Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Dezodorok

Dezodor és testspray málna és magnólia illattal. 24 órán keresztül véd a testszag ellen, alumínium nélkül. Vegán termék.

zsofi017

2019. március 27.

Nekem nagyon bevált és ár-érték arányban az egyik legjobb :) Estére is kellemes illatúak a ruháim és ha izzadok is, ilyen illatú marad, semmi büdi :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Yubiri

2019. március 5.

Szeretem a Balea dezodorjait, de ez sem illatban, sem hatásosságában nem a legjobb, ráadásul 100 Ft-ot még drágább is, mint az, amelyik bevált. Van ennél sokkal fincsibb illatú dezodorom is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

Candy21

2018. november 25.

Nagyon finom édes málna illata van. Elég tartós soká érezni nekem teljesen bevált jól elfedi a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Limonene, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol