Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Krém-olaj maszk értékes olajokkal érett bőrre kalciummal, méhpempővel és vitaminokkal.

PKitty

2017. január 17.

Érdekes hogy mások krémként használják, nekem mindig megmarad tőle egy kis réteg az arcomon, ami felmorzsolódik, ha valami mást próbálok tenni rá, ezért maszknak használom. A leírással ellentétben egy órát is fent szoktam hagyni, majd nedves kézzel átmaszírozom az arcom, ami fellazítja a felesleget és így könnyebb eltávolítani azt. Karácsony előtt vettem, mert már nem lett volna idő ünnepek előtt rendelni valami ütősebb hidratálót, de nem bántam meg. Ebben a nagy hidegben is két napig eltart a hatása. Használat után olyan, mintha aludtam volna még plusz 1 órát. Puha lesz az arcom, egyenletesebb a színe és a száraz foltokat is egész jól eltünteti. Szerintem a télen el is használom, mert nem olyan nagy mennyiség, de valószínűleg addig is lesz csak szükségem rá. Ajánlom száraz bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

kovacskat56

Korcsoport: >54
2017. január 2.

Nappalra használom elég könnyen beszívódik, szereti a bőröm nekem bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. január 2.

Nappalra használom elég könnyen beszívódik, szereti a bőröm nekem bevált!

Hajni1980

2016. augusztus 12.

Én is mint krémet használom ezt a terméket. Sajnálom, hogy ennyi illatanyag van benne. Kiváló krém, könnyen beszívódik, pedig elég testes. Én nyak és dekoltázskrémként használom.
Mióta elolvastam Miss Tindigo könyvét (ajánlom mindenkinek) tudom, hogy a bőrnek minden életkorban - akár 20, akár 60 évesen - ugyanazokra a hatóanyagokra van szüksége. Úgyhogy csak egy humbukk az életkor szerinti kategórizálás a kozmetikumoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

jirka

2016. január 31.

Ezúton is köszönöm k.gabi-nak az ötletét a maszkkal kapcsolatban. "Overnight maszkként" használom éjszakára, míg nem érkezik meg a rendelésem, de vissza-vissza fogok hozzá térni, hiszen ár/összetevők tekintetében nagyon jó. Száraz bőrre nekem kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Calcium Gluconate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Kaolin 0 0

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).