Balea

Ár:   579 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. december 2.

Kategória:   Kézkrémek

5% urea tartalmú kézkrém száraz kézre

luckyschr

2017. április 5.

Egy avonos vackot kaptam karácsonyra, ami még mkintha jobban is kiszárította a kezemet, és egyszer volt egy kis időm a vonatom indulásáig és benéztem a közeli dm-be, hogy vegyek helyette végre egy másikat. Hallottam már, hogy sokan dicsérik ezt a krémet, és egy kis keresgélés után megtaláltam ez a csoda krémet :)
Semleges illata van, nagyon krémes és könnyen kenhető, pillanatok alatt beszívodik, nem ragad, és nem csak ideig-óráig tart a hatása. Van hogy 3 nap után is még mindig puha a kezem. Naaagyon szeretem. Soha többet nem veszek más kézkrémet, csak is ezt :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Zsuzsi91

2016. december 4.

Jó kis termék, könnyen beszívódik, jól hidratál. Ár-érték arányban 5*-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

Jó kis termék, könnyen beszívódik, jól hidratál. Ár-érték arányban 5*-ös.

gsara02

2016. december 2.

Szerintem egy nagyon jó kézkrém. Könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet. Szépen rendbe tette a kezeim. Az illata számomra erős volt az elején, de a sokadik használat után nagyon megszerettem. Ráadásul akciósan vettem 300 forintért, így biztosan beruházok még egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

delorean

2016. december 2.

Nem rossz kézkrém, de nem is a legjobb. Gyorsan kellett egy kézkrém, így ezt választottam. Ha rendszeresen használom, naponta egyszer vagy többször, akkor felfordul a gyomrom az illatától, és hányingerem lesz tőle, de ez nálam a legtöbb parfümös terméknél így van egyébként, mióta elkezdtem illatmentes cuccokat használni. Eléggé folyós állagú, akinek nem extra száraz a bőre és bírja az illatát, annak jó lehet, de ár-érték arányban százszor jobb a Balea illatmentes kézápoló koncentrátuma. Nem valószínű, hogy újraveszem, inkább bevásárolok majd az illatmentesből, mert azt csak sajnos télen lehet kapni a DM-ben. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 2.

Guffyyy

2016. december 1.

Imádom, kevés kell belőle és az jó gyorsan beszívódik, nagyon hamar regenerálja a száraz kezeket. Kellemes illatú, az ára is nagyon kedvező. Most vettem először, de biztosan újra fogom még venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

editbecker93

2016. november 25.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és jól tettem. Olcsó, de a hatása nagyon jó. Nekem nem tetszik az illata, de emiatt nem vonok le pontot, ez annyira szubjektív. Gyorsan beszívódik és nem zsíros, viszont a körömágyaim nagyon szépek lesznek tőle. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Falinee

2016. november 24.

Ez a krem mindig helyre hozza a mar veresre kirepedezett kezeimet!! Nagyon szeretem az illatat is. Hamar beszivodik es sokaig kitart a pihi-puhi erzes!! 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

bettics

2016. november 17.

Múlt hónapban láttam még ezt a terméket és mivel gondoltam, hogy a balea-s termékekben eddig nem csalódtam, megvettem. Nekem nagyon hamar szárad a kezem, minden kézmosás után be kell kenni ezekben az időkben, szükségem volt egy olyan kézkrémre, amely nem hagy zsíros érzetet maga után és ápol. Lám megtaláltam. Hamar beszívodik, sokáig tart hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

botate

2016. november 15.

Első pár használatkor csípte a kezem, ami később elmúlt.
Gyorsan beszívódik, viszont nálam (lehet hogy az ekcémám miatt) száraz érzetet hagy maga után.
Elhasználom, mert megvettem, de a későbbiekben mással fogok próbálkozni.
(Nekem tetszik az illata)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Első pár használatkor csípte a kezem, ami később elmúlt.
Elhasználom, mert megvettem, de a későbbiekben mással fogok próbálkozni.
(Nekem tetszik az illata)

Milva07

2016. november 11.

Állandó családtag lett ez a Balea termék is. Nagyon könnyen beszívódó, jól hidratál.Ár-érték arányban verhetetlen! Én a megelőzésben hiszek, ezért nem csak reggel és este kenem a kezeimet, hanem napközben is, minden egyes kézmosás után. Erre ez a krém tökéletesen alkalmas, nem zsíros, nem ragad, nem hagy nyomot. Bátran ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak