Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nico1984, Módosítva: 2013. augusztus 8.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Fedezze fel az értékes olajgyöngyök és a trópusi Frangipani virágok illatának kombinációját.

A Balea tusfürdő olajgyöngyökkel intenzív ápoltságról és frissességről gondoskodik - napról napra.

Az olajgyöngyök extra nedvességgel táplálják bőrét, és így védenek a kiszáradás ellen.

boglarkakoncz

2018. április 4.

Nekem tetszett az intenzív virágillata, nem szárította a bőrömet, de különösebben nem is hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

senskin

2014. március 5.

Sárga, erős, bódító illat. Nekem nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Sárga, erős, bódító illat. Nekem nagyon nem jött be...

Daisyyy

2013. november 13.

Valahogy többet vártam egy kicsit. Más gyöngyös tusfürdők valahogy intenzívebbek, illatosabbak, több bennük a gyöngy, de azért ez sem annyira rossz. 1x vettem, elhasználtam és ennyi volt a történet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Nagyon szerettem ezt a tusfürdőt, 2-3 flakonnal is elhasználtunk belőle édesanyámmal, viszont sajnos utána már nem lehetett kapni. Kár érte, mert szerintem jobb volt ez, mint a lila... Jobban hidratált, mint a lila, ahhoz képest, nem a legdrágább tusfürdő volt, jó eredményt hozott a száraz bőrömre. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

egifeny

2013. május 21.

en asszem vmikor telen vettem, a kiarusitasos polcon volt, akkoriban lattam meg 1-2 helyen, de azota sehol... sztem a lila lett helyette :S
imadom az illatat, edes-viragos, tartos is, nekem rendesen habzik, bar natur tusfurdokhoz vagyok szokva :) ha valahol latnek belole, tuti vennek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 21.

Csáprágó

2013. április 1.

én főleg télen használtam,ezzel nyarat csempészve a fürdőbe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 1.

én főleg télen használtam,ezzel nyarat csempészve a fürdőbe

2013. február 8.

Én nagyon szerettem nyáron ezt a tusfürdőt, illata finom, a naptól kicsit megviselt bőrömet sem irritálta vagy szárította. Kevésbé habzik mint a nem olajos tusfürdők, de engem ez nem zavar. Ha lesz idén nyáron is, biztos veszek megint. (Nálam ez az illat-dolog elég évszakfüggő, ilyenkor télen teljesen más illatokat használok parfümben is, mint nyáron.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

doramora

2013. január 11.

túl erős illat... nem nagy szám :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

túl erős illat... nem nagy szám :(

maximilla

2012. november 18.

Nekem nagyon bejött,az illata is nagyon kellemes,és megfelelően hidratál,testápolót nemigen kell használnom utána :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 18.

angeltear

2012. november 13.

Az illatával még barátkoznom kell, valahogy más mint amikor az üzletben szaglásztam. A bőrömet nem irritálja, nem szárítja, az illata elég sokáig érződik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactose

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!