Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 25.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő fehér csokoládé illattal. AquaCellSoft formulával védi a bőrt a kiszáradástól.

KrdsDina66628

2020. november 20.

A barátom választotta mert megtetszett neki az illata.
Nagyon nagyon jó édes illata van , bár a bőrömön kevésbé ereztem 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

A barátom választotta mert megtetszett neki az illata.
Nagyon nagyon jó édes illata van , bár a bőrömön kevésbé ereztem 4 csillag

Stella1993

2020. november 20.

Szokásos Balea minőség, szépen tisztít és az illata is nagyon jó, bár nem tart sokáig. Plusz pont, hogy jól mutat a fürdőszobámban :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 20.

kincsokinga

2020. november 17.

imádom az illatát, igazi fehér csoki illata van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

imádom az illatát, igazi fehér csoki illata van

Vikkkinca

2020. november 2.

Ohhh....isteni fehér csoki illat...olyan mintha beleharapna az ember egy fehér csokiba,és pluszba még töltelék is lenne benne :D tuti megkívánja újra!-sajnos mostanában nem látom az üzlet polcain-kár érte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 2.

Mea90

2020. szeptember 18.

Baleával sajnos az a bajom, hogy szárít. Viszont imádom az édes illatokat, és a csomagolás is megfogott, így gondoltam kipróbálom. Nem rossz végül is, tényleg fehér csokis-tejes illata van, egész kellemes. Sajnos nem valami tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

netti1990

2020. szeptember 7.

Imádom a fehér csokit!!! 😊 Amikor megláttam a krémmánián,hogy már lehet kapni Magyarországon is,akkor vadásztam rá a dm-ekben.Nem lehetett kapni egy ideig,mert folyamatosan elkapkodták.Aztán már úgy voltam vele,hogy szomorúan,de lemondok róla.Azon a héten épp fogyóban volt az öblitő,ès aki engem ismer,az tudja,hogy utálok mindent a legutolsó pillanatban megvenni!😅😂 Aznap a városban voltam,és a dm előtt sétáltam el.Mintha valami sugallat ért volna,hogy Nekem mindenféleképpen be kell mennem.Bementem,az öblítő a kosaramba landolt.Általában úgy szoktam,hogy első,ami kell,utána lehet nézelődni 😊 A parfümöket,dezodorokat,tusfürdőket sosem hagyom ki 😊😅😂 Elsétáltam a tusfürdőknèl,és lám,megpillantottam 😊😍❤ Megszaglásztam,és annyira örültem,mint egy kisgyerek szokott a cukorkának 😊 4-et bele is tettem a kosaramba.Főleg,hogy limitált kiadás!Miért az?!☹ A csomagolása nagyon tetszik,csajos 😊 Az illata mennyei fehér csoki 😊❤ Krémes állaga van.Jól habzik,jól tisztít.Nem szárítja a bőrömet.Zuhanyzás után érzem egy ideig a bőrömön az illatát,és a fürdőszobában is 😊 Imádom!!!😊❤ Kár,hogy limitált!☹ 5* 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Stenico

2020. július 31.

Nálunk a férjem jár dm-be, hogy ugye megkímélje a családi kasszát a féktelen költekezésemtől. Mindig a legszínesebb, legszagosabb tusfürdővel lep meg, általában a Balea kínálatából. Ez itt 12 egy tucat, de nagyon finom az illata. Kicsit szárít, de pont annyit tud, mint bármelyik másik Balea.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 31.

dunaimano

2020. július 18.

Ez a legújabb kézmosónk, nagyon szeretjük az illatát. Már amikor először szaglásztam a dm-ben, beleszerettem az illatba. 😍 Minőségre szerintem teljesen illeszkedik a balea vonalába, alapvetően jól tisztít, isteni illat, és annyira nem szárít, bár időnként nem árt kézkrémezni (egyébként sem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

Gica81

2020. július 16.

Eléggé erős édes cukros illata van tusolás során, de ez szépen a végére elillan. Nem érzem a bőrömön az illatát fürdést követően :-( Árban jó és eléggé sűrű, jól habzó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Kingucii

2020. július 6.

Férjemnek tetszett meg a Dm vásárlásunkkor, nekem kicsit tömény volt első szimatra,de jött haza velünk.
Jól habzó tusfürdő, egyáltalán nem szárít. Bőrön is megmarad az illata. (Ott már szerencsére nem tömény csoki)
300 Ft-t ajándék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

300 Ft-t ajándék. :)

Antioxidánsok: Tocopherol