Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelai, Módosítva: 2012. január 18.

Kategória:   Szemkrémek

DittyCat

2019. január 24.

A szememre használtam egyszer, de úgy csíp, mint a hypo, folyik tőle a könnyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

A szememre használtam egyszer, de úgy csíp, mint a hypo, folyik tőle a könnyem.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2018. április 28.

Sűrű, nehezen felszívódó krém, emiatt csak éjszakára tudom használni. Jók az összetevői, különösebb illata nincs,az én bőrömet nem csípi, nem irritálja. Szem és száj körüli bőrre egyaránt használom. Reggelre beszívódik, de a ránctalanító hatását eddig nemigen tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 28.

Csirip74

2017. szeptember 27.

Esténként szoktam az egész arcomra használni, szem, száj és tokakezdeményem körül többet kenek. Tetszik, hogy illatmentes, testes, tartalmas krém. Lassabban szívódik fel, így nem közvetlenül lefekvés előtt használom, hogy legyen ideje beivódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Anita1978

2017. január 14.

Semmi extra hatàs.Jó krèmes, èjszakàra hasznàlom sz- ès szàj körè, mert nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

piperepozitív

2016. április 7.

A szememre használtam, éjszakára, mert kicsit olajos érzést hagyott, nem is próbáltam rá sminkelni.
Ugyanúgy elkezdte csípni a szemem, mint a Balea Vital + Bőrfeszesítő Szemkörnyékápoló, bár jóval több idő után és enyhébben. Mivel azzal már megjártam, és felismertem az ismerős érzést, ezért ezt is kidobtam. Igaz, pár hétig azért tudtam használni. Vízszerű kiválást ennél nem tapasztaltam.
Az irritációtól eltekintve, használatra ez jobban bejött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Az irritációtól eltekintve, használatra ez jobban bejött.

Metta

2014. szeptember 16.

Sajnos egyszerűen képtelen vagyok használni. Tényleg külön jön ki a tubusból a krém meg valami folyékony átlátszó anyag. Akármilyen óvatosan nyomom a tubust, szinte spriccel ki belőle az a folyadék. Próbáltam már a használat előtti felrázást, a fején állva tárolást......de hiába. A vásárlás után még egyszer-kétszer használható volt, de most már nem. Az egy-két felkenés utáni hatást meg nem tudom értékelni. Talán annyi, hogy tényleg csillogott.
Érzem, hogy még majdnem tele van a tubus, de használni képtelenség. Kidobni meg sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

babucica.mm

2014. július 17.

Én ezt a balzsamot először akkor használtam,amikor megjelent.Fantasztikus volt.Nagyon nehezen találok olyan krémet,ami nem irritál és elég tartalmas egész napra.Na ez olyan volt.Sajnos utána szerintem valamit változtattak rajta.Az elején krémes volt,most viszont külön jön ki a tubusból a krém meg az olajos folyadék.Bár még mindig jónak találom,de mégsem annyira,mint amikor megjelent,az előbb leírt állagváltozás miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.

facy01

2013. március 15.

Nekem nem vált be, semmi változást nem vettem észre, nem fogom újravenni. Pedig vártam a "csodát", de elmaradt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

devababa

2013. február 8.

Velemenyt kizarolag egy egesz tegely elhasznalasa utan mondok. 38 eves vagyok. Arcomon nincsenek rancok, viszont meglatszik, ha keveset aludtam.

Nekem ez a krem nagyon bejott. Nem tul zsiros, nem tul "vizes". Ejjelre hasznaltam, de csak szemkornyekre. Csodakat nem tesz, de alap apolasnak megfelel. Ar ertek aranyban jo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 8.

krémkereső

Korcsoport: >54
2013. január 3.

Nekem nem vált be: hidratál, de a ráncaimmal semmit sem csinált, pedig elvileg kellene... A krémben lévő csillogó szemcsék kifejezetten zavarnak. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak