Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. október 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Igazi téli hidratáló krém, mely védi a bőrt a hidegtől, széltől, az UV sugaraktól, a fűtés okozta száraz levegőtől. Vörös áfonyával, méhviasszal, gyapotmagolajjal és növényi olajokkal táplálja a bőrt, valamint 15-ös fényvédő faktort is tartalmaz.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 50 ml

Nefertiti

2013. november 13.

13.11.2013
Nos, elso par hasznalatkor nagyon megvoltam vele elegedve, mert hamar beitta a borom. De ez meg is valtozott, kb 2 napja azt vettem eszre h nem szivodik be kelloen es naaagyon zsiros erzetet hagy maga utan, es reggelre fenylek mint egy diszkogomb :( Szerintem hidratalo maszknak fogom elhasznalni, de semmikep sem reggeli-esti hidratalo kremkent! csillaglevonas :\

07.11.2013
Ma vettem, meg csak 1xer probaltam.
A borom zsirosodasra hajlamos, megis helyente nagyon szaraz.
Telen nagyon kiszarad a problemas terulet ezert erre a celra kerestem vmi gazdagabb kremet, hisz itt a tel a nyakunkon :)
Ra esett a valasztasom, igazabol sok idom nem volt nezelodni, meglattam es a neve alapjan a kosaramba landolt :P Csomagolasa higenikus tubusos, pattintos kupakkal, 50ml kiszereles es kedvezo ar.
Valoban naaagyon gazdagm, suru krem, feher tomor allaga van, kellemes gyumolcsos illat, de nem tul eros. Sztem. estere fogom hasznalni a gazdagsaga miatt, az elobb kentem fel, de mar beszippantotta a borom :P remelem h nem okozz mitiszereket vagy pattanast :\
Hosszabb hasznalat. tapasztalat utan up-olok majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

13.11.2013

07.11.2013
Ma vettem, meg csak 1xer probaltam.
A borom zsirosodasra hajlamos, megis helyente nagyon szaraz.
Hosszabb hasznalat. tapasztalat utan up-olok majd :)

Antioxidánsok: Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Magnesium Stearate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Vörösáfonya magjából kivonta olaj, mely a CosIng hivatalos funkcióbesorolása alapján bőrkondícionáló, bőrvédő, antioxidáns és bőrpuhító (emolliens) összetevő. Egy az összetevőt áruló cég szerint a vörösáfonya olajnak anti-aging, hidratáló, gyulladáscsökkentő és szövet regeneráló hatása is van.

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.