Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viewxy, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Édes csokoládé illat és bársonyos puhaság - a fehér csokoládé illatú Balea sampon mesés ragyogást és egészséges megjelenést kölcsönöz a hajnak egészen a hajvégekig. B3-vitamint és B5 provitamint tartalmazó gyengéd receptúrája ápolja és bársonyos tapintásúvá varázsolja a hajszálakat.

Szilikonmentes.

Nicu

2020. március 26.

Nagyon finom fehér csokoládé illata van. Jól habzik, nem kell sok belőle, nem irritálja a fejbőröm. Eléggé szárít, mindenképp kell utána balzsam vagy maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

VickyV

2019. december 29.

Abszolút ráfüggtem! Engem teljes mértékben a mogyorós-latte illatára emlékeztet, de arra a 170 forintos gagyi kávéautomatásra😁Kicsit még arra a lattés balzsamra is, amit régebben fodrászcikk boltban vettem, talán Kallos volt, de ami fix, hogy fehér, nagy tégelyes. Isteni, állagát tekintve egész sűrű, szerintem ár-érték arányban egy ötcsillagos darab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

bogmir

2019. december 22.

Nagyon aranyos:) imádom az illatát, igazából nem rosszabb semelyik drágább samponnál, úgysem lehet egyiktől sem csodát várni.
Sampon ami funkcióját teljesen betölti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 22.

Sampon ami funkcióját teljesen betölti.

netti1990

2019. szeptember 24.

A csomagolása szép,az illata finom volt.Jól habzott és tisztított,viszont nagyon szárította a hajamat.Az illatát is csak addig lehetett érezni,amíg a hajamon volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Mona29

2019. április 4.

Az ára és az illata kiváló, de a többi.... Nem valami jól tisztít, mintha mindig zsíros, koszos maradna utána a hajam. Ráadásul sok terméket is kell használnom, hogy jól habozzon. Használata után mindenképpen kell balzsam vagy kifésülő spray.
A flakon végének új gazdája lett, kisfiam elkérte. Az illatát nagyon szereti és az ő rövid haján nem jöttek elő az én gondjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

NadjaBlue

2018. december 8.

Nagyon finom illata van, de sajnos nem tartós, ezt leszámítva viszont átlagos. Akinek nincsenek nagy igényei, annak bőven elegendő. Bár nem szárít, nem is hidratál semmit, nekem mindenképpen kell hozzá balzsam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

viewxy

2018. december 3.

Finom illat, nem is tudom, lehet nem fehércsokira hasonlít, de nem is baj. Szerintem egy viszonylag szárító hatású sampon. Az hogy bársonyos lesz tőle a haj az erős túlzás, mert nekem csak gubancos lett, eszembe se jutna balzsam nélkül használni, de leöblítés után a balzsam előtt úgy éreztem, hogy gubancosabb, mint szokott. Elhasználom, mert nem rossz, fincsi illata van, limitált kiadásnak szerintem pont jó, én nem fogom nagyon hiányolni, meg leszek nélküle, nem szeretném újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

canyon

2018. november 10.

Kellemes illata van a dobozban, hajon nem érezni. Semmi extra hatása nincs, nem dúsít és nem frissíti fel kiemelkedően a hajat. Elajándékoztam, csak az illata miatt vettem meg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Wee

2018. november 5.

Illata nem tartós, sajnos nekem nem is adott semmit újat. Hajamon nem éreztem az illatát, és 2-3nap múlva újra hajat kellett mosnom a Lush szilard samponommal.

Impulzus vásárlás volt, nem nagy szám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Impulzus vásárlás volt, nem nagy szám

Sheila

2018. október 31.

Én nagyon sajnálom hogy limitált és hogy nem táraztam be belőle jobban, mert most elfogyott, újravenném, de már sehol sem találom. Én maximálisan elégedett voltam vele: a hajamat nem szárította, a fejem nem viszketett tőle, szilikonmentes, isteni az illata, hozta azt ami egy sampontól elvárható, és még olcsó is. Semmi extra, de ez nekem pont elég volt mindennapos hajmosáshoz. Vmilyen balzsam azért elkelt utána, kár hogy azt nem gyártottak mellé ua illatban (de ez részletkérdés) Sajnos a Balea többi, nem limitált samponja nem igazán nyűgözött le, de ebből ha még véletlenül találok vhol, akkor veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 31.

Hidratálók: Glycerin, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide