Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Samponok

Lótuszvirág- és narancskivonattal, B3- és B5-vitaminnal, vékony szálú hajra.

senskin

2015. augusztus 10.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Egynek elmegy. Nem vettem újra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

Nem rossz, de nem is a legjobb. Egynek elmegy. Nem vettem újra. :)

Lilkó

2013. május 28.

Átlagos sampon, kellemes illattal, az ígért hatás nélkül. Zsírosodás ellen egész jó, viszont a hajvégeket eléggé kiszárította többszöri használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Kudika

2013. május 12.

csak az nem tetszik, hogy nem habzik. akármennyit kentem a fejemre, hiába hígítottam vízzel, a hab csak elmaradt. ezt a hiányt viszont ellensúlyozza a hatása. én egy pinduri volumnövelést észrevettem, a hajam nem szárította. nekem tetszik ez a sampon :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

sünönc

2013. február 10.

Nem szerettem,kiszárította a hajamat és nehezen kezelhető vált tőle. Nem vettem újra,lepasszoltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 10.

Stella9

2013. február 2.

Szerintem kifejezetten jó sampon és még az ára is szuper. Évekig festettem a hajam és pocsékabbnál pocsékabb samponokhoz volt szerencsém hosszú-hosszú ideig. Totálkáros volt a hajam: ronda, gyenge, hamar zsírosodó (a Pantene még egy lapáttal rá is tett erre, azt próbáltam előtte). Aztán vagy egy órát nézelődtem a dm-ben, megláttam ezt, de gyanúsan olcsó volt. Megvettem, sok veszíteni valóm már úgysem volt. Meglepődve láttam, hogy nem tömény krémes, hanem áttetsző trutyi van a flakonban, illata finom, jól habzik. Eredmény: volumennövelés nincs, viszont a hajam 4 napot is simán kibírt mosás nélkül (ez előtte 2 volt), nem korpásodtam tőle, nem nehezítette el, kellemes volt a tapintása. Hosszabb távon se tapasztaltam semmi negatív hatást.

Gyakran veszem, mert bár nem váltja meg a világot, egy nagyon kellemes, korrekt sampon! Ennyi pénzt szerintem bőven megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

Ingrido

2012. november 26.

Régebben használtam. Nem túl jó, ragacsos és semmi dúsító hatása nincs. Tévedés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

itsjulcsi

2012. szeptember 23.

Nem ajánlom. Nálam a volumennövelő hatás valahogy elmaradt. A hajam száraz lett tőle. Viszont az illata nagyon finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

timibaba93

2012. augusztus 10.

kicsit nekem is viszketett tőle a fejbőröm,szerintem nem öblítettem ki jól. viszont nagyon rég nem használtam már úgyhogy kipróbálnám "újra":)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

meaviolet

2012. június 27.

Kb 2-3x kell átdörzsölni vele a hajam hogy habozzon és tisztítson rendesen... magyarul 2-3x meg kell nyomkodnom a tubust. A hajam szép tőle, de váltani fogok másik samponra, mert utálom ha elsőre nem habzik egy termék a hajamon, és többször kell átmosnom vele...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Lolita

2012. február 25.

Jó az illata, a hajammal viszont semmit nem csinált, dúsítani meg pláne nem dúsított. Egy átlagos sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.