Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 26.

Kategória:   Tusfürdők

Limitàlt kiadàs.

Gardana

2017. augusztus 30.

Cicás csomagolás és gumicukor illat.
Több flakonnal is vettem belőle!:)
Szokásos Balea minőség,de ennek megmaradt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Cicás csomagolás és gumicukor illat.
Több flakonnal is vettem belőle!:)
Szokásos Balea minőség,de ennek megmaradt az illata.

hivettivy

2017. január 28.

Isteni volt az illata, a kedvencem volt. A csomagolása cicás <3 nagyon cukiii.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 28.

Isteni volt az illata, a kedvencem volt. A csomagolása cicás <3 nagyon cukiii.

AshleeyTayloor

2013. december 31.

Isteni finom az illata és hozza a szokásos balea minőséget. Csomagolása pedig nagyon aranyos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 31.

eprescsoki

2013. december 5.

A csomagolás miatt vettem meg,imádom a cicákat :DD igaz hogy nem habzik valami jól,de nagyon fincsi meggyes piskóta illata van hmm *-* nagyon cuki :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 5.

Tinc

2013. november 8.

Mindig elcsábulok a szuper illatok és a cuki csomagolások miatt :) Nem habzik túl jól, az illata sem tartós, de ez mégsem egy parfüm. Alkalmanként (igazából kedvfüggő, hogy épp milyen tusfürdőt és illatot szeretek) használom, talán egy kicsit szárítja a bőröm, de ettől még 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 8.

Roni27

2013. november 6.

Elégedett vagyok vele, állaga viszonylag sűrű, nem kell sok belőle, ára jó, nem szárít jobban, mint a többi Balea tusfürdő. Sajnos nem tartós az illata, emiatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

Rebecka

2013. október 31.

Cicamániám miatt egy ilyen tusfürdőt kaptam ajándékba, szeretem az illatát olyan cicás-nőies játékos, nekem megfelel a célra :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Vitelotte

2013. október 31.

Hiába kacér az illata, hihetetlenül gyenge minőségű, szinte semennyire sem habzik :( Alig várom hogy elfogyjon, csak a mosdót szoktam takarítani vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

G

2013. október 31.

A Love is a battlefield tarsahoz hasonloan ez is harmatgyenge tusfurdo. Nem habzik, sokat kell egy alkalommal hasznalni. Zuhany kozben nagyon kellemetlen az illata szamomra, pedig a flakonbol szagolva igencsak tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Ella

2013. október 30.

Olyan kellemes kis krémes cseresznye illata van, bár nem érződik sokáig. A bőrre kenve nem igazán habzik, de fürdőben igen. A cuki macskás csomagolása miatt a nagylányomnak vettem, ő használja, beletesszük a kádba, ráengedjük a zuhanyt és szép habot csinál. Az illata nem erős és nem tart sokáig, de a fekete macsek nagy kedvenc, nem tudom, hogyan dobjam ki a flakont, ha elfogy. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sorbitol, Urea

Sorbitol h 1 1