Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Narancs és mangó illattal.

pilleriin

2019. május 23.

Imádtam a fikazöld színét, az illatát, a csomagolását, nem szárított, 3 flakonnal volt belőle, bárcsak lenne ismét!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

mujerconfused

2016. november 13.

Most jutottam el ehhez a tavalyi tusfürdőhöz a felhalmozott készletemben :D az illata és a színe zseniális, de sajnos úgy vettem észre, hogy jobban szárít mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

kovacsnikoletta92

2016. október 23.

Nagyon szerettem az illatát, igazi finom nyári tusi :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Nagyon szerettem az illatát, igazi finom nyári tusi :)

gabcsyyii

2016. szeptember 24.

Nagyon sajnáltam,hogy limitált kiadás volt.Illata nagyon tetszett,ára pedig olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

MNNiko

2016. július 12.

Nagyon szerettem tavaly nyáron, többször is újra vettem Igazi nyárias illat! Reggel ezzel indítva nagyon jó volt! Állag, habzás a szokásos Balea, amit nagyon szeretek. Ár-érték arányban pedig még nem találtam jobbat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Luna1024

2016. július 10.

Tavaly nyári tusfürdőm, nagyon szerettem, sőt lehet, hogy még újraveszem. :) Nyárias hangulatom lesz tőle, mintha a trópusokon ücsörögnék a napfényben, még a hangulatom is jobb lesz tőle. Savanykás gyümölcsillatú, leginkább a mangót éreztem ki belőle, szerintem reggeli tusfürdőnek is klassz. Az illata amúgy meglepően sokáig megmarad a bőrön. :) Hidratál is, pedig ezt nem is ígéri (ugye?), szóval szuper. :) Kevés kell belőle, könnyen habzik, lassan fogy, szóval gazdaságos. Szuper árért kapunk nagyon jó minőséget, mint szerintem minden Balea tusfürdőnél, így természetesen ajánlom, 5 csillagos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

anita0828

2016. június 14.

Egyik kedvenc nyári tusfürdőm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Egyik kedvenc nyári tusfürdőm.

beszterka

2016. április 7.

Nagyon finom gyümölcsös nyári illata van, ez is egy jól sikerült balea tusfürdő:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

csibike100

2016. április 6.

Igazi nyári illat, nagyon szerettem, mint szinte az összes tusfürdőhét a Baleának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

mscintia

2016. április 2.

Igazi kis nyári termék, a csomagolása észvesztően cuki:) Mindig a 2015-ös nyaralás fog eszembe jutni, akárhányszor is használom. Az illata nagyon nyárias, egyből a trópusokon érzem magam...:) Kerestem a boltok polcain, de sajnos ma nem találtam, mondjuk nem is csoda, hiszen limitált kiadás. Remélem kitalálnak valamit az idei nyárra is, nem győzőm kivárni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Forrás: ITT

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!