Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2016. május 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval és cinkkel.

Antibakteriális hatásának és összetevőinek köszönhetően azonnali hatást fejt ki a problémás arcbőrön.  Megtisztítja arcát a  felesleges faggyútól és sminktől, megakadályozza a mitesszerek pattanáso kialakulását.

originalthea

2019. február 20.

Én nagyon szeretem, mert a többi arclemosómhoz képest ez tényleg eltünteti a kis pattanásokat, amik meg szoktak jelenni mesi előtt egy két héttel. Egyedül most megváltoztatták az alapanyag sorrendjét, a szalicilsav és a cink egy 4 helyjel lejebb van, és Tati árulta el nekem, hogy a sorrend sokat számol, mert minnél hátrébb van a sorban, annál kevesebbet raknak bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

bflora

2018. július 2.

Kicsit féltem tőle az elején az alkoholtartalma miatt, de most már lassan egy éve használom napi egyszer, és nagyon jól működik! Sokkal szebb a bőrképem, kevesebb rajta a mitesszer és pattanás. Kell neki egy kis idő (2-3 hét) mire látszik az eredmény, és fontos a hidratálás utána, de tényleg bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

kurikitty

2017. december 23.

Már egy jó fél éve hogy használom,úgyhogy most már rendesen kitapasztaltam a hatását. Sok arclemosót használtam már a pattanásos bőrömre,de mindig kudarc lett a vége. Ez a lemosó teljesen rendben tartja a bőröm,bár ez lehet azért is van ,mert egy kis kefe segítségével dolgozom bele a bőrömbe. A pattanások mennyisége drasztikusan csökkent a használata előtti állapothoz képest. :) Nem egy drága termék,így egy próbát szerintem megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Messa

2017. május 26.

Húúú, sokáig váratott magára ez az értékelés, mert amikor ezt elkezdtem használni, akkor alapozót is váltottam. Az eredmény: nem, nem és NEM! Sokáig az alapozóra gyanakodtam, mert hát az mégiscsak eltömíti a pórusokat, ez meg elvileg tisztítja, de lemosót váltva kiderült, hogy nem lett igazam. Hagyján, hogy nem egy kíméletes tisztító, és így csak több zsírt termel a bőr, ettől a mocsoktól olyan undorító, nagy, gyulladt pattanásaim lettek, hogy sírni tudtam volna tükörbe nézve. Ha lehetne, nulla pontot adnék. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

perlita14

2016. október 10.

Visszavonom azt a negatív véleményt, amit a múltban alkottam róla. Valószínűleg azért éreztem azt, hogy tocsog az arcom, mert épp átalakulóban volt a bőröm és mert túlzásba vittem a hidratálást. Most újra elővettem ezt az arclemosót, mert meguntam a szappant és nem tapasztalom azt, amit a előző alkalommal. Elég sok kell belőle és kicsit nehéz a felvitele és a elmosása, de utána szép tiszta a bőröm és frissebbek érzem az arcom. Estére pedig nem csillogok annyira, mint mielőtt elkezdtem újrahasználni ezt. Nem tökéletes, mert a mitesszereimmel és a pattanásokkal nem csinál semmit, de nem rossz, egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

cheerface

2016. július 17.

Egész jó kis lemosó, finoman tisztít, hűsítő érzést hagy maga után, kellemes az illata. 3in1 testvérét is használtam, ahhoz képest nekem ez kevésbé volt drasztikus tisztító szemcsementessége miatt. A mély pórusokat lehet nem igazán tisztítja jól ki, de csodát nem vártam tőle. Ellenben mintha kevesebb pattanásom lenne azóta. Összességében kedvelem, már 2. vettem újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Sunchi

2016. július 7.

Megvettem mert a balea mindenmentes lemosoja kevés most nyárin! Ez is nagyon bár még csak ma probáltam ki jól hűsít finom nem húzodott az arcom utána majd update :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 7.

laskaidomcsi

2016. május 1.

Számomra ugyanolyan mint a többi, de kifejezetten kellemes volt használni, mert olyan hűsítő érzést váltott ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 1.

KupaiVirag

2016. április 30.

Az első sima, egyszerű, nem radírozós arclemosó gélem és nagyon szeretem. Azért döntöttem mellette, mert olyan gélt kerestem ami nem tartalmaz radírozó szemcséket, így arctisztító kefével együtt sem túl durva a bőrhöz, a termékcsalád más tagjai nagyon beváltak, így gondoltam nem lehet olyan rossz, pluszban még az itteni véleményeket is olvastam, amik alapján biztos voltam benne, hogy jó lesz ez nekem, és számomra a pattanástalanító hatása is csak egy plusz volt. Az illatát én már az arckrémje miatt megszoktam, sőt, egészen megszerettem, de az állagán meglepődtem. Amikor kinyomom az arctisztító kefére teljesen rátapad, ezelőtt az arctisztítót kinyomtam a kefére, majd azzal 5 pontot nyomtam az arcomra, na ezzel nyomkodhatom, nem marad ott az arcomon annyira beleül a kefébe. Pontosan az állaga miatt nem folyik szét, nekem nagyon picit habzik, de egyáltalán nem zavaró és nem folyik a szemkörnyékemre vagy a nyakamra amit egyszerűen gyűlölök. A hatását nézve nekem nagyon bevált, szépen leszedi a koszt az arcomról, szép, tiszta lesz a bőröm és nagyon puha, nem gondoltam, hogy meg fog lepni, de kellemesen csalódtam, mert tényleg nagyon kellemes lesz a tapintása az arcomnak a használata után. Pattanásaim mostanában egyáltalán nincsenek aminek nagyon örülök, most már csak a mitesszerekkel kell megküzdenem, amin sajnos egyáltalán nem segít. Picit szárít és nem örülök az alkohol tartalmának sem, de mivel esténként közvetlenül utána hidratálok így nem zavar. Beváltotta a hozzá fűzött reményeimet, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 30.

Esztibeszti

2016. április 8.

Hát, nem egy nagy szám. De egyáltalán nem a legrosszabb ebben a kategóriában és az ára se rossz.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).