Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 11.

Kategória:   Tusfürdők

A Balea világkörüli útja során a csodás nyár érzéki és izgalmas illatai tárulnak elénk. Nyaralás egy álomstrandon. A Balea tusfürdő bambusz-és lótusz kivonattal kényezteti bőrét. A hidratáló hatóanyagok bársonyosan puhává varázsolják a bőrt és védik a kiszáradástól.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Ph-bőrsemleges.

Kiszerelése: 300 ml

Limitált kiadás

trisztan

2015. március 26.

Emlékszem, ezt a tusfürdőt nagyon szerettem! Kár, hogy sok a limitált kiadás....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 26.

zsoxcore

2013. május 11.

Emlékszem, az elején valamiért nem nagyon volt szimpatikus, de a végén már nagyon sajnáltam, hogy elfogyott. Kár, hogy limitált, mert nagyon finom illata volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

Petraa

2012. december 7.

Kellemes illata van, jól habzik, fürdés után testápolót használok, szóval azt nem tudom, hogy szárít-e :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Garu

2012. szeptember 30.

Egyik barátnőm megkért, menjek vele tusfürdőt és sampon/balzsamot venni, mivel ad a véleményemre, látta a bőrömön és hajamon a pozitív változást. A samponba tökéletesen belenyúltam, sprőd, élettelen haja meseszép lett, tust pedig ezt és a kiwiset vettem neki. Nála voltam két hétig, ezeket használtam én is.
Imádom a Baleát, olcsó és jó kis termékcsalád, de a tusfürdőik rettenetesen szárítanak. Illatuk teljesen oké, jó velük zuhanyozni, de sajna utána többet kell testvajazzak, mint teszem azt, egy TBS tusfürdő után.
Barátnőmnek viszont szebb lett a bőre tőle. Hm, van ilyen :D Nekem vámpírbőröm van, világos, és még a napfény is árt neki :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

pantallo

2012. szeptember 1.

ár-érték tökéletes tusfürdő- nagyon kevés elég belőle, sajnos limitált széria. Most a kád szélén ül a kis színes- de ha nem lehet kapni, majd feltöltöm mással, annyira tetszik ennek a világkörüli termékcsaládnak a csomagolása.

Most már 1 hete használom napi szinten. Úgy látszik nem az én bőrömnek való- borzalmasan száraz lesz zuhany után és viszked is mindenem. pontot nem vonok le, biztos csak én vagyok valamire érzékeny, vagy allergiás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 1.

Roxanne

2012. augusztus 22.

Nézegettem az új kollekciót. Akartam belőle dolgokat, de csakis olyat, ami 1. biztos, hogy elfogy 2. működik is, és nem csak a színes-szagos semmit veszem meg.

Ez volt az egyik, ami jött velem. Az illata valami fantasztikus. Azon kaptam magam, mióta használom, tudat alatt folyton várom a napi tisztálkodást, hogy ismét használhassam. Az illata bár nem hosszantartó, de így legalább nem is kavar be a reggeli zuhany az aznapi illatkompozícióba.
Az állaga közepesen sűrű, halványrózsaszín folyadék. Habzik is.
Meglepődtem, milyen kevés kell belőle. Régebbi tapasztalataim baleás tusikkal másról szóltak.
Ez előjön a hatásánál is. Volt anno egy limitált világvárosok kiadás, végigvásároltam, mert tetszett a csomagolás, nomeg az illat, viszont olyan szinten kiszárították a fürdőszivaccsal pancsikoló kacsóm, mint csak a Jar mosógatószer tudta. (magyarul, vastag lepedőkben hámlott az ujjaim töve, a tenyerem, iszonyat!)
Itt is készültem erre, de semmi.

Összességében a Palmolive krémes dolgait előrébb helyezném - a krémesebb állag miatt. Minden másban jól teljesít. Kiszerelését nem néztem, hogy nagyobb-e, mint a szokásos Balea tusfürdőké (a lábkrém, meg a testvaj nagyobb) de így is bőszen gazdaságos, és még sokáig örömködhetek a fürdőben. Szerencsére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Az állaga közepesen sűrű, halványrózsaszín folyadék. Habzik is.
Itt is készültem erre, de semmi.

black_cico

2012. augusztus 18.

az üzletben csak úgy levettük a polcról, beleszagolva még nem is nagyon tetszett, tipikus virágillat, de az első használatkor kellemes csalódás volt, mert felkenve egész más illata van, kifejezetten Ázsiai, egzotikus, ezt nagyon eltalálták, jó érzés tusolni vele, a tudása pedig, mint a többi Balea tusfürdőé, teljesen korrekt, nem szárít, jól hidratál, ez speciel jól is tartja az illatát utána még sokáig, ja és annyira nem híg, mint egyik másik Baleás.. könnyen lemosható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Powergombos

2012. augusztus 18.

Nagyon jó illata van, már most imádom! A csomagolás rögtön megfogott, mert tök szép. Ennyi pénzért teljesen megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Roni27

2012. augusztus 16.

Egyetértek az előttem szólóval, annyit még hozzátennék, hogy az illata jobb a tubusban, mint tusoláskor. Nem ez lesz a kedvenc Balea tusfürdőm, de ennyi pénzért nem rossz. Ja, a csomagolása pedig szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

ginaaa91

2012. augusztus 15.

Ma vettem 299 Ft-ért. Az illata nagyon finom, tartós, az állaga krémes. A csomagolása is nagyon tetszik, jó ránézni az ilyen színes Balea tusfürdőkre :)) Nem egy csodaszer, de nekem megfelel mindenhogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Propylene Glycol