Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gyorfi.judit, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók

Édesíti a napodat: Peachy Rose testápoló illata a rózsa, vad őszibarack és sárgadinnye teszi a simává,illatossá a bőröd. Panthenol adományozza értékes nedvességet és véd a kiszáradástól. A finom krém gyorsan felszívódik.

MademoiselleSumire

2013. január 31.

Mu illata van,ideig oraig apol csak,csipte egy kicsit a boromet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 31.

Mu illata van,ideig oraig apol csak,csipte egy kicsit a boromet.

Jennyke

2013. január 29.

Fura,émelyitő illat,ragacsos,nem szivodott be.Kuka

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Fura,émelyitő illat,ragacsos,nem szivodott be.Kuka

Drusee

2013. január 10.

Szeretem a Balea testápolókat, de ezt utáltam.Folyik, felkenés után filmes réteget húz, eközben órák múlva is vizes állaga ellenére zsíros foltot hagy a bőrön.Pár óra elteltével pedig műanyag szagom lett tőle :( Kukában landolt a vége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Darky

2012. július 27.

Borzalmas érzés felkenve, és az illata is csak addig tetszett, amíg a boltban szaglásztam. Így hát hiába olcsó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

terke29

2012. június 21.

Jó két éve vettem egyszer egy ilyet,és az a helyzet,hogy még mindíg megvan,de nem fogy...Sajnos.Az illata nagyon finom,de ez minden pozitívum,amit a javára írhatnék...Folyós,nem akar felszívódni,ha mégis sikerül neki,akkor húzódik tőle a bőr,mintha fólia lenne rajtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 21.

Hettii

2012. június 16.

A lehető legrosszabb testápoló, amit valaha használtam. Az illata miatt vettem meg, de mikor otthon kipróbáltam.. iszonyatosan híg, nagyon nehezen szívódik be, ragad utána a bőröm és egyáltalán nem hidratál. Egyedül az illata miatt adok rá 2 csillagot, többet nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

zsoxcore

2012. május 5.

Körülbelül két éve vettem ilyet, azóta nem találok ilyet, és nagyon bánt. Könnyen felszívódott, puha lett a bőröm. Újravenném, ha lenne/találnék, és az illata is fincsi volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

TerraNostra

2012. május 1.

Egy idő után már zavar az illata, egyébként nem hozza a testápolók igazi hatékonyságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

claudia16

2012. április 29.

Először a jó illata miatt vettem meg. De sajnos egyáltalán nem vált be. Nehezen szívódik be és a kiszáradástól sem véd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 29.

kuklis.aniko

2012. április 19.

Nehezen szívódik be, olyan fura érzetű maradt utána a bőröm. Nem hidratál semennyire, de az illata nagyon finom ezért a 2ponty. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Vitaminok: Panthenol

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.