Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2011. november 15.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

E-vitaminnal, panthenollal és UV védelemmel, nagyon száraz bőrre.

Panni21

2018. október 2.

Csodás! Miután a testápoló és a kézkrém is bevállt az Urea termékcsaládból, úgy döntöttem, kipróbálom, mivel remek áron kapható.
Nagyon jól hidratál, kellemes érzést hagy maga után,hamar beszívódik, és szépen lehet rá sminkelni. Visszafogott, kellemes illata van. Egyedül a tubusos kiszerelés nem tetszik annyira, mivel így nem tudom 100%-ig elhasználni, valamennyi sajnos benne marad. Utazáshoz azonban valóban praktikusabb, mintha tégelyes lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

RedOne

2018. február 16.

A balea ureás testápolóját és a kézkrémet imádom, ezért vettem belőle arckrémet is. Vízhiányos a bőröm, reméltem, hogy jó lesz. Sajnos nem igazán vált be, ragacsos marad a bőröm töle és nem lesz puha. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 30.

Nagyon jó hidratáló krém, az ára hihetetlen, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 30.

Nagyon jó hidratáló krém, az ára hihetetlen, csak ajánlani tudom!

devababa

2017. október 22.

Nekem nagyon bevalt. Szaraz borre, uszoda utan, gyorsan felszivodik es puha marad a borom anelkul, hogy zsirossa , fenyesse vagy pattanasossa tenne.Nem tobb egyszeru alap hidratalonal, de nem is kell tobb, uszi utan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

esztojas

2017. május 29.

Konnyed hidratalo krem, talan lehet ne meg konnyedebb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Konnyed hidratalo krem, talan lehet ne meg konnyedebb. :)

feketebakancs

2017. április 22.

Már a második dobozzal vettem meg. Télen egy remek hidratáló. Most, hogy jön a tavasz már kicsit túl sok. Nem okoz semmilyen pirosságot, sem pattanásokat. Hidratálást vártam tőle és meg is kaptam, ezért, és az ára miatt, jár az öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

sly

2017. április 1.

Nagyon elégedett vagyok a krémmel. Általában a Balea Med Q10-et használom nappali krémnek - mert szinte minden más allergiás reakciókat vált ki nálam - de az idei tavasz eléggé legyengítette a szervezetemet (influenza, allergia) és ez a bőrömön is meglátszott, száraz foltok jelentek meg rajta, húzódott a bőr rajtuk, némelyiken hámlott is. Ezt a kis ureás krémet igazából csak kíváncsiságból vettem meg és mert le volt árazva 499 Ft-ra... :D Nagyon jó döntés volt! Három nap alatt felszámolta a száraz foltokat és nem lettek allergiás panaszaim tőle. Én úgy tapasztaltam, hogy nem szívódik be teljesen, hanem hagy a bőrön egy kis viasz szerű bevonatot, ami először fura, de megszokható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 1.

vikikike

2017. február 11.

Kb. 3 éve tudtam meg, hogy azért hámlik és feszül a zsíros arcbőröm mert enyhe ekcémám van. Akkor találtam rá az ureára, és erre a krémre, amit azóta is minden nap használok. Kevés is elég belőle, rögtön megszünteti a feszülő érzést és tökéletesen hidratálja az arcom. Nagyon örültem neki, hogy nem lett tőle zsírosabb a bőröm, inkább helyreállt végre az egyensúly és pattanásaim se lettek tőle. Igazi csodaszer, megy az öt csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

pluca

2016. december 22.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Extra vízhiányos, rozecás bőrömnek jót tesz. Véletlenül vettem, de megszerettem. Télre való, elég nehéz krém, kevés kell belőle, és én csak éjszakára használom, hogy be tudjon szívódni, különben fénylene. Jól hidratál, és egyáltalán nem irritál, kellemes, természetes érzetet hagy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

eviviktoria

2016. december 2.

Ez borzasztó, nagyon feszül utána a bőröm és nem szívódik be, egy kellemetlen réteget hagy a bőrön. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.