Balea

Ár:   370 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lorik.laura, Módosítva: 2015. május 22.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon lelapuló hajra

Meloca

2017. szeptember 19.

Se az illata, se a hatása nem jó. Száraz érzést hagy maga után, amit balzsammal is nehéz korrigálni ezután a sampon után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Zsaninyusza

2017. március 24.

Semmi extra. Volumen hatást nem tapasztaltam, nekem kicsit gyenge a habzása, és 3. napon már nem az igazi a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

little.shana

2017. március 9.

Kellemes az illata ( de nem kedvenc) kissé szárít, szénakazalként áll tőle a hajam. Így persze nem lapul, de nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 9.

marlu

2016. december 29.

Megvettem, mert olcsó. Igazából nem rossz, de nem is jó sampon, olyan semmilyen. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Timi2424

2016. december 7.

Azt hiszem egy ideig biztosan nem cserélem le őt. Nagyon szép a hajam tőle, már amennyire a nagyon vékony szálú, zsírosodásra hajlamos hajam szép lehet :) Én dúsabbnak is érzem és elég 3 naponta hajat mosnom, az illata is kellemes. Csodát persze nem tett, nem varázsol olyan csodás fürtöket, mint a modellnek a dobozon, de szerintem ehhez az én genetikám kevés, nem a sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

juli007

2016. november 7.

Már vagy 6 éve használom a Balea volumen samponját, ezalatt rengetegszer változott az illata és a csomagolása, most éppen ez van soron. Ez alatt az idő alatt egyszer-egyszer "megcsaltam", azaz kipróbáltam másféle samponokat is, de végül mindig visszatértem ehhez. Nagyon olcsó, jó tapintást és fényt ad, nem viszket tőle a fejem. Óriási volument nem ad a sűrű, de nagyon vékony szálú hajamnak, a "szopottgombóc-effektust" viszont mindenképp megszünteti :) A hajamat sajnos 3 naponta mosni kell, de ezen még egyetlen sampon sem tudott eddig változtatni, így ezt nem rovom fel neki. Kiegészítésként a hajvégeimre a Balea selyemfényű balzsamját használom. Nyerő páros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

joren

2016. szeptember 27.

Az első Balea sampon, amit kipróbáltam. Nem vártam tőle túl sokat, hiszen azért "csak" egy 400Ft-os samponról beszélünk, de azt kell hogy mondjam, kellemesen csalódtam! :) Random választottam a polcról, ennek volt a legszimpatikusabb a csomagolása. Az illata kellemes, olyan tavaszias, üde, friss virágos, ami az én hajamon még hajmosás után is sokáig érződött. A hajam puha lett a használata után, nem nehezedett el, és nem is lett zsíros másnapra. Aki egy olcsó, gyors és "nem csoda sampont" keres alkalmi használatra, annak bátran ajánlom ezt a terméket... Ha problémásabb a hajatok, akkor valószínűleg nem ő lesz a mentsváratok, de átlagos körülmények között nagyszerűen teljesít hihetetlen pénztárcabarát áron! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Sisszy

2016. szeptember 7.

Kellemes illata van, viszont az én hajammal semmi extrát nem tett, pláne nem emelte meg... Három naponta kellett hajat mosni mellette, már másnap zsírosodott a hajam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Bitta

(!)
2016. július 19.

Ennyiért számomra hihetetlen. Normál fejbőröm van, vékony és töredező a hajam, ami akkor is hullik, ha nem töredezik a vége. Csodát ugyan nem tesz, de a volument valóban növeli, szép puha lesz tőle a hajam és egyáltalán nem zsírosít, sőt mintha egy napot rá is tudnék húzni még. Látom,itt eléggé megoszlanak a vélemények róla, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

Pinky

2016. május 30.

Nagyon zsírosít. Már másnapra olyan , mint a harmadik végén szokott lenni. Volument ad, de mit ér a viszkető, zsíros fejbőrön.. Büdös is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Jázmin virág kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint a jázmin maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő, illatanyag. A Himalaya Herbals honlap szerint viszont a jázmin tisztítja és felfrissíti a bőrt.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.