Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Samponok

Volumennövelő sampon maracuja és orchidea kivonattal.Erősíti a hajat B3 és B5 provitaminnal.Szilikonmentes.

Yubiri

2018. június 18.

Nem igazán szeretem a Balea samponokat (mert zsírosítanak).
Ez a sampon is ott volt talonban a szekrényemben, és mivel nemrég a fodrász kissé többet vágott a hajamból, mint szerettem volna, elővettem ezt a samponom, mert a Balea samponoktól azt vettem észre, hogy gyorsabban nő a hajam és a tartása is jobb.
Ezt a hozzá fűzött reményt beváltotta, és még csak észre sem vettem, hogy ez a maracuja&orchidea fajta zsírosítana.
A hajam végét sem szárítja ki, nem teszi tönkre, nem is drága, így én most kivételesen megadom rá az 5 csillagot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

Nem igazán szeretem a Balea samponokat (mert zsírosítanak).

Naoto

2017. május 18.

Ez valami borzasztó, rengeteget kellett használnom belőle, hogy sikerüljön kimosni vele a hajam, ennek ellenére nem volt meg utána az a tiszta érzés amit az ember elvárna, sokkal hamarabb zsírosodott is. Dúsítani semmit nem dúsít, de cserébe összegubancolja a hajat, alig bírtam kifésülni, pedig nekem nem szokott ilyen problémám lenni. Az egyetlen pozitívuma az illata, meg hogy hamar kiürült és megszabadulhattam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

senskin

2017. április 26.

Nagyon tetszetős a csomagolása és jó az illata, kb. ennyi az erőssége is. nem dúsít és rettenetesen zsírosít. Reggel megmostam estére már kezdett összeállni. Ilyet még más sampontól nem tapasztaltam. Nagyon kellett gyorsan valami, lekaptam a polcról. Elhasználom, de újra nem veszem. A hajam gubancolodik tole, szornyu. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

LathatatlanOzike

2017. március 13.

Kétszer lepődtem meg nagyon. Először, amikor megláttam a jó véleményeket arról, hogy milyen szuper ez a kis Balea sampon. Másodszor akkor, amikor kipróbáltam, mert nem értettem, hogy nekem miért nem működik úgy, ahogy a többieknek.
A lemosás után nyikorgós lett a hajam, csurom vizesen is nagyon száraznak hatott. Ezen a balzsam sem segített, sajnos.
Amit szerettem benne, hogy kisimította a hajam, és később kezdett el zsírosodni. De nekem ennyi nem elég, nem hiszem, hogy többet használni fogom valaha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

MissL

2017. március 9.

Szuper illata van,megfelelően tisztít,olcsó,4 napot kibír a hajam,ami nagy szó. Bejövős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

dinella

2017. február 24.

Legjobb Balea sampon, 4 nap mosás mentesség, 2 napig érezhető dússág. Az elöző is nagyon tetszett, de az illata nem jött be, ezért külön örülök, hogy ilyen gyümis friss illatúra cserélték. Az árával együtt ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Nicu

2017. január 29.

Finom illata van, és megadja a volument a hajnak. Nem irritál, nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

pannababo

+nincs irritáció
--------------------------------------------------
hátrány:
-a kupak nyílása igen nagy, mindig megzúdul a sampon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

A termékről:
-a kupak nyílása igen nagy, mindig megzúdul a sampon

Gyulladáscsökkentők: Passiflora Incarnata (Maypops) Fruit Extract
Hidratálók: Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A májusialma vagy észak-amerikai golgotavirág  a golgotavirág nemzetség egyik faja. Gyógynövény és egyben enyhe drog is.  Külsőleg égési sérülésekre, bőrgyulladás csökkentésére és a fájdalom csillapítására használják. A növény föld feletti része flavonoidot tartalmaz, ezért a nyugtató hatás. (forrás: Wikipédia)

A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.