárítja az amúgy kirepedezésre hajlamos bőrömet.
Más márkák habszappanjához viszonyítva kiváló áron kapható (250ml= 549Ft), így a Balea nálam továbbra is verhetetlennek bizonyult ár-érték arányban.
Az illata nem kápráztatott el túlságosan...... nem kellemetlen, de nem is tetszik annyira, mint az előző Balea habszappanok.... enyhe, friss, virágos, olyan "átlagos" illatnak mondanám.
Egynek nem rossz, el fogom használni, de újra már nem vásárolnám, kísérletezgetek inkább tovább, finomabb illatot kutatva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate