Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

beautycase007

2013. július 1.

Barátnőmnek gyönyörű szép szőke haja van, amikor kérdeztem, hogy mit használ, azt mondta, hogy ezzel (akkoriban a szafaris fajtával) mos hajat + balzsamoz néha. Én is kipróbáltam nem volt rossz, de mivel más a hajunk, nekem nem volt jó hajra. DE el tudtam használni, mint tusfürdő. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

eszter

2012. július 9.

Nagyon szeretjük, mert olcsó, SLS mentes, nem szárítja a bőrt, kellemes az illata és pihe-puha lesz tőle a hajunk is!Már többször újravásároltam, nyaralni is ezt visszük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

Biogigi

2012. március 6.

Ma vettem a fiúknak űrhajós csomagolásban. :) Eddig alverde, vagy biola fürdetőt használtam náluk, de gondoltam 350 ft-ért adok egy esélyt ennek is. SLS és paraben mentes, fincsi az illata. Remélem bejön nekik, és a bőrük is bírni fogja. Majd jövök a tapasztalatokkal. :-) A külcsín, az ár és az összetevők miatt a 4 csillag tőlem kipróbálás nélkül is jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol