Balea

Ár:   250 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. március 26.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő lime és hibiszkusz illattal.

heiserfanni

2020. július 17.

Kellemesen csalódtam benne. Imádom ezt a markáns illatot! Nagyon jól habzik, amit én nagyon szeretek 😊 Nem szárít,és fürdés után is érzem a bőrömön 😍
A dezodorja abszolút nem jött be, de ezt bánom hogy nem gyártják.
És természetesen árban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

A dezodorja abszolút nem jött be, de ezt bánom hogy nem gyártják.
És természetesen árban verhetetlen!

tátombák

2019. augusztus 11.

Szeretem próbálgatni és emiatt halmozni a tusfürdőket. Nemrég selejteztem a fürdőszobában, és valahol a polc legmélyén találtam meg. Emlékszem, hogy amikor ez a széria futott, használtam a sprayt, de pressed deo révén nagyon kínkeservesen fogyott el. Nem kedveltem az illatát.
Ez is nagyon szúrós. Annak idején abban a reményben vettem meg, hogy friss citrusos nyári tusfürdő lesz, de csalódást okozott a tüdőbemászón erős illat. Hát így került pár használat után a polc leghátuljára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

eilthyr

2018. november 25.

pont azért szeretem, amiért a többiek utálják! :) lágyabb, nem gyilkos-erős szagú "férfi" tusfürdőként felhasználva nekem pont megfelel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Nutellabella

2018. szeptember 22.

Ennél büdösebb, agresstívebb szagú női tusfürdővel még nem találkoztam. Nem mellesleg szárított is, cudarul. Megpróbáltam kézmosónak használni, de nem bírtam se a szagát, se a szárító hatását - kuka lett a vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

wildrose

2018. szeptember 22.

Cuki zöldes színű, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárít, de az illatát nem tudtam igazán megszeretni annak ellenére, hogy a flakonban elsőre tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 22.

javi

2018. augusztus 14.

Nyárra jó, mert nem édes az illata, tényleg kicsit férfiasan 'karcos', inkább a limeot érzem ki belőle. Nagyon tetszik a csomagolása, bárcsak testben is elrepítene Kubába 🙋🏻‍♀️ ha a külseje nem ilyen lett volna, akkor nem vettem volna meg, mert maga a tusfürdő semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Stella1993

2018. június 24.

Kellemes, de enyhén férfias illata van. Hozza a megszokott Balea minőséget. Olcsó, ár-értèk arányban nekem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Bernu

2018. június 24.

Nagyon szeretem a Balea tusfürdőit. Mindig tudnak újat mutatni,nem győzöm illatozni őket az üzletben,majd otthon. Párom is mindig megjegyzi,hogy isteni illatom van fürdés után. Kár,hogy rövid ideig elérhetőek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

buzavirag

2018. május 5.

Még a télen vettem egyet, gondoltam milyen jó lesz idén nyárra. Igazam volt! Tökéletes, nincs fullasztó illata, frissítő, pont olyan könnyed, amiket nyáron szeretek. Nem szárítja a bőröm se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

radioaktiva

2018. április 9.

Imádom a Balea tusikat. Ennek is nagyon tetszett a boltban az illata és otthon is kb. a harmadik használatig. Ennyire gyorsan nem sok mindenre untam rá. Elhasználtam. Felejthető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Barnás sárga.