Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: xybaBence, Módosítva: 2016. március 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

orafka

2015. november 26.

Szépen hidratálta a bőröm, de nem igazán hatot, halványitja a piros foltokat, de a pattanások megmaradnak és ujra termelődnek az éjszaka folyamán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Fluoro

2015. november 26.

Alap krém a pattanásos bőrűeknek. Mensi előtt minden éjjelre fél centi vastagon be kell vele kenni, és nem lesz tiszta ragya az ember :) Ja, és nem fogja a bőr beszívni, ezt nem kell tőle várni - reggel le kell mosni vízzel, és kész. De a várt hatást nekem már évek óta hozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

Baranka9

2015. július 24.

Kellemes éjszakai krém, aránylag könnyen felszívódik, nem túl zsíros, pont jó. Szeretem a termékcsaládot, úgyhogy örültem, hogy van hozzá kimondottan éjszakai krém is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

agiv

2015. május 26.

Az ekcémás arcomra szuper.jól hidratál,nem irritál.bevált.újraveszem az tuti

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

Az ekcémás arcomra szuper.jól hidratál,nem irritál.bevált.újraveszem az tuti

-.Nikii.-

2015. május 24.

Régen azthiszem használtam, de semmire se volt jó szerintem..:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Régen azthiszem használtam, de semmire se volt jó szerintem..:/

Slugclubpride

2014. június 26.

Régebben használtam, amikor a Balea bőrradirja új csomagolást kapott, gy már nem sok mindenre emlékszem... Nem száritotta ki a bőröm, volt valami apró kis hatása a pattanások ellen, a miteszereimmel úgy rémlik nem csinált semmit. Az illatát nem szerettem, és egy kicsit csipett, amikor felkentem. (Elromlott a billentyűzetemen a hosszú i, ezért kérlek nézzétek el, ha röviddel pótoltam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 26.

csdboo

2014. április 7.

Pár éjszaka után érződik,hogy kellemesebb a bőröm tapintása, sőt,nem képződnek újabb pattik *-*
Már sokmindent kipróbáltam. Mielőtt belevágtam volna a többezres krémekbe a fejszémet, gondoltam kipróbálok még valamit,és úgy tűnik bejött. Vizes-teafaolajos vattás tisztítás után felkenem,és reggel olyan kis üde a bőröm . Tetszik!!!! Ha jól emékszem 800 ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

fairy girl

2014. február 7.

Átlagos termék. Azt nem mondom, hogy semmit sem javított mert javított egy kicsit, nekem a szagával nincs bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 7.

macskajaj

2013. augusztus 26.

Régebben pattanásos volt a bőröm, akkor próbáltam ki egyetlen egyszer ezt a krémet. Hiba volt. Hatása: semmi. Az illata... érdekes, el lehet viselni, de azért nem jó. Nem szívódik be, zsíros érzetet hagy a bőröm. Egyetlen dolog ami pozitívum, hogy az összetevői nem olyan vészesek, és csak azért nem volt anno teljes pénzkidobás, mert nagyon-nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

zsofi.brasch

2013. június 2.

Én is megvédem. Alapvetően nincs pattanásos bőröm, de mostanában valamiért elkezdtem kipattogni. Körülbelül 1 hete használom, maximum kettő, és szép tiszta lett tőle az arcom. Nem dörzsölgetni kell, hanem szépen elkenni, az illata pedig tényleg csak gyógynövényes-mentolos, köze sincs a pisihez. :) És még olcsó is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.