Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rure90, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Tusfürdő vanília és feketeribizli illattal.

vivienlovesit

2016. december 17.

Nagyon finom, igazi nyárias tusfürdő! :) Egy fárasztó nap után élmény volt ezt a terméket használni zuhanyzás közben, mindig feldobott az illata. Tökéletes ár-érték arány, 350 Ft! Nálam viszont csak 4 ☆, mivel örültem volna, ha egy kicsit jobban érződik benne a vanília...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

HRenata

2016. május 29.

Akciósan vettem 250 Ft-ért, de nem ért volna nagy veszteség akkor se, ha kimarad az életemből. A vanília - ribizli alapján valami finomságos illatra számítottam, de vanília egyáltalán nincs benne, csak valamilyen savanykás gyümölcs. Mint tusfürdő teljesen átlagos, kicsit talán hígabb állagú, az illata lehetett volna a különlegessége, de nem jött össze.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 29.

RimmelAthen

2016. május 1.

A boltban beleszerettem az illatába, de mára már eléggé elmúlt a varázs és csak kellemes. Jól tisztít, de nem marad meg az illat a bőrön. A relaxálósabb vagy csak úgy az estékre szeretem jobban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

Mindy

2016. március 26.

Én nagyon szeretem, fürdőrózsával használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 26.

Én nagyon szeretem, fürdőrózsával használom.

kpityike

2016. február 29.

Hát ez meg mi???? Mélységes csalódás. Nagyon szeretem a Balea tubusos tusfürdőit, de ez mi???? Se illata, híg, ha telerakom a tenyerem vele, talán érzek zuhanyozáskor valamit, de mire kilépek a fürdőből már el is illant. Na ez tényleg pénzkidobás volt. Kézmosónak elmegy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

Maya555

2016. február 1.

Egyik kedvencem, imádom :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

Egyik kedvencem, imádom :)

siss

2016. január 5.

Érdekes egy tusfürdő ez. A vanilla-berries kombinációról egyből finomságos illatra gondolunk,de ez nem egészen az. Egy kis ideig tetszik,aztán ahogy Ella is írja,számomra is émelyítő és büdös. Pedig az állaga jó krémes. Az,hogy nem habzik jól még nem is zavar,de az illata mégis furcsa.Ráadásul kevesebb mennyiség picit drágábban és az illat nem kárpótol érte egyáltalán.
A csomagolása szép,imádom a lilát. Maga a termék közepes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 5.

A csomagolása szép,imádom a lilát. Maga a termék közepes.

Ella

2016. január 4.

Gyorsan fogy, kevésbé habzik, mint a többi Balea és kisebb kiszerelésben kapható kicsit többért. Nem lenne rossz, mert még így sem drága és nem szárít, de én kimondottan rosszul lettem az "illatától". Gyorsan tovább is passzoltam a legkisebb lányomnak, aki súlyos lila-mániában szenved. :) Nagyon értékelte, imádta! Ezzel együtt adok 4-est, de ha csak rajtam múlna, nagyon lepontoznám az émelyítő, büdös szaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Rure90

2016. január 1.

Életem első Balea tusfürdője :) Eddig mindig mást használtam :) Tekintve, hogy pont soha nem esik útba Dm :D
Nagyon szeretem, az illata nagyon tetszik. Igaz, nem marad meg sokáig, de azért halványan érezhető :) Emellett egy picit szárít, de ilyen nevetséges pénzért teljesen normális, ha testápolóra kicsit többet költök a gyakori használat végett. Jó, még csak 2 hete használom, de nem hiszem, hogy változni fog a véleményem. 5 csillagot kap, mert olcsó, nagyon jó az illata, és nem csinál semmi negatív dolgot velem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol