Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nefertiti, Módosítva: 2015. április 2.

Kategória:   Testápolók

Lilkó

2013. május 28.

Szagos maszlag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Szagos maszlag :)

orkangyal

2013. április 18.

Exotic Fruit volt ilyenből nekem évekkel ezelőtt, most találtam meg és dobtam ki, kábé tele volt ez a hatalmas flakon. Zsíros volt, nem szívódott fel jól, és volt hozzá ez a gusztustalanul édeskés, gyümölcsre távolról se emlékeztető, félelmetesen műanyag szaga... hát, remélem, azóta javultak a termékek, mert soha hozzá se nyúlnék egy kisujjal se megint, bár anno is ajándékba kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

palmafa

2012. augusztus 23.

A málnásat használtam,de az illatán kívül más pozitívuma nincs...Bementem az usziba több órával a használata után és kukacosodva jött le rólam.Úgy néztem ki,mint akiről a több hetes kosz ázik le. :S Sima bőrt kölcsönöz,de nem hiszem,hogy a felszíni javulás mellett hidratálna is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Csilluska

2012. február 18.

Használtam ilyet azt hiszem málnás illatban, és nagyon meg voltam vele elégedve. Hamar felszívódott és jól hidratált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Nefertiti

2011. november 22.

Nyaron vettem. Szeretem a friss, pezsgo, gyumolcsos illatokat. Sargadinnyes illat yummi yummi :) De sajnos csak az illata a jo, mert nem igazan hidratal. Hasznalat utan mar kb egy oraval szaraznak ereztem a borom, raadasul nehezen szivodik be, sokaig tarta a "zsiros" erzes. Csak a kellemes illata miatt kap tollem 2 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

Vitaminok: Panthenol

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.

Növényi eredetű emolliens észter (oleyl alcohol + erucic acid), aminek a bőrérzete a jojoba olajéhoz hasonlít.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.