Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nemes.katalin, Módosítva: 2012. április 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

vanillacaramella.sweet

2014. március 12.

Pozitívan csalódtam ebben a krémben: hihetetlen szinten selymes, puha lett tőle a bőröm. Abszolút nem zsíros, és üde hatású. Két hete használom, és ami ritka, de még mások is felfigyeltek rá, hogy üdébb az arcom, és amikor felköszöntöttek, kifejezetten selymesnek-puhának érezték a bőrömet. :) Ja és nekem jól hidratálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 12.

antonelly

2013. december 15.

..sajnos nekem nem igazán volt érezhető a hidratáló hatása, de ettől függetlenül kellemes maga a krém állaga..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

médea

2013. augusztus 11.

Annyira lágy, selymes az állaga, és jól hidratál, táplál. A pumpás kiszerelését pedig szintén nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 11.

mail.patree

2013. március 21.

Túl azon, hogy nagyon kényelmes használni a pumpás kialakításnak köszönhetően a krém kiválóan hidratálta az arcom. Mivel feltöltötte a bőröm, simábbnak is tűnt, de ez lehet, hogy nem a ránctalanításnak köszönhető. Állagra nem vizes, de nem is zsíros krémet kell elképzelni. Nem tömíti el a pólusokat (legalább is nálam :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

devababa

2013. február 20.

allaga konnyu, nem zsirosit es mellette jol hidratal.araban megfelel. szeretem, mert nem kell ujjal belenyulni a tegelybe. konnyen felszivodik, nem hagy zsiros reteget az arcomon es nekem ugy tunik feszesit is. en ezt a 35-40 es korosztalynak ajanlanam, nem amint a dobozon fel van tuntetve 40-45 utan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Réti_D_smink

2012. május 2.

Mostmár használom annyi ideje, hogy objektív véleményt mondhassak róla. Olcsó volt és szép csomagolású, bizalomgerjesztő, tehát megvettem :-) A ráncokkal nem tud mit kezdeni, de mivel nagyon jól hidratál, ezért 1-2 óráig azokat is megtölti nedvességgel és úgy tűnik, mintha valóban simább lenne a bőr. Nagyon-nagyon jó a maga kategóriájában, valóban. A drágább 10e Ft alatti termékek ugyan ezt tudják, szóval maximálisan elégedett vagyok vele. Ápol és megelőz, erre tökéletes. Gyorsan felszívódik és nincs utána zsíros érzés. Alapozó alá tökéletes. Sokat nem érdemes a bőrre tenni csak annyit, amennyit beszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 2.

nemes.katalin

2012. március 28.

Most vettem először. Az ára miatt (olcsó) nem sokat vártam tőle, de kellemes meglepetést okozott. Tud annyit, mint az 5000 Ft-os testvérei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.