Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magdus_, Módosítva: 2014. március 29.

Kategória:   Hajformázók

karakumsivatag

2013. szeptember 12.

Én az új csomagolásból vettem, de csak pici kiszerelést. Szerintem megy a kukába. Teljesen lelappadt a hajam tőle:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

mozartkuglof

2013. június 13.

Én nagyon kedvelni akartam ezt a hajhabot, elsősorban a barátságos ára miatt, de egyébként is csupa szépet ígért: UV-szűrő,nem ragad,selymes csillogás,24 órás tartás,meg még ki tudja,mit. Sajnos egyik sem igazán vált be. Értem már rosszabb terméket, de jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Mya

2012. március 22.

Nekem nagyon bevált! Pedig hosszú, vékonyszálú a hajam! A hajtöveket jöl megemeli, nem zsírosodik a hajam utána és sokáig tart! A Loreal Professional hajtőemelő hatásával vetekszik. Azt is próbáltam, szinte nem érzek különbséget! Ráadásul akciósan, fél áron vettem a DM-ben, remélem lehet majd még kapni, biztosan újravásárolom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

solyaorsolya

2012. február 11.

Az, hogy mennyire volumen növelő nem derült ki,sok minden nem történt használat után de nem ragadt, nem zsírosodott a hajam tőle, kellemes habállagú, illatú hajhab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.

magdus_

2012. február 9.

Borzalmas. a haj ragad tőle, az illata ugyan finom de egyáltalán nem volumennövelő..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 9.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.