Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. május 5.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray lime és hibiszkusz illattal, mely 24 órás védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen szagok ellen. Nem tartalmaz alkoholt.

heiserfanni

2020. május 5.

Hát hol is kezdjem.. Maga a külseje jól néz ki 😃 ez a dupla kiszerelés tök jó, praktikus, árát abszolút megéri. Ám de.. Folytó szagú, kint az udvaron tudom befújni magam kb. Miután elillan ez a folytó felhő, amúgy kellemes illatú. Nekem össze kente a ruháim.. Ilyen olajos foltot hagyott maga után. És ami a legrosszabb, hogy DE igenis tartalmaz alkoholt, alig bírtam elhasználni.. Marta a bőröm. Nem egy álom deó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Mona29

2018. november 7.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de sajnos nekem nagyon nem jött be. Oké a hatása egészen jó, de! Az illata nekem nagyon nem jött be, valami borzalmas (bocsának, akinek tetszik, ez csak az én véleményem). Nem tartom magamat illat-ügyileg válogatósnak, de ez nagyon nem jött be, csak azokon a napokon használtam, amikor itthon voltam. Többször előfordult ugyanis, hogy egyszerűen büdös volt estére az a ruhám, amit hordtam a használatakor. A flakon dupla adagot tartalmaz, ami rettenetesen sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

tátombák

2018. március 7.

Nagyon bejön ez a füstös citrusos illat, tök különleges. Sokkal tartósabb mint az egy évvel korábbi mentás nyári kiadás, ami külön öröm. Kíváncsi vagyok, hogy mit tud a 400 milis kompakt kiszerelés, a biztonság kedvéért van még belőle itthon tartalék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

allebag2

2018. március 2.

Nyáron,amikor kijött a tusfürdő változata, nem értettem, miért nem csináltak belőle deót. Sehol nem láttam, pedig igazi nyári darab, éltem-haltam volna érte. Most, így a -15 fokban megláttam,és úgy gondoltam,nekem ez kell. Persze, tudom, hogy ezek nem valók tényleges izzadásgátlásra, na de ez az illat...Uniszex, kicsit férfias,karcos,kesernyés, mégis friss, különleges. Parfümben is el tudnám képzelni. Edzéshez használom, és mivel, gondolom, nem forgalmazzák már nyáron, vettem is még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

carolinett33

2018. január 18.

Nekem nagyon tetszik az illata, ami a lime akar benne lenni én egy szúrós szinte pasis cédrus illatnak érzékelem, de emelett finom virágos édes, szerintem nagyon különleges illat. Nekem a hatása is meglepően jó volt, majdnem egész napos.
A tusfürdő megszagolása után egész nyáron vártam, hogy a boltokba kerüljön, de csak októberben jelent meg, de nem is baj, mert nyáron rettentő fullasztó lett volna. Így is volt, hogy miután befújtam magam a pasim azt mondta "menj innen" xD
Szerintem kifinomult ízlés kell hozzá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Szerintem kifinomult ízlés kell hozzá :D

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol