Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az afrikai életfa kivonata kiegyenlíti a bőr nedvességszükségletét.Az elastonyl segíti a kollagénszövetek regenerációját,feszesíti a bőrt és megakadályozza a kollagén lebomlását.A hialuronsav hatékonyan hidratálja a bőrt,a ráncok csökkennek.A sheavaj ápolja és megnyugtatja bőrét mely rugalmasabb és bársonyosabb lesz.

Heloise

2016. április 19.

Éjszakai krémek vásárlásával mindig hadilábon állok. Koreai termékeket szeretek használni, de éjjelre a csigagéles sleeping pack-ok nem adják meg az elégséges hidratálást és ránctalanítást amit várnék tőlük. Ezt a krémet áthidaló megoldásnak vettem, és úgy tűnik nagyon jól választottam. Könnyű felkenni, szépen beissza a bőröm mégsem ad fénylő, olajos érzést. Pattanást nem okozott, viszont reggelre olyan selymes volt az arcom, hogy magam sem hittem el. Az illata nem túl hivalkodó, és ami fontos szempont hogy kőolaj és egyéb káros összetevőtől mentes. Bravó Balea! Ismét nem csalódtam.

Update:
Pihentetem most ezt a krémet, mert viszkető gyulladt dudorok jöttek ki az arcomon és az államon. Biztos vagyok benne, hogy az eddig használt koreai BB krémemtől jöttek ki, viszont ezt sem használom olyan régen, és valami ebben is lehet ami nem tetszik a bőrömnek.... Eddig szépen beszívta a bőröm a szokásos esti arctisztítás után, most pedig túrószerűen morzsolódik az arcomon, mintha nem tudná beszívni a krémet, és pár percre rá jön is az elviselhetetlen viszketés. Miután lemosom megnyugszik a bőröm. Sosem voltam semmire sem érzékeny ezért is csodálkozom.... Lehet az illatanyag a ludas? Vagy az olcsó, nem minőségi összetevők? Be kell lássam, hogy a kor előrehaladtával telítődik a test mindenféle kemikáliával, parfümös kozmetikummal, ekkor érdemes elgondolkodni azon, hogy drgágább illatmentes, netán natúr termékcsaládra váltsunk, mert ezeket a jelzéseket sem véletlenül adja a szervezetünk, és sajnos mi sem leszünk fiatalabbak.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 19.

Update:

grizus

2013. május 24.

Ennél sokkal drágább krémeket is lehet kapni, amik ezt a szintet hozzák. Kicsit vajas hatású de nem zavaró. 35 fölött ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

tenyitomi

2012. december 28.

Eredetileg anyámnak vettem,de én is használom,és eléggé bevált.Az állaga jó,krémszerű nem az a habkönnyű,érezni hogy van benne hatóanyag.Illata szerencsére alig érezhető.Én csak éjszakára használok krémet,másnapra érezhetően jobb a bőröm állapota,jól hidratál az összetevők is jók és az ára is korrekt 1200pénz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.