Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mary13, Módosítva: 2015. szeptember 2.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Szlikon mentes vitalizáló sampon citromfű és zöld menta kivonattal normál és enyhén zsíros hajra.

SzAngel

2017. november 6.

Mindennapos használatra vettem. Reménykedtem benne, hogy talán kitolhatom vele a hajmosást. Nem így lett. Az illatát nagyon szerettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

sprefectesse

2017. július 22.

A hatása mindennapos használat mellett egynek teljesen jó, viszont az illata sokkal finomabb a flakonban. A fejemen nekem kicsit már almakompótos, nem friss almás.
El fogom használni, de azért nem vagyok elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

El fogom használni, de azért nem vagyok elragadtatva.

minus8

2017. július 11.

Jól habzik, jó az illata. Mivel nyáron minden nap hajat mosok, így a zsírtalanító hatásásról nem tudok nyilatkozni. Használok utána balzsamot, de anélkül sem szárítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

natasa

2017. január 26.

Nem ezt akartam megvenni, hanem az almás változatot, de természetesen azt nem lehet Magyarországon kapni. Gondoltam, akkor kipróbálom ezt.
Nekem nem jó ez a sampon. A hajamnak nincs tartása utána, a tapintása sem jó, és száll is. Azt hiszem, ki fogom dobni (miután meguntam az ide-odatologatását). Olcsó, de még így is pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 26.

klnfranciska

2017. január 6.

Ez számomra valami katasztrófa volt. Iszonyatosan gubancolódott tőle a hajam, nem is volt szép miután megszáradt és ahhoz képest, hogy enyhén zsíros hajra van, ugyan nekem nincs gondom a zsírosodással, mégsem éreztem, hogy a termék ilyen téren nyújtott volna valamit. Ráadásul nem is habzott, sok kellett belőle - bár a vége felé már nem bántam ezt annyira, mikor már úgy voltam vele, hogy csak fogyjon el. Kínkeservesen ugyan, de elhasználtam, de az tuti, hogy többet a közelébe nem megyek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

lovecreams

2016. november 9.

up: Nem is értem, hogy tudtam ezt a sampont annyira dicsérni.. Katasztrofális! Megmosom a hajam, egy napig csodaszép..dús, fényes, selymes..aztán a második napra már undorítóan zsíros:( A 2 csillagot is az illata miatt kapja, mert az nagyon jó. Több Baleás samponnal már nem fogok kísérletezni.

A rossz vélemények ellenére megvettem én is, és milyen jól tettem:) Enyhén zsíros hajam van, általában 3 naponta mosom, szóval ez a sampon tökéletes számomra. Nagyon frissítő illata van, imádom a mentát és a citromfüvet. Légies, fényes, selymes hajat varázsolt, eddig hibátlanul teljesít:) Remélem, sokáig tudom használni, mivel a korpa elleni Baleás sampont nagyon megszokta a sörényem:( Az ára pedig..szokásos Balea, olcsó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

dorqaap

2016. szeptember 19.

Nagyon jó kis sampon. Frissít az illata is, és a hajamnak is frissítő élmény. A zsírosodást nem tolja ki, de szívesen mosok vele hajat és jól kijönnek egymással. Olcsó is, úgyhogy biztos újra fogom venni. A nyár jut eszembe az illatáról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

gardosivi

2016. augusztus 24.

Az előző samponom egy katasztrófa volt és elkeseredésemben vettem meg ezt a sampont, mert olcsó és ennél már rosszabb nem lehet. Nagyon kellemesen csalódtam! Azóta elég 3-4 naponta hajatmosnom, kellemes az illata, könnyen ki tudom mosni a hajamból... számomra csodát tett, imádom! Az én hajam alapvetően szárazvégű és a hajtöveknél hajlamos gyorsan zsírosodni és a sampon mellett használok hajvégápolót is, és együtt valami isteniek, főleg, hogy hihetetlen olcsó is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

kovacsrekaa

2016. június 25.

Borzaszto...
2 nap utan vallalhatatlan a hajam. Szaritja a hajamat nagyon, ami szal es kezelhetetlen. Frissites celjabol vettem de sajnos arra nem felel meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Borzaszto...

Metta

2016. június 21.

Az itteni vegyes vélemények ellenére megvettem. De tényleg nem jó. Talán csak addig, ameddig a hajam mosom vele. A kifésülés is simán ment. Csak a végeredmény lett szánalmas. Olyan mint ha meg sem mostam volna. Valahogy "zsíros hatású" maradt a hajam. Ráadásul ebben a melegben az izzadás miatt még csapzottabbnak néz ki a fejem. Nem akarom most újra mosni, kivárom a rendes időbeni szokásos hajmosást. De nem mutogatom magam ilyen fejjel. :(
Egyetlen jó tulajdonsága talán az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 21.

Egyetlen jó tulajdonsága talán az illata.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.