Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agi104, Módosítva: 2017. szeptember 1.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes.

Ella

2018. július 25.

Az elején tökéletesen volt, aztán azt vettem észre, hogy zsírosabb, ragacsos, korpás lett a hajam. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

vfruzsina

2018. június 12.

Sajnos nekem nem vált be, érzem, hogy szárítja a hajamat, már vizesen is érződik, és a korpát sem múlasztja el, sőt. Eddig Yves Roscher gránátalmás smapont használtam, nem volt egy db korba sem, aztán a dm-ben megláttam ezt, gondoltam ennyi pénzért kipróbálom.. Na hát mióta ezt használom visszatértek a korpák :(
Illata nagyon jó, illetve az ára is, de a hatása számomra nem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Illata nagyon jó, illetve az ára is, de a hatása számomra nem

Amadea

2018. január 2.

Update (2018.01.02.): Oké, hogy az Anti-Schuppen nevet viselő utódja is hatékony, de miért kellett lecserélni? Nem tudom, hány flakonnal használtam el több mint egy év alatt, változatlanul jól teljesített és a fejbőröm egyértelműen jelezte, hogy nem akar váltani. Amióta őt és az utódját használom, nem korpásodik a hajam, a seborrheával is egész jól elvannak, bár néha fellángol, ha a kelleténél tovább húzom a hajmosást (sajnos muszáj gyakran, a rendszeres sport miatt).

2016.10.07.: A párom, aki állandóan kínlódik a fejbőrével, oda se figyelve néhányszor használta a hajkefémet, nekem meg hirtelen iszonyat korpás lett a hajam, a megszokott teafaolajas samponom nem tudott vele megbirkózni, ezért az itteni véleményekre alapozva hoztam haza a Baleás sampont (meg a pasimnak egy fésűt - mindig elszórja a cuccait valahová). Nem igazán rajongok a termékeiért, de hálistennek ez hatott, a korpa nagy részét eltüntette és a fejbőröm se viszket. Köszi, lányok!:)
Ui.: Balea reboot lesz a jövőben, eddig csak az arcpakolásait használgattam (a fehér agyagos király!), de ezek után a pozitív véleményekre alapozva bátran vásárolok ettől a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Yerzinia

2017. november 19.

Az illata kellemes, azzal elégedett vagyok. A hatásával kapcsolatban vegyesek az érzéseim. Hajat mosok vele, kicsit mintha száraz lenne a hajam de nem vészesen és egy nap után elmúlik. Négy naponta mosok hajat ezért úgy gondoltam, hogy nem mindig ezt használom hanem egy simával felváltva, viszont ha bem használom a hajmosáshoz második nap már korpás a hajam, nem nagyon, de én észre veszem. 3* mert többet vártam és oké, hogy olcsó volt, de az itteni kommentek alapján kicsit magasabbak voltak az elvárásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Meloca

2017. november 4.

Főleg a frissítő illata miatt vettem meg, de sajnos nagy csalódást okozott! Korpásabb is és zsírosabb is lett tőle a hajam. Szeretem a Balea termékeket, de ez sajnos nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Mundow

2017. október 25.

Jó sampon kedvező áron. Nem zsírosodik tőle a hajam, jól tisztít és egész jól megküzd a korpával is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 25.

Krivikuli

2017. október 13.

Nagyon érzékeny a fejbőröm, seborrheas. Nyáron nincs nagyon nagy probléma vele, viszont télen annál inkább. Kipróbáltam már mindent, az olcsótól a drágáig, a gyógyszertárin át, biodermát kifejezetten seborrheára, uriaget szintén seborrheara,,eucerint is, de natur készítményeket is (na azok szörnyüek voltak), viszont ez a sampon jónak bizonyult, nem irritálja a fejbőröm, fényes a hajam, nem szárít, kis balzsammal tökéletesen kifésülhető. Biztosan újraveszem, mert jelenleg nekem ez egy csodaszer, még ha nem is 100%an tökéletes csak 98% . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Orchid

2017. szeptember 10.

2 flakonnal is elhasználtam, bár a korpát 2-3 használat után eltüntette, de jó állagú tőle a hajam, nem zsírosodik jobban. Kellemes, friss illata van, nekem megfelelően tisztít, olcsó. Nekem bejött, remélem csak a csomagolása fog változni és nem vonják ki végleg a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Régóta küzdök korpával, amíg ezt használtam határozottan mérsékelte. Az illata szuper frissítő, nem zsírosodik gyorsabban. Most egy másik sampont használok, de biztos,hogy egyszer újra fogom venni. Az ára meg..nevetségesen olcsó, több 4x annyiba kerülő head&shoulders-et lekörözött hatásában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Gardana

2017. augusztus 23.

A férjem és én is használtuk és nagyon jó.Az Ő haja zsíros és korpás is,az enyém "csak" zsíros.Jól tisztít,kellemes az illata és szép utána a hajunk.Szeretjük,olcsó és valószínű az Alverdés rossz tapasztalatok után visszatérünk ehhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.