Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2013. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

nettike

2015. január 3.

Nagyon finom illatú tusfürdő ...amikor megszagoltam egyből megszerettem , és tusoláskor is nagyon kellemes , relaxáló érzetet biztosított. Gél állagú ami tetszik egyáltalán nem szárított a bőrömet , az illata sokáig érezhető volt. A flakonja is nagyon tetszett.!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

black_cico

2014. május 15.

nem volt vele semmi gond, ugyanaz a hatás, mint a többi balea tusfürdőnél, az ára parádés, egyetlen negatívum nekem az illata, kicsit szokatlan, lemosáskor meg olyan tisztítószer szaga van..

update: így utólag azért nem is volt olyan rossz :) szokatlan volt, mint a Sternenschweif tusinál, de azzal ellentétben ennek az illatát később egészen megkedveltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 15.

Oraculum

2014. május 14.

Átlagos tusfürdő, sok kell belőle, mint a Balea-s termékek többségéből, de finom az illata és szerethető, árban nagyszerűek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

marta.kisasszony

2013. augusztus 1.

Telen hasznaltam, imadtam! Jo volt a zimankoban egy illatos japan kertbe koltozni a furdobe... Sokkal jobban aludtam utana, szo szerint nyugtato hatasa van, mint egy masszazsszobanak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

sissy93

2013. január 3.

A mamámtól kaptam karácsonyra. Kellemes megnyugtató illata van, esténként nagyon jólesik.
Szeretem a Balea tusfürdőket, nagy mennyiség jó áron, de az illata csak addig tart, amég zuhanyzok, utána semmi. Pedig én úúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy szeretnék ilyen finom illatú lenni! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 3.

minaya

2013. január 2.

Ár-érték arányban nagyon jó, mivel tényleg nagyon olcsó, bár én mindig az illatok miatt szaglászgatom meg az új verziókat, és mindig elcsábulok.
Ennek isteni illata van, jázminos, ami az egyik kedvenc illatom. Nagyon relaxáló érzés ezt használni, olyan mint ha valami kényeztető masszázson lennék. Közepesen hidratál, fürdőpamaccsal nagyon jól habzik, könnyen lemosható. Az illat viszont hamar elillan zuhanyzás után, bár tartósabb, mint pl. a cseresznyés-mandulás vagy a fügés. Nekem semmilyen bőrproblémát (irritáció, pattanás stb.) nem okoztak még a Balea tusfürdők.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

bogárkabogárka

2012. október 18.

Először szimplán jónak véltem az illatát. Abból kiindulva, hogy elég soká fogy el nálam egy ilyen flakon a Balea tusfürdőkből, megvettem. Nem is egyet, már rögtön 2 kellett belőle!! Hát...kár volt ennyire lelkesednem érte, mert 2-3 hét nem telt el és olyan bódító, édes, mű illatot éreztem, mikor használtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

knoemi88

2012. október 14.

Egyáltalán nem voltam elájulva a Balea tusfürdőitől, de ezt nagyon szeretem...Sokkal kellemesebb, édeskésebb jázmin illatot érezni tusolás közben, mint azt a flakonból érezni lehetett. Nagyon jól habzik és nem szárít, sőt, az illata is tartósabb, mint a többi balea tusfürdőé. 290 ft-ért igazán megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 14.

Blame

2012. szeptember 25.

Az illata engem is elvarázsolt. :D Kár, hogy használat közben annyira nem lehet érezni, bár én szinte soha nem érzem a tusfürdő illatát használat közben. :/ De ezt még így is jobban éreztem mint az eddig használtakat. :D Egyáltalán nem szárít és szép puha lesz utána a bőröm. Szerintem nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Ksari

2012. szeptember 3.

Isteni illata van, engem személy szerint vattacukorra, vagy pedig gyümis rágóra emlékeztet :D De nem ez a lényeg, hanem, hogy olcsó, szép a csomagolása és viszonylag tartós az illata. Úgyhogy csillagos ötös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol