Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magnes, Módosítva: 2015. június 11.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jojoba olajjal, pentavitinnel, avokádó olajjal és D-panthenollal, nagyon száraz bőrre.

Panni21

2019. május 16.

Nagyon szeretem. Az elsőt még októberben vettem, azóta használom minden reggel, és még mindig van benne egy kevés. Közben megvettem az utánpótlást. Nem csinál csodát, de bőven olyan jól teljesít, mint az ötször ennyibe kerülő szemkörnyékápolók, amikkel korábban próbálkoztam. Nem mellesleg jó soká elég.
Szépen lehet sminkelni rá, és tetszik, hogy illatmentes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 16.

Szépen lehet sminkelni rá, és tetszik, hogy illatmentes.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Elhasználtam és szerettem. Hidratált. A fáradt szemeimmel nem művelt csodát de kellemes érzetet hagyott maga után.
Könnyen kenhető, jó állagú. Egyszer talán újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Könnyen kenhető, jó állagú. Egyszer talán újraveszem.

macskusz

2018. július 4.

Télen is jól hidratál és lassan fogy, kevés kell belőle. Tetszik az illatmentessége is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Dius89

2018. január 7.

Már néhány hónapja használom, de nagy változást nem hozott. Kellemes az állaga, én nagyon nem érzek semmilyen illatot, viszont reggel kisebb mennyiséget kell felvinni, mert viszonylag nehezen szívódik be, így nehezebb a sminkelés rá. Elhasználgatom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

writa

2017. október 17.

Száraz a bőröm, különösen a szemem környéke. Már kb 2 hete használom ezt a krémet, de nem igazán hidratál. Amolyan nem árt, nem használ krém. Nem fogom újravenni.

Update: Hosszú távon borzasztó és megszokhatatlan a szaga, és hónapokon keresztül használva se lett semmi látható eredménye. kézkrémként végezte, de annak se volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

esztojas

2017. május 29.

Nagyon kellemes hidratalo. Nyaron is hasznalom, amikor a sos viz es a nap kikezdik a borom. Pikk-pakk rendbehozza. Neha napegesre is kenek es eddig semmi panasz, szepen hidratal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Emma Woodhouse

2017. május 9.

Elhasználtam egy egész tubussal belőle, télre nekem nagyon jó volt. Eléggé masszív, kicsit ragadós, de pont ezt szerettem benne. Nyárra szerintem túl sok lenne, és néha a szem alatti korrektorommal is furcsa dolgokat művelt, úgyhogy akinek ez része a mindennapi sminkrutinjának, az szerintem skippelje ezt a krémet. Télen újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

körtevirág

2017. április 17.

Nagyon száraz a szemkörnyékem, néha egészen pergamenszerűvé válik a bőröm. Ez a krém jót tesz neki, szebben tudok rá sminkelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

nanne

2017. április 16.

Sajnos napi használat mellett sem éreztem, hogy hidratáltabb, szebb lenne a szemkörnyékem. Szerencsére engem nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

szea

2017. február 13.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Ha véletlen a szembe megy egy kicsi belőle, elviselhetetlenül marja!
Ráadásul én ezt úgy vettem észre először, hogy lefekvés előtt bekentem a szemem, majd arra ébredtem legszebb álmomból, hogy valami épp készül kimarni a szemem.
Nem szívódik fel rendesen, így van, hogy órákkal bekenés után ha arcot mosok szintén a szemembe megy és mar! Elképesztő, ilyet még nem tapasztaltam egy krémnél sem...
Azt meg végképp nem értem, miért nem tapasztalt más is ilyet?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Azt meg végképp nem értem, miért nem tapasztalt más is ilyet?!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Saccharide Isomerate, Maris Aqua
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0